Indigo - dažniausiai užduodami klausimai

Na štai, pagaliau užbaigiau didžiulį darbą, verčiant labai ilgą diskusiją, su vienu, 11 metų amžiaus berniuku, gyvenančiu Rusijoje. Kuris yra vienas iš Indigo vaikų.

Pagal naujausius mano tyrimo duomenis, diskusija vyko apytiksliai 2006 metais, kovo mėnesį, viename iš Rusijos internetinių forumų. Kur vienas iš Indigo vaikų, vardu Saša, kuris tenai save vadino nick'u "Elhfi", nusprendė papasakoti apie žemės ir visos saulės sistemos praeitį ir ateitį.

Apie tai, kokie didžiuliai pokyčiai laukia mūsų planetos. Apie tai ką žmonės daro blogai ir kam reikėtų ruoštis. Kokiu keliu visiems derėtų eiti ir kaip tobulėti ir kas su mumis greičiausiai neišvengiamai nutiks, kad ir kaip to bandysime išvengti.

Jis atsakė į apytiksliai 300 klausimų, įvairiomis temomis, kuriuos klausinėjo skirtingi žmonės. Tai labai apsunkino teksto vertimą. Kadangi klausimus klausinėjo ir formulavo visiškai skirtingi žmonės, kurių yra visiškai skirtingas mentalitetas, išprusimo, išsivystymo ir dvasinis lygmuo.

Vieniems buvo įdomu labiau kažkokia tiksli mokslinė informacija, techninės žinios, kitiems ezoterika, religija, nežemiškos civilizacijos, ateiviai, visatos sandara, tretiems kažkokios filosofijos ar dvasinės praktikos, saviugda ir t.t... O kai kurie iš klausimų, buvo gan kvaili ir aplamai nelabai verti atsakymų.

Buvo išnagrinėta daugybė temų ir tai yra nuostabus informacijos šaltinis tiems, kas ieško atsakymų. Kaip pats Saša teigia, dalį iš atsakymų jis ėmė iš Žemės informacinio lauko, kuris yra prieinamas visiems ir kuris saugoja labai daug informacijos apie viską, įskaitant ir įvairias žinias apie mūsų visos Saulės sistemos praeitį. Apie šį planetos informacinį lauką, jis buvo taip pat nemažai klausinėtas ir aplamai daug papasakojo apie įvairius kitus dalykus. Taip pat, kai kuriais atvejais, jis naudojosi ir kitais šaltiniais, savo, kaip Indigo sugebėjimu, susisiekti su visatos ar kitais nežemiškais protais. Naudojo įvairius mums nesuvokiamus bendravimo metodus, apie kuriuos irgi šiek tiek apšvietė. 

Informacijos yra labai daug, kaip ir atsakymų apie viską. Kaip Saša teigė, kad jo atsakymai yra duoti ne išbaigti, kadangi kitaip juos žmonės greitai pamirštų ir kad atsakymą į kiekvieną klausima, žmonės turi atrasti patys, prieiti prie jo. Ir tik tada jie jį sugebės pilnai, iki galo suvokti. Dėl to, tai ne galutiniai atsakymai, o tik kryptys, į kur reikėtų judėti.

Ne į viską, kaip jis minėjo, jam buvo leista atsakyti, kadangi egzistuoja visatos taisyklės, kurios riboja, kokią informaciją jam buvo galima mums atskleisti.

Tai buvo pagrinde padaryta dėl to, kad nukreipti žmoniją į teisingas vėžias. Kadangi šiuo metu ji rieda į bedugnę. Verčiant visą šį ilgą tekstą, kas man užtruko daugiau kaip mėnesį (tai dariau ne kasdieną), pastebėjau, kad Saša taip atsakinėjo į klausimus, lyg būtų įsiskverbęs į kiekvieno iš klausiančių protą ir pasaulį. Lyg jis būtų klausimą perskaitęs, ne vien kompiuterio ekrane. Tačiau ir klaususio žmogaus mintyse. Į juos jis kartais taip atsakydavo, lyg atsakytų subjektyviai, konkrečiam asmeniui, pagal jo suvokimą. Tai man pačiam paliko gilų, davė atsakymus į daugybę mane dominančių klausimų.

Patarimas

Ieškantiems atsakymų, rekomenduoju kruopščiai ir neskubant viską perskaityti. O ne "apgraibomis" susipažinti, su paliestais klausimais ir atsakymais į juos. Tekstas buvo labai sunkus. Labai sudėtingai formuluotos mintys ir kad vengti mano pačio interpretacijų, kas galbūt galėtų kiek iškreipti atsakymus, stengiausi versti kuo labiau pažodžiui. Kad kuo autentiškiau perteikti jo mintis. Dėl to, ties kai kuriais atsakymais, teks gerai pasukti galvą, jie yra gan abstraktūs.

Indigo atsakymai 1 - 32

1. Paklauskite Sašos, kokią jis mato žmonijos ateitį žemėje?

Gerą, jeigu žmonės nepradės karo.

2. Kodėl galėtų prasidėti karas?

Dėl to, kad žmonės valdo keistą energiją, kurios jie nesupranta. Ši energija gali juos pražudyti.

3. Ar verta kitus žmones prikelti ar tai kiekvieno asmeninis reikalas?

Taip, tai reikalinga. Žmonėms pastoviai padeda, tačiau labai dažnai jie neklauso. Kartais jie nenori prabusti ir tada juos nustoja budinti. Mums labai gaila žmonių, kurie nesugeba prabusti, kad ir to nori.

4. Ar Saša gali paaiškinti, kas tai per energija?

Tai “tėja“ ("тея" rus.), atrodanti, kaip rutulys su trejais žiedais. Žiedų sukimosi greitis yra didesnis, nei pačios dalelės greitis (jis nežino kaip ją pavadinti). Analogiškas žodis „albis” ("альбис" rus.). Ši energija ateina iš saulės, skirtingais momentais. Paskirstoma Žemėje ir ne tik joje. Tokia energija yra ir kitose planetose. Daugiausiai visko yra Saturne.

5. Iš kur atsirado žmonės?

Žmonės į Žemę buvo atvežti prieš 12437 metus. Tai tiksli data tų, kurie tai stebėjo. Po to su žmonėmis bendravo daugelis (greičiausiai turima omenyje kitas protingas gyvybės formas). Žmonės - ne paprasti sutvėrimai. Pas juos yra daug draugų. Kreipkitės į tašką R241 50 44 (rus. Р241 50 44). Užtenka perskaityti skaičius ir susikaupti. Ši vieta netoli. Mūsų pasaulyje. Ši vieta nematoma paprasta akimi.

6. Žmonės taps geresniais ar tokiais ir liks? Kada apytiksliai baigsis pokyčiai, kada viskas nurims?

Žmonės taps geresni tik tada, kai nustos viską neteisingai dalinti (greičiausiai, turima omenyje turtingus ir vargšus, savi ir svetimi interesai ir pan.). Dabar jie viską daro neteisingai, nesąžiningai. Pokyčiai tik prasidėjo. Baigsis jie tada, kada Jūsų neliks. Žmonės pasikeis taip, kad net patys savęs neatpažins. Jie pasikeis į geresnę pusę.

7. Žinios egzistuoja savaime ar jas sukuria?

Žinios egzistuoja savaime, pasaulyje, kuriame mes gyvename. Už pasaulio ribų žinių nėra. Jas sukuria tie, kas kuria gyvybę žvaigždėse ir planetose. Reikia mokėti naudotis žiniomis. Dabar mes atėjome paaiškinti ir išmokyti tai daryti. Po to mes išeisime ir žmones tai darys patys. Žemė turi visą žinių knygą. Žmonės ja naudojasi nedaug. Jiems maišo tai, kad jie nemoka skaityti. Knyga “parašyta“ kalba, kurią žmonės padalino. Dabar ją reikia vėl surinkti.

8. Ko tam reikia? Ar tai susiję su energija gaunama iš Saulės?

Nuo saulės ateina nedideli turimų žinių pakeitimai. Apskritai, saulė yra pavojinga jums. Netrukus jis atneš žalos. Kad žmonės pasikeistų, jiems reikia pašalinti tai, kuo jie padalino pasaulį. Ir dar, daugelis juokiasi, kada kalbu rimtai. Tai taip pat kliūtis. Ir negalima greitai pamiršti, nes tampa sunku prisiminti.

9. Kodėl žmonės daro viską neteisingai? Juos tokius atnešė į žemę? Ar jie užmigo?

Žmonės miega. Šis sapnas didelis. Anksčiau žmonės buvo kitokie. Kartais aš bijau žmonių. Daugelis iš jų yra blogi ir bjaurūs. Jie to nežino, bet aš matau. Jų bijo ir mano draugai. Таčiau ne visi žmonės yra tokie. Kai jie buvo čia atnešti, jie buvo visai kitokie. Aš juos tokius mačiau. Jie malonūs ir geri! Dėl to aš juos labai myliu!

10. Kuo žmonės padalino pasaulį?

Jie tapo silpnais. Silpnas ieško stipraus, o stiprus ieško silpno. Tie, kurie juos čia apgyvendino, ne manė, kad jie pradės kariauti dėl pasaulio, kurį jiems paprasčiausiai padovanojo. Jie jį laiko savu. Jis ir taip jų. Man mama irgi dovanoja gerus žaislus.

11. Kiek, pagal tavo pojūčius, liko iki perėjimo?

Jis bus greitai. Bet tai ne perėjimas. Tai pokyčiai. Tai vyksta ne pirmą kartą. Aš negaliu pasakyti tikslios datos, nes žmonės pradės stipriai jaudintis ir pridarys klaidų.

12. Kaip tai vyks? (palaipsninis vibracijos lygio kilimas ar staigus šuolis)?

Pokyčiai vyksta ne greitai žmonėms, bet greitai Saulės ir jos planetų atžvilgiu. Tai kas įvyks, jaučia ir supranta mažai žmonių. Geriau niekas nesuprastų, išskyrus tuos, kurie bus tuo metu naudingi. Likusieji tik maišys, dėl to, kad jų suvokimas yra per daug lėtas.

13. Kokį vaidmenį tame suvaidins žmonės? Kas nuo mūsų priklauso? T.y. Ar mes galime pagreitinti procesą?

Tie, kurie žino apie tai kas įvyks, bus panaudoti. Didelė šviesa (didelis blyksnis) duos jiems signalą. Jie jį būtinai išgirs, pamatys ir supras. Likusieji nieko nesupras. Mokymo laikas praėjo. Tie kas gerai mokėsi, bus naudingi. Likusieji stebės. Pagrindinė jėga tų, kas gerai mokėsi, protas. Rankų ar kojų jėgos neprireiks. Ši jėga iš viso nebus reikalinga. Žmonės susilpnės. Tuo metu jiems reikia padėti, kitaip jų liks labai mažai. Aš negaliu pasakyti, ką reikės daryti. Tai taps žinoma įvykus blyksniui.

14. Ką atstovauja Indigo? Šviesą? Tamsą? Ar dar kažką ?

Indigo ne šviesa ir ne tamsa. Mes žemėje laikinai. Joje mes nepasiliksime. Mes tik padedame Jums praeiti blyksnį. Po to jūs patys tapsite stiprūs. Pas Jus Žemėje yra tam žinios, tačiau Jūs jomis prastai naudojatės. Mes iš Pasaulio, kuris yra už Ribos. Šios Ribos jūs niekada nepasieksite. Žmonės negali gyventi mūsų pasaulyje. Jie greitai išnyks, dėl to, kad pas mus nėra laiko. Jums laikas yra reikalingas. O mums jis nereikalingas. Riba baigiasi tenai, kur prasideda Šviesa.

15. Ar žemėje yra indigo, nežinantys kas jie tokie?

Tokių mažai. Jie dar neišmoko to, ką jie veikia Žemėje.

16. Kiek stipriai indigo skiriasi nuo žmonių (pavyzdžiui, galima paimti barzdotą prašviesėjusį išminčių)?

Indigo pagal savo fizines galimybes yra žmonės. Tačiau kada jie galvoja, tampa ne panašūs į žmones. Protingo žmogaus protas gali būti visai nepanašus į tokių vaikų protą. Indigo protas apima viską, ką žmonės vadina Žeme, o paprasto protingo žmogaus protas susideda iš žinių, kurias jis gauna iš kitų žmonių ar knygų. Dar Indigo gerai jaučia. Žmonės gi visiškai šalti jausmuose.

17. Kaip sužinoti kas yra indigo?

Indigo gali atpažinti tik panašūs į juos ar tie, kas juos sukūrė. Dar yra Tarpininkai. Jie ne žmonės ar Indigo, bet viską apie juos žino. Aš matau Indigo pagal šviesą. Ji auksinė ir turi formą, kurį aš suprantu (ženklas, deja, perduoti nepavyks). Dar indigo pastoviai keičia spalvą, tai šviesiau, tai tamsiau. To žmonės daryti nemoka. (greičiausiai kalba apie auras).

18. Ar indigo yra visatoje, išskyrus Žemę?

Ne. Indigo atsiranda tik žemėje. Jie gyvena tik akimirką palyginus su Visata. Žemė – vienintelė vieta, kur gali atsirasti tokie, kaip mes. Tas pats liečia ir žmones.

19. Kaip su tavimi elgiasi tėvai? Aplinkiniai ? Ar pasakoji apie save?

Tėvai nemėgsta kada aš pasakoju apie tai ką matau. Jie sako, kad tai išmislas ir kvailystės. O dar kalba, kad daugiau mokyčiausi ir mažiau skraidyčiau padebesiais. Aplinkiniams aš beveik nieko nepasakoju. Šito negalima. Man neleidžia. Kada atsiranda žmogus, kuriam galima, man parodo ir aš žinau, kad su juo galima kalbėti. Nuo tokio žmogaus irgi eina šviesa. Toks žmogus gali kalbėti ženklais.

20. Kodėl pasakoji? Kam tau to reikia?

Aš pasakoju tai dėl to, kadangi Žemėje greitai įvyks pokyčiai. Man pasakė, kad aš dar kartą apie tai pasakyčiau Jums. Tai bus iš tikro. Jeigu suprasite, kas vyks, Jūs galėsite gyventi toliau. Dar man įdomu surasti šviečiančius žmones. Su jais galima kalbėti per atstumą. Jie visada supranta vieni kitus. Tarp jūsų yra tie, kas turi galimybę suprasti tai kas artėja. Jeigu mes apie tai galvosime kartu, tai suprasti bus lengviau.

21. Kaip gyvensi ateityje?

Nežinau. Žinau, kad gyvensiu.

22. Kokios savybės ar sugebėjimai dabar svarbiausi žmogui?

Žmogui dabar svarbiausia – nebijoti pokyčių. Viskas kas vyksta, turi vykti. Žmonės gali tik rinktis, kur jie tuo metu bus. Pačios geriausios savybės – ramybė, supratimas, gerumas. Dar negalima žmonėms leisti daryti blogai. Tokius žmones reikia sustabdyti. Ir reikia išmokti saugoti savo daiktus.

23. Ar ne per vėlu dabar užsiimti vystyti šias savybes?

Tai vystyti ne vėlu. Tačiau labai sunku tapti ramiu. Visi žmonės labai jaudinasi, dėl įvairių priežasčių. O kada žmonės daro blogai, visi tai mato, bet apie tai nekalba. Tai bus pats sunkiausias dalykas.

24. Jeigu tu ką nors žinai apie Jėzų Kristų ar krikščionybę, ką apie tai manai? Iš kur buvo atėjęs Jėzus?

Jėzus – ne žmogus. Jis tik priėmė žmogaus pavidalą. Tai ne Dievas. Dievu jį padarė žmonės. Jis vienas iš už jus seniau gyvenusių. Jis jums atnešė žinias, kurios turi išaugti. Tačiau žmonės daug ko nevykdo ir juokiasi. Taip negalima daryti. Tie, kas siuntė Jėzų, galvojo apie žmones kitaip.

25. Ar gali Saša ką nors patarti apie savęs ir kitų gydymą?

Gydyti galima tada, kada tu žinai, kad galima tai daryti. Negalima gydyti, kada tu supranti, kad to negalima. Reikia paklausti: o po to: Jeigu bus atsakymas, tada galima, bet bent vieną kartą – negalima. Žmonės serga nuo to, kad patys ne gali padaryti save panašiais į pasaulį esantį aplinkui. Tada pasaulis tai daro už juos. Liga – tai pasaulio pagalba, bet žmonės jos bijo. Žmogų reikia ne gydyti, o jam paaiškinti, kaip susivokti tame, ko jis nesupranta.

Negalima žmogaus pjaustyti. Tai labai pavojinga ir neteisinga. Visos ligos gali būti išgydomos be šito. Pas žmogų yra ligos žodžiai. Jeigu juos teisingai pastatyti, tai ji dings. Šiuos žodžius gali pasakyti tik pats žmogus. Jeigu žmogus nori išsigydyti pats, tai jis turi tikėti į tai ir negalvoti, kad tai už jį padarys tabletės. Jų galima nusipirkti, kada žmogus per daug silpnas, bet geriau stengtis pačiam. Gydyti gali ne vien tabletės, bet ir saulė, spalvos, paukščiai, vanduo: (čia ilgas sąrašas). Tai kas reikalinga, tampa šiltu.

26. Pokyčiai užtruks keletą metų?

Taip. Daug ilgiau, nei mano mokslininkai.

27. Pokyčiai prasidės, kada Saša ir kiti indigo taps dideliais?

Taip. Mes turime užaugti. Mums padeda seniau atėję tarpininkai.

28. Be indigo vaikų atėjimo, patys nepajėgtumėme praeiti Pokyčių?

Žmonės silpni. Mes atėjome padėti. Mes norėtumėme, kad žmonės suprastų tai.

29. Pokyčiai bus susiją su išoriniu pasauliu ar lies ir pačius žmones, fizinį kūną? Kaip tai lies kūną?

Pirmoje eilėje pasikeis išorinis pasaulis. Po to pasikeis žmonės. Silicis taps pagrindu. Žmonės pamažu išnyks (past. greičiausiai turima omenyje ne pasikeitusius).

30. Pokyčiai bus vienodai pergyvenami skirtingo amžiaus žmonių?

Sunkiausiai bus seneliams. Jų liks labai mažai. Su jais numirs ir jūsų žinios. Kai tai nutiks, jūs pamiršite praeitį. Vaikai lengviausia išgyvens tai, kas vyks. Jų protai bus parengti.

31. Kas pokyčius pergyvens lengviau? Kam jie bus sunkesni?

Lengviausiai bus tiems, kas mokės galvoti ir matyti tai, kas yra šalia. To bus daug. Tie, kurie galvoja televizoriaus pagalba, bus akli ir juos bus lengva apgauti.

32. Kada bus blyksnis, Pokyčių pradžioje ar gale ?

Blyksnis bus pradžioje.

Indigo atsakymai 33 - 64

33. Ką reikia padaryti, kad pasiruošti Pokyčiams? Ar reikia apsirūpinti vaistais ir maistu?

Vaistų ir maisto bus labai mažai. Žmonės greitai mirs. Žemėje jau mažai maisto, bet apie tai tyli. Maistas tapo bjaurus, blogas. Į jį prideda to, kas palaipsniui žudo žmones.

34. Ar Pokyčių metu vyks paprastas gyvenimas, ar viskas bus taip, kaip visada: žmonės vaikščios į darbą, dirbs transportas kaip įprasta, parduotuvės, mokyklos, bankai, ligoninės, laikraščiai ir kita, ar dirbs kaip visada?

Per pagrindinius pokyčius žmonių gyvenimas sutriks. Šviesa bus ne visur. Žmonės dirbs prastai. Bet pradžioje viso to nebus. Pabaigoje bus dar sunkiau: žmonės pradės sirgti ir gauti nudegimus. Pinigai taps niekam nereikalingi. Jūs pasikeisite. Tie, kurie mokėsi mokykloje, mokysis namuose, jeigu galės.

35. Žmonės, kurie padės kitiems praeiti Pokyčius, jaus vienas kitą ir bendraus vieni su kitais?

Šie žmonės bendraus vienas su kitu per atstumą. Jie jau dabar moka tai daryti. Žmonės to nesupranta.

36. Ką konkrečiai palies pokyčiai: žmogų, pasaulį, kas būtent pasikeis?

Pokyčiai pirmiau palies pasaulį, po to žmogų. Pasikeis pasaulio, o po to ir žmogaus gyvenimas.

37. Kodėl žmogus nuolat blaškosi, vis kažko ieško, negali būti laimingas čia ir dabar. Su kuo tai susiję ir kodėl taip sunku rasti vidinį sutarimą, daugelis taip ir to nesuranda gyvenime?

Žmogus taip blogai jaučiasi dėl to, kad nemoka draugauti. Kada draugauji, nenori daryti blogai, o žmogus nori. Dėl to su juo mažai kalbа. Žmonės taip elgiasi ir vieni su kitais. Jie stengiasi padaryti skauda ir po to šypsosi. Taip negalima daryti! Skausmas patinka daugeliui žmonių. Kol taip bus, tol žmogus šį skausmą jus viduje.

38. Blyksnis eis nuo Saulės?

Blyksnis eis ne nuo Saulės. Saulė tik jį sustiprins, savo jėga. Vieta iš kurios ateis blyksnis: 19.01.87.99.4. 

39. Tie žmonės, kurie supras, kas vyksta, irgi gaus nudegimus ir bus silpni?

Tie kurie supras, gaus irgi žalą, bet mažesnę, todėl, kad bus pasiruošę prote. Jų protas išliks stiprus, bet jie gali apsirgti, jeigu nedarys visko teisingai.

40. Indigo turi kitokius kūnus ar irgi gaus nudegimus?

Indigo bus iš visų sunkiausia. Kito gyvenimo pas juos nebus. Jie turi būti itin įdėmūs. Jų nudegimai bus patys skaudžiausi, jeigu jie juos gaus. Taip bus dėl to, kad jie atsiras pačiose pavojingiausiose vietose.

41. Ateitis, apie kurią tu kalbi yra griežta ir nepakeičiama ar vis dėl to ji nėra apibrėžta, ir ją galima keisti? Ar mes galime pasirinkti savo ateitį?

Žmonių ateitis egzistuoja. Kiekvienas jūsų gali eiti savo keliu. Kelius galima keisti. Tada žmonės renkasi savo ateitį. Kada Jūs išeisite iš Žemės, Jūs suprasite, kas yra Ateitis ir šypsositės, dėl to, kad tai yra paprasta.

42. Kaip atsibusti? Ar įvyks globalinis prabudimas, mums gyvenant?

Pabusti galima, klausantis pasaulį aplink Jus. Tai ne tai, ką pasakoja per televizorių ar radiją. Tai gyvų žmonių balsai, žvėrių miške. Žmonės pradės pabusti dar jums gyvenant ir jūs taip pat.

43. Kokį vaidmenį vaidina „meilė“?

Meilė jums padės, dėl to, kad ją jūs žinote geriausiai iš visų. Ji jums reikalinga. Bet negalima mylėti ne iš tikrųjų. Daugelis tėvų gali nemylėti savo vaikų ir tada jiems būna labai blogai.

44. Kada įvyks kontaktas su nežemiškomis civilizacijomis?

Nežemiškos civilizacijos jau senai Žemėje. Jie tarp žmonių. Jūs su jais pastoviai bendraujate. Jie tai supranta. Jūs – ne. Kad jūs viska suprastumėte, jums reikia nustoti bijoti ir atverti savo mintis. Tada išnyks tai, kas trukdo juos matyti.

45. Ką reiškia: elgtis teisingai?

Klausyti pranešimus iš pasaulio ir suprasti juos, būti ramiu, žinoti, ką kalba.

46. Ar pokyčių metu pas žmones atsiras naujų sugebėjimų?

Pokyčių metu žmonės atras keitimąsi mintimis per atstumą. Jie mažiau laiko gaiš kelyje. Jie nuskris iki Saturno.

47. Ar po blyksnio bus galima auginti augalus, daržoves ir vaisius?

Po blyksnio eis auginti tai, kas auga po “kupolu”.

48. Galima patikslinti, kokio silicio bus daug, paprasto ar aukštai organizuoto – integralinės mikroschemos?

Silicis įeis į žmogaus kūną. Iš žmogaus kūno išeis kraujas ir lastelės.

49. Ar pusė metų yra iki blyksnio?

Iki blyksnio atstumas 10 iš 3,1465847588 vienetų iki Saulės centro. Jis ateis vėliau nei po metų, pagal įprastą laiką. 

50. Ar Blyksnio ir Pokyčių metu bus pavojus gyvybei Žemėje?

Taip. Pas žmones susilpnės protas. Augalai taps nuodingais. Vanduo bus blogas, nešvarus.

51. Kaip blyksnio ir Pokyčių metu jausis gyvūnai?

Gyvūnai taps pikti. Jų daug numirs. Jūs nesuprasite, kas vyks ir tai pavadinsite liga.

52. Kokiose Žemės vietose ne reikėtų būti, kai vyks Pakitimai ir Blyksnis?

Negali būti pasakyta

53. Ar Indigo taps septinta rase Žemėje, pakeis pilnai žmones?

Ne Indigo netaps septinta rase Žemėje. Jais taps Jūsų vaikai. Jie bus paprasti, nors ir žinos ir sugebės daugiau. Kada kalba apie Indigo, tai maišo vaiko užduotį su jo kilme. Indigo ateina iš srities 88.34.6.86.1. Paprasti vaikai iš 5.44.1.8.3.6. Dabar yra daug vaikų, kurie daug sugeba, bet tai tik jų sugebėjimai. Tai ne Indigo požymis. Indigo turi aukso spalvą. Mėlyną turi tie, kurie vysto sugebėjimus, tai protas. Indigo nėra būtina atskirti ar ieškoti. Jie turi gyventi lygiomis teisėmis su žmonėmis ir normaliais vaikais. Ką jie turi, padaryti tą jie ir bandys padaryti.

54. 99.101.43.51.84.100. - ką reiškia šie skaičiai?

Šie skaičiai pažymi tuos, kurie bendrauja. Jūs taip pat galite būti pažymėti tokiu būdu. Tai nėra pastovi reikšmė.

55. Prisikėlimas iš numirusių įvyks artimiausių penkių, dešimt, dvidešimt metų bėgyje? Ar tai bus dar ne greitai?

Kam žmogui gyventi dar kartą, kada jis viską jau atliko. Laukti to – reiškiasi būti toje pačioje vietoje. Jeigu žmonės užsiiminės prikėlimu, jie praras savo vaikus. Žemė bus perkelta. Ir tai jau dabar vyksta.

56. Kame blyksnio priežastis?

Blyksnio priežastis, pasaulio pokyčiai, su kuriais susijusi Saulė. Tai turi įvykti. Apie tai žino visi, tame tarpe ir žmonės. Pas jus tai buvo užrašyta pačiuose pirmose knygose.

57. Ką gali ir turi daryti žmonės, kad išgelbėti save ir savo namus Žemę?

Žmonėms reikia ramiai ir tiksliai daryti savo darbą ir neužsiiminėti svetimais darbais. Blyksnis žmonėms nepaklūsta. Kada su žmonėmis apie tai bus kalbama, žmonėms reikia klausyti. Jų neapgaudinėja.

58. Žemė pati išgauna savo energiją ar gauna iš išorinio šaltinio?

Žemė – tai energija. Saulė – irgi energija. Šios energijos – neatsiejamos. Saulė gauna savo galią nuo kito šaltinio, apie kurį jūs nežinote.

59. Kokiu tikslu buvo pastatyta žemė?

Gyventi tiems, kam įdomu žaisti konstruktorių. Po to žaidimas vyks iš tikrųjų. Kiekvienas modelis, kuri jųs surenkate, bus po to padarytas iš tikrųjų. Kad taip surinkti, reikia to mokytis. Tie, kurie prastai surinkinėja, mokysis to daug kartų, kitaip modelis gali sulūžti, o pataisyti jį nežinos kaip.

60. Žemė tai kosminis laivas, kurį valdo žmonės?

Žemė ne laivas. Tai planeta. Jūs negalite valdyti planetą, dėl to, kad nežinote kaip ji turi judėti. Visos planetos tai daro pačios, dėl to, kad tai daryti tiems, kas ant jų gyvena yra labai sunku ir nereikalinga. Tai užtrunka laiką.

61. Kokį vaidmenį atlieka piramidės?

Piramidės greitai bus įjungtos. Jos veikia taip, kaip ir bažnyčia. Jas įjungia iš kosmoso. Piramidės – antenos. Jos priima pranešimus skirtus žemei ir perduoda juos visiems, kas yra Žemėje.

62. Ar globalinis atšilimas kaip nors yra susijęs su naftos gavyba?

Ne.

63. Kaip tau pasaulis, kuriame nėra ribų ir taisyklių?

Šis pasaulis gali būti geras, jeigu taisyklės bus. Kitaip žmonės susipyks, o taikytis jie moka prastai. Jiems reikalingi tie, kas paaiškins, kaip reikia daryti ir kas teisus.

64. Kaip tau Kinija ir jų lozungu – Viena žemė, vieni namai, viena tauta?

Jūs negalite tokiais tapti, dėl to, kad bijote vieni kitų. Ten bijo irgi ir daro tai priverstinai. Ten žmonės nelaimingi, tai jaučiasi. Tačiau taip gali būti iš tikrųjų, jeigu žmonės supras, kad kenkiant kitiems, kenkia ir sau. Tarp žmonių negali būti tokių, kurie gyvena gerai ir kurie gyvena blogai. Visi gali gyventi ir taip ir taip, bet niekas negali gyventi vien taip.

Indigo atsakymai 65 - 96

65. Kiek apytiksliai tesis pats sunkiausias Pokyčių periodas? Ar yra šansų tiems, kam dabar 30-40-50-60 metų jį savo gyvenime pamatyti?

Sunkūs periodai Žemėje bus labai greitai. Jūs juos pamatysite. Laikas negali būti pasakytas.

66. Jeigu Permainų laikotarpiu augalai, vanduo ir gyvūnai bus „užteršti“, nuodingi, kuo bus galima maitintis ir malšinti troškulį, neskaitant augalų „auginamų po kupolu“?

 Žmonės sukurs tabletes, kurias bus galima valgyti. Tai bus paprasta, tačiau žmonės sirgs, nes to jiems bus mažai. Vandenį išmoks išvalyti ir sukurti. Tai nebus problema. Po to jūs išmoksite išvalyti upes ir ežerus ir tai padarysite visoje Žemėje. Tai patiks visiems ir taip bus visada.

 67. Kada silicis įeis į žmogaus kūną, kaip pasikeis jo gyvybinės funkcijos, kuo šis kūnas maitinsis? Koks jis taps, lyginant su išorine aplinka? Stipresnis ir nepažeidžiamas? Ar liks ligos ir senėjimas?

 Žmonės pradės geriau suprasti šviesą nuo Saulės, pagerės atmintis. Bet prieš tai jiems labai stipriai skaudės galvą. Žmonės pradės gyventi po 130-150 metų, bet jie augs lėčiau. Tai reiškia, kad vaikų bus daugiau. Jūs nustosite bijoti, kad numirs per daug žmonių.

 68. Po Pokyčių žmonės nustos būti blogais? Kaip pasikeis jų protas?

 Po Pokyčių žmonės nenustos būti blogais. Jie taps supainioti. Ir dėl to jie pradės dar daugiau pyktis. Dėl to jie dažnai viska pamirš ir tai jiems padės susitaikyti. Po to jie užsimanys mokytis, bet tai vyks ne vien mokykloje.

 69. Kaip tau atrodo, mes tau užduodame iš tikrųjų svarbius klausimus, ar svarbiau yra kažkas kito, apie ką mes dar neklausėme? Kokių klausimų mes turėtumėme tavęs klausti?

 Svarbus klausimas buvo klausimas: Daugelį klausimų jūs taip ir neuždavėte. Kodėl jūs neklausiate apie Saulės sistemos planetas, apie saulę, kaip žvaigždę? Aš jūsų irgi noriu paklausti:

- Ką reiškia „gyventi”?
- Kas yra žmogus?
- Kodėl jums reikalinga pradžia ir pabaiga?
- Ką reiškia „iš karto“?
- Ką reiškia „neapykanta”?
- Ką reiškia „viskas vienodai”?
 

70. Pats pavadinimas Indigo – yra paprasčiausia SPALVA. Ta prasme indigo – tai žmonės su indigo auros spalva. Pas mūsų Sašą ši spalva ne Indigo. Kaip tai gali būti?

Aš jau sakiau, kad pats žodis „indigo” buvo paprasčiausiai sugalvotas ir, kad „kitoje“ vietoje juos turi vadinti kitaip.

Indigo turi ne tik vien spalvą. Apie tai nesistengiama kalbėti, nes tame nėra prasmės. Jų niekas nesiruošia atskirti. Spalva iš viso nėra esminis atskyrimo faktorius. Žinoma spalva – tai pereinanti, transformacinė spalva. Tai neša suprantamas žinias apie indigo. Ta prasme šioje spalvoje egzistuoja dar viena spalva, jeigu taip galima išsireikšti. Dėl to taip vadinant juos yra išsireiškiama ne visai teisingai. Iš esmės jie yra ne tokie. Bet tai, kad jie yra labiau dvasinės būtybės - neabejotinai. Tai negali būti kažkokiu ypatingu būdu akcentuota ar komentuota. Tokios užduoties priešais save Indigo ne stato.

71. Kodėl dabar iš kitų šalių ateina daug informacijos, apie artėjančius ir esamus kosminius ir žemės įvykius. Kodėl Rusijoje tai vyksta daug mažesniu masteliu?

Kitose šalyse žmonės moka geriau dirbti su informacija. Ten žmonės geriau supranta, ką jie kalba, bet prastai tai jaučia. Mūsų šalyje priešingai. Kituose šalyse yra tie, kas šiuose įvykiuose dalyvaus daugiau, nei mūsų šalies žmonės. 

Yra dar viena priežastis: šias šalis Pokyčiai palies daugiausiai iš visų.

72. Kaip tu manai kaip rusai praeidinės šiuos pokyčius?

Žmonėms bus blogai, dėl to, kad atsiras daug vargšų ir nesveikų. Į juos kreips mažai dėmesio, nes bus patiems sunku. Bet tai bus neteisinga. Svarbiausiai tame – ne bėgti nuo kitų, nes Pokyčiuose dalyvaus visi. Kada tai supras, žmonės apjungs savo protus ir jiems bus nereikalinga šalis, nes taps prieinamas visas Pasaulis. Taip nutiks ir su kitų šalių žmonėmis. Tam jau ruošiasi, nes žino apie tai.

73. Kodėl kada tu kalbi apie artėjantį kataklizmą nenori pasakyti, kaip geriau jį pergyventi? Ar žmonės pasmerkti?

Ne, žmonės ne pasmerkti. Tačiau jie turi praeiti pokyčius, kaip visi. Niekas nežino, kas bus. Tai teisingai.

74. Ar artimiausių šešių metų bėgyje bus perėjimas į bekūnį egzistavimą? Ir kas yra ketvirtas matmuo?

Tai daro tada, kada miršta ar miega. Pasaulis – tai sapnų Pasaulis. Jūs tenai irgi gyvenate, bet to nesuprantate. Pilnai jums tenai gyventi negalima.

75. Yra nuomonė, kad prieš 2012 mes praeisime per tokį įvykį, kaip susitikimas su kitomis civilizacijomis (Lemūrija, Atlantida, Sirijaus gyventojai ir pan.). Kaip manai, ar tai bus?

Iki to laiko su niekuo kontakto nebus. Tačiau daugelis iš tų, kurie valdo šalis, apie juos žino ir su jais bendrauja. Tai bus ir toliau slepiama, dėl to, kad žemėje daug blogio. Daugiau kaip pusė žmonių, bijo tų, kurie gyvena kituose pasauliuose. Dėl to, kitus gyventojus gali nužudyti. Jie nenori atnešti žalą pirmi, versti žmones pajusti baimę. Patys žmonės turi nustoti bijoti.

76. Ką reiškia, padaryti visus gyvenimus?

Tai reiškia: sukurti patį save. Gyvendamas žmogus sukuria pats save. Kiekvienas į žemę ateina tik tam. Viskas – ne reiškia iš karto.

77. Egzistuoja natūralaus išsigydymo ir dvasinio auginio sistema „Reiki“, kurios įkūrėjas buvo daktaras Mikao Usui, IXX a. Ką tu manai apie šią išsigydymo ir dvasinio augimo sistemą?

Reiki – tai reiškia Kvėpuoti kaip Pasaulis. Kad kvėpuoti kaip pasaulis, reikia pajusti jo judėjimą ir praleisti jį pro savo vidų. Jeigu Jūs sergate, reiškiasi pas Jus neteisingai juda organai. Pasaulis turi jus suderinti/tinkinti (rus. настроить). Tada tabletės taps nereikalingos. Žmogui vaistai niekada nebuvo reikalingi. Jis juos sugalvojo, dėl to, kad nenori susiderinti. Kuo greitesnis judesys, tuo greičiau įvyks suderinimas. Bet ji nepakliūna į žmogų per prievartą. Tik jeigu žmogus sutars su tuo. Taip darė ir Jėzus. Jo prilietimas nešė pasaulio judesį, o žodis buvo dar stipresnis. Geriausiai žmonės gydomi žodžiais.

78. Kas yra „meilė“, kodėl žmonės jos ieško ir neranda?

79. Kodėl žmonės pasidarė blogi?

Dėl to, kad jiems yra blogai, dėl to, kad jie užmiršo kaip reikia dovanoti ir labai nori, kad kiti jiems nenustotų dovanoti. Po to jie tai parduoda arba neduoda kitiems to dykai. Dėl to atsiranda nelaimingi žmonės, dėl to, kad jiems nėra pas ką kreiptis. Jiems turi padovanoti, bet nedovanoja, o nori, kad jie pirktų. O pas tuos kuriems to reikia, nėra pinigų. Tada jiems sako, kad tai ne jiems ir tai neteisingai, dėl to, kad tai skirta jiems. Žmonės nustoja tikėti vieni kitais ir pradeda bijoti tų, kas taip daro. Nedarykite taip!

80. Kaip tu manai, vidinis sudirginimas priklauso nuo žmogaus ar nuo išorinių faktorių?

Kada žmogus pyksta, niekas nebūna dėl to kaltas. Žmogus pyksta pats, o ne kažkas kitas. Jeigu tu tai darai pats, tai tu su tuo sutikai. Tu gali tai daryti. Daug sunkiau jeigu jau pradėjai pykti. Jeigu aš pykstu, tai mama mane glosto per ranką ar galvą ir aš greitai nurimstu. Man atrodo, kad taip reikia daryti ir kitiems.

81. Yra indigo, yra elfai, drakonai ir daug kitų padarų. Ar su tuo sutinki Saša? Jeigu taip, ar gali charakterizuoti šiuos padarus, jų tikslus, užduotis, iš kur atėjo. Kaip juos galima gyvenime atpažinti?

Elfai – paskutiniai žmonės, kurie rado būdą, kaip ne mirti. Tai buvo jų klaida. Po to jie rado būdą, kaip nuirti ir juo pasinaudojo. Dabar jie eina toliau. Elfai žmonėms paliko gyvybės srovę. Ji veikia ir dėka jos žmonės gali gyventi apytiksliai 100 metų. Jeigu ši srovė būtų stipresnė, tai žmonės galėtų gyventi ilgiau, bet dabar tai yra neįmanoma, nes Žemė yra labai silpna. Srovė jungia Žemę su kitais pasauliais, kurie irgi tapo silpni. Tokie kaip jūs miršta, miršta dėl to, kad išnaudojo visą srovę per daug greitai ir nerado iš kur ji prasideda.

Drakonai visada padėjo žmonėms. Jie yra jų gynėjai. Jie labai mylėjo žmones ir su jais draugavo. Kada žmonės juos pradėjo žudyti, drakonai pakluso, nors galėjo irgi pradėti žudyti. Jie pasiliko žmonių atmintyje ir dabar bent šiek tiek jiems iš tenai padeda. Jų pagalba yra tame, kad jie yra labai protingi ir gali patarti, ką pasaulyje įmanoma pažinti ir ką ne. Drakonai daugiau niekada neatsiras Žemėje, dėl to, kad žemei jie tapo per daug protingi.

Atpažinti drakonus atmintyje gali tie, kurie gali žiūrėti į Žemę iš šono. Elfų žemėje daugiau nėra. Jie žemę žmonėms paliko visam laikui. Tai kaip šie padarai gyveno, žmonėms nesuprasti, dėl to, kad jie visiškai kitokie. Tie kurie išėjo, paliko šią vietą jiems. Taip padarys ir žmonės, net jeigu nelabai tai supranta.

82. Tu kalbi, kad žmonės ruošiasi skrydžiams į kitas Saulės sistemos planetas. Tai bus prieinama visiems, kaip pvz. automobilis, kurį turi daugelis ar tai bus tik nedaugelio privilegija?

Jūs skraidysite retai, dėl to, kad to nereikės daryti dažnai. Jeigu žmonės išskris, tai ten ir liks, kur nuskrido. Pas žmogų gali būti tik vieni namai. Žemė!

83. Kiek (imant procentais, pavyzdžiui) žmonių žus nuo šių pokyčių?

91,76843561444444:..

84. Vis dėl to, Saša, duok bent kokių rekomendacijų, kaip reikia pasiruošti, ką paruošti (pvz. kad ir tų pačių konservų)?

Jie jūsų neišgelbės. Tai tęsis ilgai. Konservai suges. Jūs turite gyventi paprastai, kaip visada ir nieko nelaukti, tiesiog žinoti apie tai. Tai viena iš jūsų gyvenimo dalių, kuriai jūs būsite pasiruošę. Jeigu jūs numirsite, tai jums tai nebus baisu. Nebijokite.

85. Ar yra gyvybė kitose Saulės sistemos planetose (kokiose ir kokia) ir ar teks mums su ja susisiekti?

Jūs jau senai žinote apie tuos, kurie gyvena Saulės sistemoje. Jie labiau išsivystę, nei žmonės. Patys protingiausi gyvena Veneroje. Jie žmonėms padeda dažniausiai. Iš pradžių Veneros nebuvo. Dar yra tie, kurie gyvena Saturne, bet jie jau netenka gyvybės, jiems liko visai nedaug. Jie norėtų gyventi toliau, bet jiems nepavyksta. Tai žino visi Saulės sistemoje. Negalima skristi į Marsą. Ten gyvena patys blogiausi gyventojai. Jie žmonių nemėgsta. Taip pat jūsų nemėgsta Jupiteryje ir Urane. Tai pavojingos planetos. Ten negalima siųsti laivų su žmonėmis. Jiems pakenks. Tačiau jeigu laivas bus automatinis, jam nieko nepadarys. Dabar žmonių laivai yra stebimi netoli Saturno. Jūsiškių laivų siunčiamoje informacijoje yra ne daugiau kaip 30% tiesos.

86. Ar Žemėje yra nacionalinės valdžios (300 komitetas ar kažkas panašaus)? Ar jie turi realią valdžią?

Žemėje yra tie, kurie valdo visų šalių valdžią. Jų 11, bet buvo 12. Jiems paklūsta likusioji valdžia.

87. Kas jie tokie, tie 11? Jie ne žmonės? Ir kur dingo dvyliktas? Kodėl šie aukščiausieji valdovai leidžia karus? (klausimas labai svarbus)?

Jie ne žmonės. Jie susiję su pačia Žeme. Jūs juos vadinate dvylika savybių. Viena iš jų buvo jūsų atstumta. Jos šaltinis yra Saturne. Karas – tai nemokėjimas naudotis jums duotoms savybėms. Jos jums turi padėti vystytis taip, kad mes keistumėmės palaipsniui, tačiau žmonės nori daryti tai greitai ir kariauja. Greiti pakeitimai duoda mažą suvokimą. Jūs vis labiau nesuprantate šių savybių ir netenkate su jomis ryšio. Tai, kaip dabar jūs išmokote apdirbti informaciją, turi padėti jums, bet šį savo darbą jūs verčiate daryti kompiuteriui ar televizoriui. Tai kas per juos rodoma ir atves prie karo.

88. Ką gali papasakoti apie Šambalą (kaip apie aukštai išsivysčiusių būtybių Broliją)?

Šambala egzistuoja, bet ne stabili. Jai ligo nedaug laiko egzistuoti. Ji išnyks, dėl ne pakankamo energijos kiekio, ateinančio iš išorės. Šį trūkumą žmonės pajus vėliau, kada prasidės pasikeitimai. Šambala buvo sukurta su tikslu palaikyti žmones, kaip naują rūšį, šioje planetoje. Tai Tyrimų centras. Iš jo žmonėms dažnai patardavo, ką daryti.

89. Ka tu gali papasakoti, apie Šambalos ryšį su kitų planetų civilizacijomis?

Šambala susijusi ne su planetomis. Tie, kurie sukūrė žmones, nėra panašūs į juos. Tai protinės veiklos produktai. Panašių į Žemę planetų šalia nėra. Tokia gyvybė, kaip žemėje yra viena. Yra kitos planetos su kitokia gyvybe. Ji svetima jums. Tik kai kurie jums gali būti suprantami. Jie neateina į žemę atvirai, nes tam nėra reikalo. Bendravimas vyksta kitu principu. Kosminių laivų statyti nereikia.

90. Koks Šambalos vaidmuo, artėjančiuose Žemės įvykiuose, kurie yra susiję su pokyčiais?

Šambala išliks iki pokyčių momento. Po to ji išnyks. Tyrimas bus baigtas. Žemė turi praeiti šiuos pokyčius sėkmingai. Tai Šambalos užduotis.

91. Kiek yra tiesos istorijoje, apie žmogaus atsiradimą žemėje, kas liečia Šumerų žinias?

Šumerai – žmonės, gyvenę senai, 27 tūkstančiai metų atgal. Jie dažnai bendravo su žmonių kūrėjais, dėl to, kad padėjo tyrimuose, daugiau nei buvo reikalinga. Tyrime dalyvavo kiti. Jie pakeitė žmones, ir tyrimas prarado prasmę didelėje apimtyje. Žmonės turi gyventi Žemėje ir neišeiti iš jos.

92. Ką tu gali papasakoti apie ryšį tarp Jėzaus gyvenimo ir nežemiškų civilizacijų?

Jėzus davė žmonėms galimybę susijungti su visata. Jis nedavė religijos, kuri gimė iš tikėjimo. Tie žmonės pasielgė neteisingai. Tikėti – reiškia daryti viską apgalvotai, o ne duoti tai už save daryti kitam. Jėzus nesakė, kad visa tai padarys už žmones. Jis pasakė, kad jie tai supras, kada ateis pas jį. Žmonės neturi maldauti ar melstis. Pasaulyje nėra aukštesnių ar žemesnių. Jėzus ne aukštesnis, o tiesiog protingesnis. Žmonės irgi gali tapti tokiais. Jam nereikia tarnauti. Jį reikia suprasti. Jis taip pat siekia suprasti žmones. Jėzus – ne žmogus ir niekada juo nebuvo. Kiekvienas kūnas – tai forma, kuri gali būti greitai sukurta. Jėzus susijęs ne su kūnu, o su protu kuris yra visur Visatoje. Jėzus gali bendrauti su visais Visatoje. To jis norėjo išmokyti žmones. Jis ne pirmas. Pirmas buvo Prometėjus. Jie buvo atėję du kartus.

93. Ką tu gali pasakyti apie žinias, kalbančias, kad kažkada į Žemę atėjo pažangios būtybės iš Veneros (7 kumaros) ir paveikė žmogaus evoliuciją?

Venera visada padėjo ir padeda žemei. Tie, kurie atėjo iš tenai, vis dar tarp jūsų. Jie tesia tyrinėjimą ir palaiko žemėje tvarką. Jiems tai daryti sunku. Žemė ne stabili. Venera atsirado vėliausiai iš visų planetų. Tie, kurie jums padeda ne žmonės. Jiems nereikalingi kūnai, bet jie jais kartais naudojasi. Dabar jums padėti sutinka ne visi. Jūsų technika atėjo Veneros gyventojų pagalba. Žmonėms reikia išmokti dirbti su žiniomis kitaip, dėl to, kad tai ką žino Veneros gyventojai yra didelės apimties ir spartos. Dabar žmonės supranta per daug lėtai. Tai kas žemėje vadinama blogais, dalinai buvo sukurta žmonių, dalinai tų, kurie dalyvauja tyrime. Tai turėtų paskatinti žmones suprasti, kaip reikia dirbti su jiems duodamomis žiniomis. 

94. Kodėl Meilė – yra svarbi? Kas tai ? Tai jausmas? Energija? Būsena? Dėsnis? Esybė? Ar yra kas nors galingiau už meilę? Kada žmogus myli, jis prisijungia prie kažko? Jeigu taip? Prie ko būtent?

Meilė yra svarbi dėl to, kad ji sugeba sujungti du svetimus žmones. Nors žmonės nėra svetimi, bet kada jie gimsta, užmiršta apie tai. Galima prisiliesti prie meilės ir suprasti, kad tu neesi vienas. Jos nereikia liesti pastoviai. Tada žmogus nustos kažką daryti pats. Žmonėms Meilė – jausmas. Man tai kažkas panašaus į bangą. Tai energija, įtakojanti jūsų gyvenimą. Taip pat ją galima pavadinti ir dėsniu, nes po vieną žmonės yra labai silpni. Tačiau meilė nėra esybė. Ji tik padeda susijungti, toliau reikia daryti kitką. Taip pat yra ir tai, Kas aukščiau už meilę. Kartais tai liečia, kada išeina iš žemės. Jeigu jūs tai vieną kartą pajusite, jūs niekada negyvensite ramiai. Tai neskirta žmonėms. Tie kurie nemoka bendrauti, galvoja, kad jie yra vieni, jie gali kreiptis į meilę, kuri jiems padės pradėti kalbėti. Tai yra ne lengva tiems, kas buvo dažnai vienas. Tam ir sukurta meilė. Kol ji yra, žmonės ne pasimes.

95. Tu minėjai, kad Saulė ir Žemė – tai energijos. Matomai, Saulė – tai aukštesnio lygio energija, nei žemė? Gal gali pasakyti, energija ir sąmonė – tai vienas ir tas pats? Ar saulė turi sąmonę? Kitos planetos, kaip energijos – svarbiau už Žemę ar ne? Kokios planetos Žemei daro didesnę įtaką? Su kuria planeta Žemė labiausiai susijusi ir kodėl? Kas bus su kitomis planetomis po Pokyčių?

Saulė yra didesnė, pagal energiją, nei žemė, bet tai priklauso nuo kitų jos planetų. Į saulę žmonės niekada nepateks, tenai yra tai, kas sukuria jus. Energija ir sąmonė - vienas ir tas pats. Pas žmogų yra pasaulis, apie kurį jis žino ir pasaulis, apie kurio egzistavimą jis įtaria. Su saule yra taip pat. Saulė yra susijusi su kitomis žvaigždėmis. Jūs tai vadinate zodiaku. Svarbios Saulei planetos, tai Jupiteris, Saturnas ir Plutonas. Tai stotys. Jos nustato saulės sistemos judėjimą. Saturno stotis yra labai silpna. Ji prarado energiją per paskutinius pokyčius. Jūs turite rasti būdą ją atstatyti. Priešingu atveju Saulės sistema pradės irti. Jūs tai darysite ne vieni. Tai daro ir kiti, gyvenantys Saulės sistemoje. Jūsų laukia, kada jūs įvaldysite jums perduotas skrydžių į kitas planetas ir stipriūjų energijų naudojimo technologijas. Didžiausią Žemei įtaką daro Jupiteris, bet turėtų Saturnas. Stipriausiai Žemė yra susijusi su Marsu ir šis ryšys yra pavojingas. Po pokyčių atsiras naujų planetų. Jos ateis iš už Saulės sistemos ribų, todėl, kad saulės gravitacija padidės. Žemėje pasidarys labai karšta. Merkurijus išnyks, Venera pasiliks.

96. Kodėl žemei teikiama pagalba, pvz. atsiunčiami indigo? Kokią reikšmę Žemė ir žmonija turi likusiai Visatai?

Indigo į žemę nesiuntė. Jie ateina patys. Tai tas ryšys, kuris aukščiau už meilę. Žemei nesiekia padėti, ją bando išmokinti. Tai ji turi padaryti pati. Žmonės moka gyventi toje formoje, kurią turi. Ji labai įdomi. Kūnų visatoje mažai, jie beveik nenaudojami. Žmonės turi daug būdų vystyti savo sugebėjimus, tai irgi sugeba nedaugelis. Žmonės mokina kitus, kaip matyti per daugumą vieną, sugeba surišti skirtingus dalykus tarpusavyje, moka ieškoti. Tai dideli jų pliusai. Nors žmonės yra paprasti, jais domisi daugelis, jiems nedraudžiama bendrauti. Bet likusioje visatoje žmonės negyvena, ten kūnų nereikia.

Indigo atsakymai 97 - 128

97. O jeigu aš prieš? Jeigu aš prieš, kad 91,84% žmonių žūtų? Jeigu aš juos myliu tokius, kokie jie yra ir nenoriu, kad jie pradėtų sirgti ir mirti, kad užleisti vietą „labiau tobuliems žmonėms“? Į mano nuomonę bus atsižvelgta ir globaliniai pokyčiai bus atšaukti?

Aš suprantu, ką jūs kalbate. Mes neturime to norėti. Tobuli žmonės ateina visai ne taip. Silpnas turi užleisti vietą stipriam – taip galvoja daugelis žmonių. Bet jėga yra ne tame, kad griauti, o tame, kad kurti. Be to reikia suprasti, kad jūs kuriate ne vien sau. Tie, kas įprato kurti tik dėl savęs ir nemato kitų, turi išeiti. Jie neša vienatvę ir beviltiškumą kitiems žmonėms. Jie nemoka elgtis ir galvoti kitaip. Jeigu jie pasiliks, tai jūs irgi būsite vienatvėje. Ne visi žmonės yra tokie, bet tokių yra dauguma. Sirgti ir mirt – reiškia pažinti skausmą ir baimę, kurie tokiuose žmonėse augo visą laiką. Jeigu pas jus šito nėra, tai su jumis tai neįvyks. Jūs kalbate apie sunkiai žmonių suprantamus dalykus. Pas jus yra sava tiesa, kuria jūs tikite. Ją turi ir kiti. Žmonės auga Žemėje, tačiau nesupranta jos. Kaip jūs galvojate, ar ji jus supranta?

98. Kokie yra indigo vaikų tikslai? Tiksliau tų, kas juos čia pasiuntė?

Apie Indigo tikslus jau kalbėjome. Tai tie, kurie padeda pokyčių metu. Indigo ateina patys, ir taip vyksta visur. Indigo – tai nedidelė dalis to, kas gali ateiti. Žmonės irgi yra nedidelė dalis. Mes ateiname iš vienos dalies ir žinome vieni kitus labai gerai, bet čia kiekvienas pamena tik tai, ką gali prisiminti. Jų sugebėjimai yra jų pačių sukurti. Visi mes ateiname gyventi.

99. Ar Indigo vaikai moka meluoti ir ar čia yra melo?

Visi žmonės moka meluoti. To mokina gyvenimas, kuriame jie atsiduria. Indigo irgi moka meluoti. Melas ateina tada, kada žmogus to trokšta. Žmonės vieni su kitais bendrauja taip, kaip sugeba. Jeigu jiems nepavyksta pasakyti taip, kaip moka kitas, tada jie meluoja. Bet tai ne apgaulė, o nemokėjimas pasakyti taip, kaip reikia. Apgaudinėti yra lengviau, tai lengva sakyti, o sakyti tiesą, kaip reikėtų tai daryti, kad kiti suprastų yra sunkiau.

100. Ką gali reikšti (apibūdinti) frazė „Šeši spinduliai“? Su kuo tai gali būti susiję?

Žmogus susideda ne vien iš kūno. Septyni spinduliai sukuria jį kitokį. Tie, kurie turi kūną, tokios sandaros nemato, dėl to, kad kūnas sukurtas tam, kad išlaikyti pirmą pastatymą (rus. построение). Žmogus susideda iš Šviesos. Jis ne įvairiaspalvis. Vienas spindulys nustojo žmonėms duoti jėgą. Tai Tiesos spindulys. Dabar žmonės visada netikės tuo, kas paprasta ir suprantama. Ieškoti tiesos taps beveik neįmanoma. Žmonės greičiau nusivils gyvenimu ir sieks numirti. Kada nebus teisybės, visi bijos, kad jiems visi meluoja. Baimė pakeis septintą spindulį ir sugriaus likusius. Kuo daugiau žmogus bijo, tuo stipresnė baimė. Jeigu jūs bijosite, kad jus užmuš, tai žudyti pradės dar daugiau.

101. Tu juk supranti, kad skaičiai, apie kuriuos mums kalbi – nieko mums nereiškia, nežinant darbo su jais specifikos – tas pats, kas skaityti nepražystamas raides. Papasakok mums apie juos.

Tiems, kas nori suprasti, skaičiai paaiškina. Tai ne užsienio kalba. Tai pokalbis kitame pavidale.

102. Pasakyk prašau, pats faktas to, kad Indigo, tame tarpe ir tu, duoda žmonėms informaciją, apie artėjančius katastrofiškus pokyčius, tam tikra prasme nėra šansas tam, kad žmonės laiku „atsigautų“, pakeistų savo santykius tarpusavyje ir kas liečia mūsų planetą. Ar pakeistumėte šį įvykių scenarijų į labiau švelnų, labiau gailestingą? Kiek stipriai šis scenarijus to kas turi įvykti, yra iš anksto nuspręstas šiandieną?

Jūs turite 4 kryptis. Penkta užsidarė visai nesenai. Žmonės jų neišnaudoja, dėl to, kad netiki. Jie prastai jaučia tai, kas jau beveik visiems aišku Žemėje. Įvykiai negali tapti geresniais. Jie bus vienodi visiems. Žemės gamta moka keistis. Tą patį moka ir Žemė. Žmonės nesupranta, kodėl ji tai daro, dėl to, kad vis dar nesuprato, kodėl keičiasi gamta. Tai žemės pasakojimas, apie tai, kas su ja vyksta. Žmonės nesupranta tokios kalbos. Jiems atrodo, kad paukščiai tiesiog čiulba, o žvėrys urzgia ar miaukia. Tai ne tiesa. Jie kalba kiekviena dieną su jumis, vienas su kitu. Kada šlama medžiai, tai irgi kalba. Visus garsus, vystančius Žemėje galima išvesti kaip Žemės kalbą. Žmonės klausosi tik stiprių riksmų, kada kažkas griūna, krenta ar trenkiasi. Dar žmonės girdi katastrofas. Tada neilgam jie tampa sugebantys girdėti ir suprasti daug ilgiau, bet po to vėl apie tai pamiršta. Žemė kiekvieną dieną pasakoja, apie tai kas įvyks. Pokytis jau įvyko. Jis tik ateina iki jūsų. Jame jūs praeityje, o tai ateityje. Jūs jo niekada nepamatysite pilnai, bet pajusite. Kada jūs pasikeisite, Pokytis dings. Jeigu jūs pakeisite tarpusavio santykius, tai padėsite sau greičiau suprasti, kaip reikia keistis ir padarysite tai geriau už kitus. Likusiems teks susitaikyti su tuo, ką jiems pasiūlys. Daugeliu tai bus nemalonu.

103. Ką tu manai apie sapnus? Ir kaip sapnas gali pasikeisti, ryšium su blyksniais ir pokyčiais?

Sapne žmogus gyvena pusė gyvenimo. Sapne ilsisi tik kūnas ir tai ne pilnai. Sapnas – tai galimybė žmogui padaryti tai, ką jis nori padaryti tikrame pasaulyje, kur randasi kūnas. Sapne jūs galėsite surinkinėti modelius, kaip konstruktoriuje. Jeigu jie bus surinkti teisingai, jie pradės veikti ir greitai atsiras ir tikrame pasaulyje. Kiekvienas iš mūsų moka konstruoti, bet kažkodėl konstruoja tai, kas greitai genda. Tokių daiktų pas mus daug, o tampa reikalingais dar daugiau. Jeigu viskas pradės gesti, tai jūs susipainiosite. Kad daiktai negestų, juos reikia gaminti gerai. Gerai daro tie, kurie tai daro patys. Tačiau yra tokių, kurie sako, kad darė patys, o iš tikrųjų už juos tai darė kiti. Net jeigu bus padaryta gerai, tai vis tiek greitai suges, todėl, kad jis pasakė ne tiesą ir pats nemoka to daryti ir sugadins daiktą. Jeigu jis tai saugos, tai turės pats kažką padaryti.

Dabar sapnai tampa labiau stiprūs. Tačiau mažai kas gali juos prisiminti. Tai ką tenai veikiate, labai skiriasi nuo to, ką jus darote tikrame gyvenime. Sapne negalima jaudintis ir daryti staigių judesių. Jeigu jūs matote šviesą, tai ji turi būti švari. Neikite į stiprios žalios šviesos pusę!

104. Kaip tu aplamai matai žemės ateitį (visumoje)? ...ar viskas pasikeis ar liks, kaip dabar.

Žemė nebus tokia, kokia dabar. Jos neis atpažinti. Visa kita jūs patys pamatysite.

105. Kas yra dievas? Kodėl sukurtas Pasaulis? Koks motyvas?

Dievas – tai tai, ko žmogus nemato, bet vėliau ar ankščiau prie to prieis. Dievas – tai patys žmonės. Išorėje dievo nėra.

Žmonės sukūrė savo pasaulį, kad matyti pažinimo tikslus. Kada šių tikslų pasiekti nepavyksta, pasirodo Dievas. Kuo stipresnis Dievas, tuo silpnesni žmonės. Kuo stipresnis tikėjimas, tuo arčiau dievas. Tačiau dievo žmonės niekada nepasieks ir niekada nepažins, tam yra sukurtas pasaulis, kuriame jie gyvena. Ši mįslė yra suvokiama tik po išėjimo iš Žemės.

106. Ką tu manai apie gyvūnus, šunis, kates ir t.t... Kaip tu jauti juos ir kaip teisingiausiai žmonės turėtų elgtis su jais? Ar tiesa tai ką kalba, kad jie savo energetika gali gydyti, ar ne... Kaip tu manai?

Gyvūnai tai tokie pat gyventojai, kaip ir žmogus. Su jais reikia elgtis kaip su kaimynais. Kaimynai turi gyventi draugiškai ir nekenkti vienas kitam. Visi gyvūnai moka kalbėti, bet žmogui jų kalba nesuprantama, dėl to, kad žmonių sąmonė nepritaikyta suprasti tokią kalbą. Jiems atrodo, kad gyvūnai tiesiog skleidžia garsus. Paukščio čiulbėjimą sulėtinus keletą kartų, galima išgirsti atskirus žodžius jų kalba. Kalbant žmogui, paukštis girdi ilgą ir lėtą garsą. Žmogus girdi nedaug, daugelis gyvūnų girdi daug daugiau per trumpą laiko tarpą. Greičiausiai bendrauja ir klauso banginiai ir delfinai. Delfinai draugiški žmonių atžvilgiu, bet jie nesupranta, kodėl žmonės gadina vandenį ir kai kuriuos iš jų paima visam laikui. O banginiai niekada nesielgs gražiai su žmonėmis.

Daugelis gyvūnų moka rasti gyvybės srovę ir ja naudotis. Žmonės tai supranta, kaip jų sugebėjimą gydyti. Iš tikrųjų gyvūnai perleisdami gyvybės srovę per save, ją sustiprina ir padeda nuplauti žmogaus ligas. Kai kurie žmonės tai irgi moka daryti, bet daugelis pasirenka gydymą (greičiausiai turima omenyje tabletes). Gydymas silpnina žmogų, jis nustoja kovoti ir miršta vis ankščiau. Kažkodėl tie, kas išmoksta naudoti gyvybės srovę, daro tai už pinigus ir vadina tai gydymu. Katės ir kiti gyvūnai tai daro už dyką, kitaip galima numirti. Man nesuprantama, kodėl žmogus parduoda mirtį ir vaistus nuo jos, kas iš esmės yra vienas ir tas pats. Kada žmogus kitam žmogui parduoda gyvybę, jis elgiasi neteisingai: Gyvybė neturi kainos, kainą turi tik Mirtis. Gyvūnai nemoka pirkti ar parduoti.

107. Pokyčių (katastrofų) rezultate... Daugelis iš radioaktyvių atliekų saugyklų bus pažeistos... To rezultate daugelis žmonių bus apsinuodys radiacija... Ar yra galimybė save apsaugoti nuo radiacijos ir nuodingų medžiagų... Jeigu tai įmanoma, tai kaip?

Jūs turite išmokti naudoti gyvybės srovę. Tai padaryti galite tik jūs patys. Niekas nepasakys. Priešingu atveju žmonės nesupras, kas yra mirtis ir toliau ją bandys...

108. Tu minėjai, kad žmonės užsimanys mokytis, bet tai vyks ne vien mokyklose. Kur jie mokysis?

Jie mokysis iš Žemės. Ten slypi daugiau žinių, nei duodama mokykloje. Mokytis galima ne vien ant Žemės. Tai vyksta tada, kada žmonės suvokia to poreikį. Jeigu jie nenori – jų neverčia.

109. Yra tokia nacija, kaip žydai. Kokį vaidmenį ši nacija vaidins šiame perėjime prie aukštų vibracijų?

Žydai buvo vieną kartą perkelti į Žemę. Apie tai pasakojama Biblijoje. Jie turėjo žinias, kaip valdyti orą, vandenį ir žemę, tačiau po to jie šių žinių neteko, nes įrenginys, kurį jie su savimi atsinešė sulūžo. Kaža žydus surado, jie buvo ant tiek pasikeitę, kad juos paliko gyventi toje vietoje, kurią jie surado. Dabar žydai beveik kaip visi ir nieko ypatingo ne padarys.

110. Ar teisingai aš suprantu, kad po pokyčių Žemėje, neliks nieko kas turėtų pilnai materialų kūną. Juk pati Žemė pereis į aukštesnį vibracijų, energijų lygį, pokyčiai, kūnas ir pan.

Po pokyčių liks nedaug žmonių. Jie sirgs ir pasveiks ne greitai. Ligos žmones privers būti arba stipriais arba juos numirti. Likusieji išmokys savo vaikus ir kitus to ką patys žino ir taip pat išeis. Tai kas vyks Žemėje, žmonėms mažai rūpės. Jų žinios atsidurs kitoje vietoje.

111. Kodėl nedaugelis gali prisiminti savo sapnus? Kaip juos atsiminti?

Kad atsiminti sapną, reikia mokėti nesijaudinti. Atsikėlus iš karto, negalima bandyti prisiminti to, ką reikia padaryti šiandien ar rytoj. Kai tik apie tai prisiminsite, sapnas dings, nes jūsų mintis stipresnė už jį. Sapnas gali atsirasti kaip mintis, bet tada sapną reikia užlaikyti galvoje. Tai padaryti paprasta. Įsiminkite pagrindinę sapno detalę. Pagal ją sapnas pats atsivers. Jeigu tai daryti neteisingai, tada išnyks ir ji ir pats sapnas.

112. Kuo yra pavojingas ėjimas į stiprią žalią šviesą?

Stipri žalia šviesa priverčia žmones negalvoti. Žmonėms atrodo, kad tai yra labai gerai. Kai tik tai įvyksta, žalia spalva pakeičia gyvybės srovę ir žmogus greitai numiršta. Be to ji taip gali įtakoti ir kitų žmonių, aplinkinių mirtį, manant, kad taip daryti yra gerai.

113. Kaip galima būtų paaiškinti tai, kad žemėje egzistuoja keletas žmonių rasių? Kaip jos atsirado? Kuri iš rasių yra pati seniausia?

Keleto rasių prireikė, kad sukurti žmones, kurie galėtų gyventi daugelyje Žemės vietovių. Tada ir dabar sąlygos buvo ne vienodos. Pati seniausia rasė: arijai. Kiekviena iš rasių buvo sukurta panaudojant žmonių kūnų konstruktorių. Šiame konstruktoriuje buvo ir žmogaus dvasių detalės. Šiuo metu konstruoti yra neleidžiama, dėl to, kad jau yra sukurti reikalingi žmonių tipai.

114. Kiek stipriai skiriasi senovės ir dabartinių žmonių gyvenimas? Ir kuo?

Senieji žmonės atsirado 15-17 tūkstančių metų atgal. Seniau žmonių nebuvo ir nebus. Jų gyvenimas buvo įdomesnis ir paprastesnis, nei dabartinių žmonių. Įdomesnis dėl to, kad jie mokėjo keliauti tarp pasaulių. Dar pas juos buvo tai, ką jūs vadinate burtais. Taip pat jie mokėjo kurti pasaulio dalis ir suprasti visą Žemę. Blogai buvo tai, kad jie stengėsi kuo ilgiau gyventi ir nuo to numirė. Žemėje negalima siekti gyventi ilgai. Ji tam nepritaikyta.

115. Kas įkūrė Egiptą?

Egiptą sukūrė I3211 (rus. И3211). Tai taškas S3214, kuris randasi avino žvaigždyne. Piramidės – antenos. Jos perduoda informaciją, kada jas įjungia. Šiuo metu piramidės yra įjungtos.

116. Slavų tautų likučių yra rasta Vokietijoje, Pakistane, Turkijoje ir Indijoje. Ar ši informacija yra teisinga?

Slavai atėjo iš už vandenyno, iš vakarų. Tai ką jūs išvardinote yra teisinga. Tai vietos, kur dalis jų pasiliko.

117. Kas nutinka su žmogumi po mirties?

Miršta tik kūnas. Tai kuo jūs esate, nemoka numirti. Mirtis sutinkama tik nedaugelyje pasaulių, panašių į mūsų. Tačiau kitur taip pat yra negyvenama ilgai. Kada jūs klausiate apie gyvenimą, jūs klausiate apie tai, kaip išspręsti užduotį, kurią jūs pasiėmėte sau šiame gyvenime. Atsakymus į tai galima gauti tik pačiam, kitaip užduotyje nebus prasmės. Užduočių sprendimas – vienas iš būdų tapti protingu ir išmokti suprasti Kitą.

118. Ar spalio mėnesį kas nors nutiks su Žeme ir žmonėmis?

Ne. Su Žeme nieko nenutiks. Tačiau Žemei darosi sunku išlaikyti vandenynus.

119. Ar tu žinai apie sąveiką, žmogaus sąveiką su kristalais ir mineralais? Kokie akmenys ir mineralai gali padėti žmogui praeiti artėjančius pokyčius ir išbandymus?

Mineralai yra susijungę su žmogumi ištisai. Naudingi tie, kurie gali surinkinėti saulės ir kitą šviesą. Pavojingi tie, kurie veikia kaip magnetai. Namai, kuriuos stato žmonės yra labai pavojingi, dėl to, kad naudojamos ne tikros medžiagos. Pati geriausia medžiaga – plyta. Taip pat gera medžiaga yra akmuo ar jo gabalas. Medis – trumpalaikė medžiaga. Jeigu ateis stipri šviesa, tai jus išgelbės tik žemė. Jos giluma – nuo 12 metrų.

120. Kas vertina šiame pasaulyje įsikūnijusių „dvasių“ veiklą? Kaip aš suprantu, tai kažkokio lygio esybės (dvasios), kurioms nėra būtinybės įsikūnyti, kaip žmonėms. Ar taip? Kokį lygį jos yra pasiekę ir kaip tai jos pasiekė?

Žmogaus dvasios veiklą įvertina sistema, o ne atskiros esybės. Šis laukas yra apsupęs žemę. O tie kas vertina Žemę yra jos kūrėjai. Jie tapo tokiais, po to kai suprato, kad visas pasaulis yra Sfera, Rutulys. Kada linija susijungia su pačia savimi, ji tampa begalinė ir praranda prasmę.

121. Kaip teisingai apsaugoti save, nuo nepageidaujamo kontakto jeigu tai būtų nežemiškos civilizacijos ar astralinės esybės?

Negalima sutikti su jais bendrauti, jeigu jūs jos nesuprantate. Kiekvienas pokalbis turi būti suprantamas. Bendravimo metu neturi būti skauda ar nemalonu. Tie, kurie su jumis bendrauja, už jus žino daugiau, dėl to ant jų guli atsakomybė prieš jus. Negalima daryti sau pačiam nesuprantamų veiksmų. Jeigu jus prašo atiduoti jėgas tam, ko jūs nesuprantate, neatiduokite jų. Jums turi sakyti tik tiesą. Apie tai užtenka paklausti.

122. Ar uždeda Dievas (pagal kurio atvaizdą buvo sukurti jo „vaikai“ - pasauliai, dvasios ir visa kita) kokius nors apribojimus, čia gyvenančiai gyvybei, kurią Jis sukūrė? Jeigu tu manai, kad taip, tai kokius ir kodėl?

Apribojimų nėra ir niekada nebuvo. Visi analogai to, kas mus sukūrė, tai ir yra mes patys. Viskas ką daro žmonės, yra mintys tų, kas juos sukūrė. Taip Kūrėjai gali matyti savo minčių klaidas ir jų teigiamas ir neigiamas puses. Jeigu palikti vien geras mintis, tai jos greitai neteks galios ir taps jokiomis. Jokia mintis nepriklauso niekam ir gali išnykti. Blogos ir geros mintys yra stiprios. Tačiau jos tokios yra tik žmonėms. Minčių negalima skirstyti į blogas ir geras. Mintyse tų, kas sukūrė žmonės, niekada nebuvo nieko blogo. Paprasčiausiai ne viskas, kas yra sukurta, patinka žmonėms. Ne visi jie taip pat tai suvokia. Tai gimdo mintyse skirtingumą.

123. Įsikūnijimų esmė – išmokti „pamokas” ir papildyti esybės (Dvasios) patirtį. Ar gali pačio mokinio Dvasia pasirinkti sau pamokas, ar tik jo „mokytojai“ gali jį nukreipti? Ar galima situacija, kad mokytojas vertina savo mokinį ne objektyviai ir duoda ne tas pamokas, kurios jam yra reikalingos? Pvz. specialiai, prieš jo valią ar nesąmoningai. 

Jeigu mokytojas padarė klaidą, jam daugiau neduos mokinti. Jis bus pervestas į mokinius. Kiekviena mokytojo klaida pažeidžia pasaulio tvarką. Žmogus gali rinktis tik tai, kaip panaudos pamokos laiką. Tačiau pamokoje jis privalo dalyvauti. Jeigu žmogus vengs pamokų, tai jis bus paliktas gyventi dar kartą. Mokytojas padeda mokiniui tyrinėti gyvenimą, bet niekada nieko nedaro už mokinį. Mokytojas duoda tik tas pamokas, kurias reikia duoti. Visa kita siūlo dvasios, kurios randasi šalia jūsų. Jų užduotis - ne mokinti, bet pasinaudoti jūsų žiniomis, dėl to, kad jie patys mokytis nenori.

124. Ar tiesa, kad visi (Indigo ir „Crystal“ vaikai) laukia kažkokio signalo iš šono, kad dėl vienos svarbios užduoties planetai Aktyvuotis...?

Taip. Toks signalas ateis, bet ne dabar. Tai kas pasikeis, jūs pastebėsite. Tai padarys žmonėms žalą.

125. Pagal kai kurios pranešimus yra žinoma, kad po visų Pokyčių, šioje planetoje paprasčiausiai bus neįmanoma gyventi ir žmones, kurie sugebės išgyventi, surinks Nežemiškų aukštesnių būtybių kosminiai laivai... Ir tik praėjus tam tikram periodui laiko, šioje Planetoje žmonės vėl bus apgyvendinti, žinoma pagal asmeninį pasirinkimą. Ar tai tiesa? 

Apie visus Žemės laukiančius pokyčius, tie kurie gyvena šalia mūsų žino. Po įvykių jiems nereiks čia atskristi ir gelbėti išgyvenusiuosius žmones. Jie tai gali padaryti ankščiau. Atvyks tie, kurie gyvena už ribos. Jie nežino tikslaus laiko ir pavėluos. Žmonės jų pasaulyje gyventi nesugebės, bet dėl jų jie gali sukurti dirbtines sferas. Jos bus mažos ir greitai atsibos. Kad grįžti atgal, žmonėms prireiks pakeisti organizmą.

126. Kur tu gyvensi artimiausius 5 metus? Ar turi draugų, bendraminčių kituose šalyse?

Aš gyvensiu Rusijoje. Tai gera šalis, nors kartais žmonėms šioje šalyje būna sunku. Tačiau sunkumai yra ir kitose šalyse. Aš galiu bendrauti su draugais iš visų Žemės kontinentų. Tam mums telefonai ar internetas yra nereikalingi. Mes tiesiog paprasčiausiai girdime balsus. Forume bendrauju tik aš vienas, tai tik bandymas, kuris yra daromas pirmą kartą.

127. Kas yra žmogiška esybė, ar gali vieni esybės fragmentai, gyvenantys kituose pasauliuose, įtakoti kitus fragmentus? Ar galima save apsaugoti nuo šio poveikio ir ar galima tai aplamai daryti, o galbūt reikia ar kaip? Kaip esybės energetika yra išskaidyta tarp fragmentų ir kokios ryšium su tuo problemos gali iškilti? Ar gali vienas esybės fragmentas būti paveiktas priežastinio ryšio pasekmių, kurias iššaukė kitas fragmentas, kaip elgtis tokiose situacijose?

Žmogiška esybė – tai vieno ar kelių fragmentų, kuriančiojo minties Projekcijų būsena. Žmogiška esybė yra sąlyginė. Tai ką jūs kiekvieną dieną matote, kaip žmogų yra juo ne pilnai. Žmogus gyvena iš karto keliuose pasauliuose. Šie pasauliai gali būti nepanašūs vienas į kitą. Visais atvejais egzistuoja ryšys. Šis ryšys yra nepanašus į kitus signalus. Taip žmogus gali sužinoti apie save skirtinguose pasauliuose. Jeigu kažkas nori susipažinti, tai jis siunčia savo fragmentą kitam. Šie fragmentai susijungia. Pagrindinis dalykas tokiame ryšyje – žinoti, kad tu ir jis – viena. Pažintys reikalingos tam, kad būtų galima greičiau pažinti gyvenimą ir ne tik jį. Jeigu jūs nenorite susipažinti, tai jums paprasčiausiai to nereikia daryti. Jūsų norai yra svarbiausia. Jeigu jūs pademonstruosite susidomėjimą, tai pažintis įvyks.

Daugeliui įdomu kas bus toliau, dėl to jie susipažįsta su tais, kas jiems dažniausiai trukdo suvokti pasaulį (įtariu kalba apie būrimus). Tai daroma todėl, kad tokios pažintys yra labai lengvos. Jūs galite nepataikyti žodžiais, dalyku ar pojūčiais – tai vienas ir tas pats. Esybės energetika, įvairiuose fragmentuose yra paskirstoma skirtingai, nors yra bendros reikšmės: nuo 1 iki 13 fragmentų - 15%, nuo 14 iki 18 - 19%, nuo 19 iki 24 - 11%, nuo 25 iki 26 - 1%, nuo 27 iki 34 - 30%, nuo 35 iki 76 - 19%, nuo 76 iki 1014 - 5%. Nuo 1014 iki 1100 — nuo 1% ir mažiau.

Toliau prasideda griaunančios esybės. Visos nurodytos reikšmės turi būti ne žemesnės. Jeigu jos bus žemesnės, tai žmogus numirs. Jeigu jos bus aukštesnės, tai žmogus nesugebės suprasti ir jam reikės gimti dar kartą. Fragmentai gali veikti vienas kitą ne daugiau kaip 1,5%. Stipresnis poveikis užmuštų žmogų. Žmogus gali naudoti tik 10% vykdant poveikį. Taip pat žmogų gali veikti tik 10% svetimo poveikio. Viso bus 100 veiksmų. Šis skaičius yra naudojamas matematikoje. Jeigu jus bando veikti stipriau, tai jums bando pakenkti.

Kad tai neįvyktų, pasidalinkite kitų fragmentų energijos kiekiu. Žmogus žūsta greičiau, jeigu nemoka dalintis. Jeigu jūs nemokate dalintis, apie tai galima paklausti. Klausime išvardinkite fragmentus, kurie tapo per daug dideli. Jeigu jūs apsirgote, tai jokiu būdu nesidalinkite. Tokiu metu, tai kuo jūs pasidalinsite, taps per daug silpnas ir gali susilpninti likusiuosius.

128. Kas yra angelas-sargas, kaip jis veikia?

Angelas-sargas – tai jūsų mokytojas. Pasitikėkite juo. Jis žino apie jus viską. Jis yra jūsų pagalbininkas, paskirtas kūrėjų. Jeigu jis jums yra nereikalingas, jis dingsta ir apie save neprimena, tačiau ir toliau jis jums padės. Į jūsų gyvenimą jis niekada nesikiša, dėl to neprašykite jo ką nors padaryti už jus. Angelo-sargo atsakymai visada yra tikri.

Indigo atsakymai 129 - 160

129. Kokias nežemiškas civilizacijas tu žinai, kokie yra jų tikslai, kas liečia Žemę, kokių iš jų vertėtų pasisaugoti, kurie iš jų padeda žmonėms?

Aš žinau daug draugų, bet jie nepadeda žmonėms. Dėl to jų neina suskirstyti į pavojingus ir nepavojingus. Visada užduokite aiškius ir teisingus klausimus ir klausykite į juos atsakymą savo galvoje. Pavojingi tie, kurie verčia jus blogai jaustis. Tokiu atveju atsisakykite bendrauti. Tikslai pas kitus visokie, kaip ir pas jus. Vieni iš jų yra toli, kiti arti. Artimieji – Marse (saugotis), Veneroje, Saturne. Prieš žmones priešiškai nusiteikę yra Marse ir Neptūne.

130. Kaip užmegzti kontaktą su savo mokytoju?

Jūs su juo visada esate užmezgę ryšį. Žmonės ne visada tai suvokia ir laiko, kad kontaktas nutrūksta. Į daugelį klausimų, kuriuos jūs užduodate, gali atsakyti patys žmonės, dėl to jūsų mokytojai nukreipia jus pas juos. Jo atsakymas yra lygus jūsų mokytojo atsakymui. Pats mokytojas irgi ne viską žino. Jeigu jis atsakymo į jį nežino, jis jūsų klausimą persiunčia kitiems. Atsakymas į klausimą atsakomas per jį. Kad kalbėti, reikia uždavinėti tikslius ir teisingus klausimus. Taip pat jums neatsakinės į klausimus, pvz. kaip reikia pragyventi gyvenimą.

131. Iš kur tu žinai atsakymus į visus klausimus ir kas tau gali uždrausti ne atsakyti į keblius ar neteisingus klausimus?

Aš žinau atsakymus todėl, kad jūs žinote klausimus. Kai kurie iš šių atsakymų man yra nereikalingi ir jie perduodami jums. Žinoti atsakymą yra paprasta, dėl to, kad atsakymas į jį visada egzistuoja. Tačiau mano atsakymai į juos jums yra visada ne pilni, dėl to, kad galutinai atsakymą suvokti turite patys. Jeigu klausimas per daug man sunkus, tai mane apie tai perspės ir aš pats turėsiu atsisakyti atsakyti. Jeigu tai už mane daro kiti, tai kalba apie tai, kad aš prastai suprantu ką aš darau. Atsakymus gauti nedraudžia. Juos užlaiko iki to momento, kada jūs juos sugebėsite suvokti. Negalima tiesiog laukti atsakymo. Reikia ieškoti priėjimo prie jo. Be to, galima keisti patį klausimą.

132. Kokia muzika tau patinka?

Man patinka įvairi muzika. Tačiau yra tai, apie ką galima kalbėti su vaikais ir yra tai ko jie nesupranta. Aš su jais kalbu apie tą, kuri patinka daugumai. Man patinka graži instrumentinė muzika ir muzika kurią groja ant sintezatoriaus.

133. Kokie yra tavo sapnai? Ar dažnai skraidai?

Kartais skraidau. Tai šaunu! Man tai labai patinka! Kad va taip iš tikro paskraidyti! Linkiu, kad jūs neužmirštumėte skraidymo.

134. Kokių dar sugebėjimų tu turi? Jausmų. Įvairių sugebėjimų. Skirtingai nuo kitų. Ir kaip Mes galėtumėme To IŠMOKTI. Na bent pabandyti... Kryptis kokia nors yra?

Jeigu kalbėti apie sugebėjimus, tai aš nežinau, apie kokius pasakyti. Jų daug. Jausmai taip pat įvairūs. Sugebėjimų ne tiek ir daug, bet šiek tiek yra. Jeigu kalbėti apie visus, tai tai užtruks ilgai. Visi sugebėjimai turi būti naudojami tik tada, kada jie reikalingi ir nedaro kitiems žmonėms žalos. Negalima jais gąsdinti ar stebinti žmonių. Tai būtų kaip cirkas, kur pasirodo dresuotojai su plėšriais gyvūnais. Bet jūs gi žinote, kad į jų narvą tikrai neitumėte. Jeigu jūs norite pavyzdžiui bendrauti su kitais per atstumą, tai jums reikia suprasti, kaip siunčiamas klausimas ir kaip gaunamas atsakymas. Naudokite spalvas ir formas. Sugalvokite jas patys. Tada eina žodžiai ir skaičiai. Suskirstykite juos į klausimus ir atsakymus. Tai kaip kompiuteryje. Jūs turite suprasti, kad šie klausimai ir atsakymai yra ne vien jums, jie surišti su pasauliu, kuriame jūs gyvenate. Jeigu jums neatsako, tai jūs klausiate to, kas yra per daug. Jeigu jums tai perduos ir jūs nežinosite, ką su tuo daryti, tai tai paprasčiausiai išnyks.

135. Ką tu pats manai apie šį forumą ir iš viso apie internetą?

Man įdomu bendrauti su žmonėmis, kurie vyresni už mane. Taip paprastai gyvenime su jais nepakalbėsi. Jie iš karto pradeda kažkaip keistai žiūrėti ir stengiasi kuo greičiau nutilti. O kartais pradeda kalbėti kokias nors nesąmones, kad greičiau pakeisti pokalbio temą. Internetas yra sukurtas pagal žemės informacinio lauko pavyzdį. Bet žemės informacinis laukas moka save palaikyti tvarkoje, o Internetas – ne. Viskas kas yra internete – žmonių minčių, kuriuos ruošiasi tapti dalykais atšvaitas. Internetas gali išmokyti daugelio dalykų, bet nuo jūsų pačių priklauso, kaip pritaikyti šias žinias. Šių žinių pagalba jūs galite padaryti tiek ir žalą, tiek ir naudą kitiems. Internetą reikia vystyti ir padaryti prieinamą kiekvienam nemokamai. Negalima keistis mintimis už pinigus. Internetas jus prives prie žinių, kaip keistis mintimis be jo. Dėl to Internetas ir yra sukurtas.

136. Ar daug žmonių Žemėje priėjo prie pamokos pabaigos, kur tokių žmonių daugiausiai?

Tai nėra aišku. Kiekvienas žmogus užbaigia savo pamoką, skirtingu laiku. Jeigu jūs turite omenyje gimimą Žemėje, tai tokių yra daug.

137. Kokios 4 kryptys, kurios galbūt nutiks? 

Tai nebus pasakyta.

138. Kiek viso žmonių tipų buvo sukurta? Kokie?

Žmonių tipai:

Žemėje egzistuoja santykių tipas, kurio daugiau niekur nėra. Žemėje žmonės gyvena neteisingai. Taip turi būti pagal mintį tų, kas sukūrė gyvybę. Klaida tame, kad vykdytojai pasitiki egregorais ir leidžiasi jų valdomi. Taip neturi būti, tačiau žmonės su tuo sutinka. Pirmi du tipai turi pasikeisti ir išnykti. Tada žemės užduotis bus išspręsta 2,7%. Žmonės yra ne pirmieji. Buvo ir kiti tipai gyventojų. Žmonės žemėje yra nesenai.

139. Žemė pereis į artesnę link Saulės orbitą ir gravitacijos ir spinduliavimo poveikis padidės?

Taip. Orbitos judesio santykis – 1:4 Protonų intensyvumas: 2,8 nuo dabartinio. Gravitacijos cirkuliacija – 5,4 nuo 100 Žemės magnetinio lauko. Perigėjus – 1,4 a.v., Afelis 0,7 a.v. Protonų ataka – ne mažiau kaip už 2 Saulės pusperiodžių periodų = 16 standartinių periodų.

140. Tada Merkurijus nukris į Saulę? Tai gali sukelti didelį blyksnį?

Blyksnis nebus didelis. Protonų ataka padidės tik 2,1 karto. Jūs turite nerimauti dėl Saturno. Jo laukas stipriai susilpnėjęs. Jeigu nebus Saturno, planetų judėjimas, kuriame jis dalyvauja bus pažeistas.

141. Tokiu atveju kas laukia mūsų Mėnulio?

Pastovus artėjimas prie žemės. Atsiras naujos gravitacinės srovės. Žmonės susidurs su dažnų potvynių problema ir savijautos pablogėjimu, kada Mėnulis bus pilnas. Mėnulis atspindės nuo Saulės atėjusias daleles ir nukreips jas į Žemę. Spinduliavimas bus ir naktį.

142. Ar ne tame pavojus sistemai nuo Saturno, kad jis gali netekti per daug energijos ir pereiti į per daug žemą orbitą, sukeldamas trukdžius Jupiterio ir kitų planetų judėjimui?

Taip. Tai įvyks. Tada sutriks planetų judėjimas. Visos planetos juda tais keliais, kurias joms uždavė Statytojai. 16 tūkstančių metų atgal, paskutinį kartą, buvo koreguotos planetų orbitos. Jūs to nedarote. Saulė daro planetoms didesnį poveikį, nei reikalinga. Daugelis iš planetų neturi beveik jokios apsaugos nuo to. Žemės kosminiams laivams reikia skristi iki Saturno ir Jupiterio palydovų ir pradėti koreguoti šių planetų jėgas viduje. Saturnas turi būti surištas su Uranu. Uranas yra energijos šaltinis.

143. Ar spės Rusijos piliečiai pasislėpti „Gosrezerv” bunkeriuose, kataklizmo atveju?

Aš jau sakiau ir pakartosiu, kad net jeigu jūs pasislėpsite, tai nereikš, kad išgyvensite. Jūs negalite rinktis, kas sugebės pasislėpti ir kas ne. Teisingumas čia nė prie ko. Yra tai, kas turi būti pakeista. Jūs norite važinėtis senais ar naujais metro vagonais?

144. Ar daug tarp mūsų ne-žmonių, su žmonių išvaizda? Kas jie ir pagal kokius požymius juos galima atpažinti?

Tokių mažai. Daugiau tokių, kurie nustojo būti žmonėmis ir tapo arčiau gyvūnų. Atpažinti kitų jūs nesugebėsite, kol jie to patys nepanorės. Jeigu jūs žinosite, kaip juos atpažinti, tai nebus prasmės slėptis žmogaus pavidale. Būti panašiu į kita galima įvairiai ir daug kartų. Jeigu jums nenori pasirodyti, reiškiasi tam yra priežastys. Jeigu jūs žinosite, kad jūsų namuose gyvena skirtingos būtybės, jūs nerimausite ir stengsitės jas išvyti. Kol jūs to neįtariate, tarp jūsų yra taika.

145. Man įdomu ar Jūs save suvokiate sapne?

Ne visada. Sapnas – kita linija, einanti greta gyvenimo linijos. Tarp linijų galima vaikščioti. Miego linijoje galima sugalvoti tai, kas vėliau atsiras gyvenimo linijoje.

146. Tu minėjai „greitis“, „įsiklausykite į atsakymą galvoje“ - gal patarsi, kada ir kokioje būsenoje tai geriau daryti? Keletą pratimų, kaip išvystyti klausą? Kaip atskirti tiesą, nuo nuosavų fantazijų? Trumpiau tariant, patark „kurčiam“...

Klausyti galima būnant įvairiose būsenose. Pradėti reikėtų nuo ramios. Aplinkui neturi būti to, kas blaško jūsų dėmesį. Tuo metu reikia vengti minčių apie įvairius dalykus, kuriuos jūs turite atlikti greitu laiku (namų ruoša, įvairi rutina ir pan.). Tam, kad klausyti, reikia atsijungti nuo išorinių garsų. Nekreipkite į juos dėmesio, tol kol jie nenustos jums ką nors reikšti. Ir atrastoje tyloje įsiklausykite. Tikrieji žodžiai skamba aiškiai ir suprantamai. Jums neturi šnibždėti ar kalbėti su emocijomis. Ant jūsų neturi rėkti, jums neturi įsakinėti. Jūsų fantazijos turi nesuprantamą esmę. Po atsakymo nesupratimas išnyksta. Čia yra plonos ribos.

147. Ar didelė tikimybė, kad Žemę gali aplankyti Nibiru planetos (Planeta X), kuri šiuo metu artėja prie Žemės, gyventojai?

Planeta prie žemės ne artėja. Visos planetos randasi greta Saulės. Artėja banga. Ją atremti nė kariuomenė, nė tiesiog žmonės nesugebės. Šie pokyčiai turi paliesti visus. Nebijokite to. Tam nereikia priešintis.

148. Kai tik aš darau (kalbu ar galvoju) kažką labai teigiamo, mane „užpildo“ kažkokia banga, negaliu jos aprašyti, tikriausiai jaudinimasis ar kažkas panašaus į adrenaliną.

Šis jausmas vadinasi susijungimu. Trumpai akimirkai Jūs susijungiate su tuo, kas yra jumis pačiais. Bet koks geras darbas reiškia, kad Jūs savo užduotį atliekate gerai, mokykitės. Tokių darbų įgyvendinimas reiškia jūsų trukmę šiame gyvenime. Jūs egzistuojate ne vien kaip kūnas ir dvasia, pas jus dar yra trukmė. Kiekvienas žmogus turi suvokti savo trukmę.

149. Kalbama, kad vaikai, kuriuos vadina indigo, turi stiprų to požymį savo auroje. Pasakyk, kokios spalvos yra tavo aura ir kokia spalva joje dominuoja?

Jų spalva nebūtinai yra mėlyna. Mėlyna ji tampa susijungus su Bendruoju Lauku. Aš mėgstu violetinę ir žalią spalvas, tačiau šviečiu auksine-sidabrine. Šias spalvas mato ne kiekvienas, bet tai ir nėra reikalinga. Tokias spalvas ne visada pavyksta pamatyti paprastam žmogui. Mes irgi ne visada vieni kitus matome.

150. Kaip manai, ar tavo manymu nebus karo tarp indigo ir žmonių, kurie negali priimti gyvenime tokio įvykio, kaip didelio kiekio tokių žmonių (su sugebėjimais ir kitokiu suvokimu) atsiradimo?

Ne, nebus. Karas – tai kvailystė. Yra protas. Jo pagalba galima pasiekti daugiau nei paprasčiausiai skriaudžiant. Tie kurie nepriims naujo gyvenimo būdo, vėliau ar ankščiau patys išeis. Jie supras, kad atsirado nereikalingoje vietoje.

151. Tu gyvensi Maskvoje ar išsikraustysi į gamtą?

Gyventi gamtoje yra gerai, tačiau dideli miestai įpratina mus prie jų. Kada iš miesto atkeliauji į kaimą, būna sunku prie jo priprasti. Žmonėms tampa nuobodu, dėl to, kad jiems reikia pramogauti. Tam jiems reikalingi įrenginiai, kurie tai daro už juos. O žmonės mano, kad jie tai daro patys. Tada žmonės tampa tingiais ir pradeda bijoti kur nors važiuoti. Jiems tai būna sunku daryti. Pakol kas aš pasiliksiu mieste. Čia yra daug informacijos šaltinių, kurių nėra gamtoje. Tačiau tai nereiškia, kad jie yra pagrindiniai.

152. Papasakok kas tave gyvenime linksmina, dėl ko tu rytais nusišypsai, kai tau būna linksma?

Mane pralinksmina mano klasės auklėtoja, kuri mus bara. Nors iš tikro ji yra gera ir mes tai žinome. Tačiau apie tai tylime ir kartais šypsomės. O ji galvoja, kad mes iš jos juokiamės. Dar man juokinga, kada mama su tėčiu nesugeba parduotuvėje išsirinkti duonos. Man patinka, bet kuri, kokią jie nuperka. Aš taip pat šypsausi, kada saulė tampa ryškia ir akyse atsiranda ašaros. O jeigu šalia juokiasi kiti vaikai, tai aš nuo jų irgi neatsilieku.

Juokingų atvejų gyvenime yra daug. Pagrinde, kada mes juokiamės su draugais, ar kada ką nors pridirbame, po to mus bara ir mums atleidžia. Aš žinau, kad mane myli tėvai, močiutė ir šypsausi jiems. Taip pat ir draugams.

153. Kam tu mums papasakojai apie Saturną, juk techniškai problemą neišspręsti, vien tik norų tam neužteks?

Jūsų mintys yra pajėgios keisti erdvę (laiką). Galvodami dabar, jūs padedate tai padaryti vėliau. Tai sunku suvokti, bet taip yra. Yra bendras planetos laukas. Jame nėra laiko, dėl to juo naudojasi bet kas, bet kokioje erdvėje. Tai kas jums pavyksta dabar, galėjo būti sugalvota ir prieš kelis šimtus metų.

154. Ar šiuo metu yra fizikos teorijų, kurios atspindi tikrą pasaulio vaizdą? Ar tiksli fizinio vakuumo teorija, kurią sukūrė G. I. Šipovas?

Jūs uždavėte man per daug sudėtingą klausimą.

Vakuumo pasaulis yra, bet kokių erdvės formų konstruktorius. Pagal savo prigimtį, vakuumas yra speciali būsena, galinti priimti, bet kokia fizinę formą. Tokiu būdu sukurta realybė visada bus subjektyvi. Jos suvokimas, bandant suvokti pasaulio atvaizdą ir realybė nebus teisingi. Visa tai keisis. Visi daiktai atsiranda pavertus vakuumą į juos, pagal fizikos parametrus. Tačiau jūsų fizikos žinomi parametrai ne aprėpia visų vakuumo savybių, kaip tokių.

155. Tu minėjai apie einamąsias reikšmes %... nuo įmanomo maksimumo. Ar gali žmogus pakeisti maksimalią reikšmę (galbūt kito žmogaus pagalba)? Kokios sąlygos įtakoja šį procentą?

Šis procentas yra jums duotas nuo gimimo ir yra toks koks yra. Poreikio jį didinti aukščiau jums skirto pas jus nėra, nes Jūs gyvenate dėl to. Procentas gali kisti tik ribose, kurios jums duotos nuo gimimo. Pagrindinės pakitimo sąlygos – ne tik naudotis esamais sprendimais, bet ir kurti savus sprendimus. Jeigu jūs apstosite mastyti – Jūsų procentas kris. Be to reikia nepamiršti ir to, kad jūsų mintys neturi trukdyti aplinkiniams. Jeigu jūs tai bandysite daryti, jūsų pastangos bus bevertės, nes minties jėga bus išnaudota bevertėms pastangoms. Taip pat reikia nepriklausyti nuo minties, tada jūsų Dvasia tobulės.

156. Ar Indigo įvertina žmonių „dvasios“ charakteristiką? Kaip jūs tai suvokiate? Kas keičia „Dvasios“ charakteristiką?

Dvasios charakteristika – užduočių ir žmogaus galimybių kompleksas. Dvasia – tai išsivystymo rodiklis, kontakto sąlygos. Kiekviena dvasia užima savo vietą pasaulyje. Dvasia ne auga, ji vystosi – tai skirtingi dalykai. Dvasia – tai dalis daug Didesnio dalyko. Jos būsena nebūtinai turi būti vieninga. Ji yra Neegzistuojančiojo projekcija. Dvasia ne visiškai savarankiška. Ji – Dalis. Dvasios charakteristiką keičia poelgiai. Tai žmogaus sugebėjimai, kuriuos jis pasirenka prieš gimimą. Kuo daugiau sugebėjimų, tuo griežčiau vertinami poelgiai. Konkretus poelgis didina arba mažina dvasios jėgą. Tai perduodama toliau, Didesniajam dalykui. Jis taip gyvena. Dvasia taipogi gyvena. Nuo Didžiojo dvasia gauna klausimus į kuriuos ji randa atsakymus gyvendama. Tai papildomi poelgiai, kuriuos Dvasia gali įvykdyti arba neįvykdyti. Tačiau, sunku rinktis, bet galima. Teisingas pasirinkimas duoda Dvasiai ir Didžiajam Naują supratimą. Naujos Žinios – tai visada Džiaugsmas, Supratimas ir Išmintis. Dėl to ir gyvenama.

157. Kas rūpinasi tuo, kad žmogus neprisimintų praeitų gyvenimų?

Tuo nesirūpinama. Tai jūsų dalis. Jūs patys atsisakote nuo savų prisiminimų, dėl to, kad jie jums trukdytų kitame gyvenime. Gyventi ir tai ką jūs žinote, yra du skirtingi dalykai. Jeigu tai apjungti, tai Jūs nesugebėsite gyventi. Esant reikalui, jums tampa prieinama nedidelė dalis to, ką Jūs žinote. Tai būna reikalinga, kada jūs darote rimtus poelgius. Žmonės atsimena tai, ką nori atsiminti ir neatsimena to, ko nenori prisiminti. Tokių norų neturi niekas kitas, tik žmogus.

158. Kokį vaidmenį atlieka kuratoriai? Koks santykių tipas būtų teisingas?

Kuratoriai padeda suprasti, kokį poelgį derėtų atlikti. Renkasi pats žmogus. Kuratoriai – ne žmonės. Jų užduotis - nebūti kuratoriais, o tik periodiškai jais būti. Bendravimas su kuratoriumi visada vyksta pagarbiai. Lyg jūs būtumėte vaikas ir bendrautumėte su suaugusiu. Visi jo žodžiai – tiesa. Jūs taip pat privalote šnekėti tik tiesą. Jeigu jūs apgaudinėsite, su jumis nustos bendrauti ir jūs tapsite vienišas. Kuratoriaus žodžiai - ne signalas veikti, o patarimas. Jūsų pokalbis yra lygiašališkas. Niekas neturi bijoti vienas kito ar klauptis ant kelių. Jūs taip pat galite būti kuratoriumi. Tai vienas iš gyvenimo pasirinkimų.

159. Kaip keisis klimatas per pastaruosius 16 tūkstančių metų ir koks jis bus po pokyčių? 

Mokslas ir geologija jums atsakė į šį klausimą. Aš nepridėsiu nieko naujo. Ženklių pokyčių jūsų gyvenimo metu nebus.

160. Man įdomus tavo požiūris į cerkvę: ar tu tenai bent kartą buvai? Jeigu buvai, tai kokias emocijas ten patyrei ar ką jautei?

Cerkvėje aš buvau ne kartą. Cerkvės skirtingos. Vienose patinka, kitose – ne. Tai priklauso nuo šventikų ir nuo tų, kas į tenai ateina. Nuo to cerkvės skirtingai švyti. Taip pat švyti ir žmonės. To tenai jie ir ateina. Cerkvėje, kuri šviečia aukso ar sidabro atspindžiais visada yra lengva. Ten jūsų laukia ir ten padeda paversti jūsų šviesą šiek tiek ryškesne. Kitu atveju tai jūs turite daryti pats. Daugelis tiesiog palaiko tai ką gavo, taip irgi galima daryti. Bet geriau, kad jūsų šviesa priklausytų nuo jūsų, o ne nuo cerkvės. Kodėl Jūs galvojate, kad aš ne žmogus? Aš paprasčiausias berniukas. Taip kaip aš kalbu čia, aš niekur daugiau nekalbu. Jeigu aš kalbėsiu tai ką galiu kalbėti su kitais, mane greičiausiai nesupras ir man bus sunku bendrauti. Aš to nenoriu, bet ir neatsisakau savo galimybių. Pas mus visus, skirtingos galimybės, tačiau mes gyvename vieni šalia kitų.

Indigo atsakymai 161 - 192

161. „Trečioji akis“ - kas tai?

Trečioji akis – tai vidinė žmogaus rega. Ji yra nuo pat gimimo. Ja galima matyti ne vien stiprius, bet ir silpnus (net labai) Šviesos šaltinius.

162. Kaip tai atverti?

Jums reikia suprasti, kad žmogus – ne viena ši būsena, kurioje Jūs esate.

163. Papasakok man apie Tai, kas yra daugiau už Meilę. Tai kažkaip susiję su tuo, ką žmonės vadina Dievu? Kodėl tai pajutę žmonės daugiau negali gyventi ramiai?

Tai, kas yra daugiau už Meilę, ne Pasaulis ir Erdvė. Tai tik stebi juos ir jais rūpinasi. Visi mes jam – kaip Vaikai. Kiekvieną reikia pavalgydinti, išmokyti ir užauginti. Šias tris pagrindines sąvokas visi mes žinome. Tai jums yra perduodama kiekvieną dieną. Mes mėgstame Tai, ką mums duoda už dyką, nors viskas Pasaulyje yra visai kitaip (bent pas žmones). Už tai iš mūsų neprašoma nieko ir tai reiškia, kad mūsų meilė Jiems yra ne reikalinga. Jie tik ją stebi, dėl to, kad moka ją kurti. Aš nemoku papasakoti daugiau, nes tai man neišreikšti. Galiu tik pasakyti, kad tenai Meilė, einanti pas mus yra labai stipri ir nuo jos galima numirti ankščiau laiko. Kada ją pajusi – suprasi iš karto, ką tu darai gyvenime. Ši Meilė mūsų gyvenime yra paskirstyta po truputį. Ir mes esame šios Meilės dalis. Mes – iš tenai.

164. Galbūt reikėtų paklausti, ką pats norėtum mums pasakyti?

Aš noriu pasakyti, kad suaugę tapo keisti: išsiblaškę ir skubantys. Mano tėtė pamiršta, ką pasakė vakar, o mama klausia apie viską po du ar tris kartus. Dar man atrodo, kad suaugusiems kažkas nutiko: veidai, kuriuos aš matau, nuskriausti, pavargę ir abejingi. Net mūsų mokytoja pradėjo rečiau tikrinti matematikos užduotis, o tai ji darydavo dažniau.

Jūs pradėsite dar labiau pavargti. Tai susiję su Vieta, prie kurios artėja Žemė. Tai pati kalnelio „apačia“, po kurios prasidės naujas kilimas. Pačioje apačioje viskas sustos, bet ne iš tikrųjų. Iš tikrųjų viskas pasikeis. Pakilti į kalnelį pavyks ne visiems. Tai irgi bus iš tikrųjų. Priklausys nuo to ką žmogus suvokia kaip „dvasingumą“.

Tie, kas valdo žmones, stengsis daryti taip, kad jie mažiau suprastų. Tai susiję su tuo, kaip bus mokoma mokyklose ar universitetuose. Jiems padeda televizorius, radijas ir kompiuteriniai žaidimai. Tie kas tai išmoks, vykdys tai ką sužinos. Tai sukels destrukciją. Žemėje bus karas, už tai, kad gyventi. Žmonės šiam karui ruošiasi. Mes jame nedalyvausime (berniukas yra iš Rusijos). Žmonės be reikalo žudo vienas kitą. Jeigu jie sugebėtų bent kiek geriau bendrauti, viskas būtų kitaip. Dabar tai beveik neįmanoma. Jeigu jūs nustosite siekti kariauti, tai pasistenkite pradėti suprasti, kaip bendrauja Saulės sistemos planetos, kas yra Saulė ir į kokį žvaigždyną ji įeina. Jums yra paliktos žinios, kuriomis reikia naudotis. Gauti šias žinias yra labai paprasta: Jūs turite užduoti paprastą ir aiškų klausimą. Jis neturi būti susijęs su pinigais ar asmenine nauda.

165. Iš kur atsiranda ar ateina „jaunos Dvasios“?

Jaunos Dvasios ateina iš tik sukurtų gimimo kapsulių. Jos atvyksta iš už ribos. Jaunos Dvasios yra reikalingos palaikyti tai, ką kiti jau daro. Jaunos Dvasios turi vienodas teises, kaip ir senos, bet šios sąvokos yra ne tikslios – Dvasios neturi amžiaus, pas jas yra potencialas, žinios, kurias jos gauna. Kiekvienas mokosi su skirtingu greičiu. Ne visada reikia dalintis, kad gimti.

166. Ar tiesa, kad emocijos, jausmai, pergyvenimai, žmonių džiaugsmas Žemės Planetoje – tai dievų „maisto“ šaltinis?

Gerėjant šviesioms žmogaus vibracijoms, gerėja ir šis energijos šaltinis, einantis iš Žemės į kosmosą. Pasaulyje valgo tik panašios būtybės į žmones. Kiti keičiasi vieni su kitais. Keistis galima tik duodant dalį savęs ir gaunant kito dalį. Net žmonės taip gali daryti, bet prastai tai suvokia. Kiekvienas žmogus turi tokio atidavimo ir priėmimo galimybę. Kada Kūrėjai buvo vieni, jie pasidalino savo dalimis su juos supančia Būsena ir gavo atsakymą, jos dalį (Žinias). Toks apsikeitimas – teisingas šiame Pasaulyje. Tie, kas bando pasilikti viską tik sau, elgiasi ne teisingai ir tiesiog greitai sprogs. Tai bus iš tikrųjų. Dievų nėra ir niekada nebuvo. Dievus sugalvojo žmonės. Knygos, kuriuose parašyta apie Dievus, kalba žmonių mintis, kurie matė panašius į save, bet protingesnius. Tai apie ką Jūs klausiate, panašu į kompiuterį. Tik monitorius ir klaviatūra pastoviai keičiasi vietomis, tarp Kūrėjų ir Žmogaus pasaulių.

167. Juk tiesa, kad Žemė tai tiesiog eksperimentas, kurią apgyvendina, kurioje kenčia, džiaugiasi ir išmoksta pamokas?

Žemė - ne visai eksperimentas. Tik 1/3 yra eksperimento dalis, likusi dalis gyvena savo gyvenimą. Matavimai (rus. мерности) ne egzistuoja. Tai žmogaus matymo sugebėjimai. Tik tokia akis, kaip pas žmones, gali matyti matavimus. Panašiai yra realizuotas ir kitų būtybių matymas. Kiekvienas mato tai, ką jam duota matyti, pagal užduoties vykdymo sąlygas.

168. Tu pradžioje rašei, kad „žinantys“ kas įvyks, pamatys šviesos blyksnį, jis bus signalu. Kam šis signalas yra reikalingas, jeigu jie yra „žinantys“? Ką jis gali iš tikrųjų reikšti jiems? Galbūt šis signalas yra atskaitos pradžia?

Tai signalas – atskaitos pradžia. Nuo šio momento Žemėje vykstantys procesai bus valdomi. Nėra nieko, kas vyktų savaime. Žemės planeta – astroįrenginys. Signalu bus ne šviesos blyksnis. Šio signalo paprasti žmonės nepamatys, nes tai jiems nebus reikalinga. Indigo – maža dalis tarp Žinančių, kurių irgi nedaug. Tai tik 0,0008456% visos žemės gyventojų dalis. Planetos valdymas vyksta be jos gyventojų žinios. Taip vyko ir vyks visada. Jeigu žmonės tai supras, jie nustos Žemę laikyti savo namais. Kitų namų jie neturi. Kosmosas yra abejingas ir priešiškas žmogui.

169. Jūs matote Aurą? Kiek stipriai jūs ją matote?

Apie aurą aš jau šiek tiek ankščiau rašiau. Tai šviesa, einanti iš žmogaus. Viskas pasaulyje švyti. Žmogus susideda iš Šviesos, bet jo akis sukurta taip, kad matytų tik pačias paprasčiausias Šviesos formas, kaip kūną. Jeigu Jūs matote šviečiančius taškus, tai tai pačios ryškiausios žmogaus Šviesos dalių dalys.

170. Yra daug šaltinių, kurie kalba, kad bus perėjimas į kitą matavimą ir viskas po to pas mus bus nuostabu, o tu mums žadi beveik išdegintą Saulės pragarą. Taip išeina, visi kiti meluoja, o tu vienas sakai tiesą? Ką tu gali apie tai pasakyti?

Aš nieko nežadu. Aš tik kalbu apie tai, ką mato tie, kas Jums tai perduoda. Yra daug įvykių variantų. Dabar stipriu tampa variantas, kada Žemėje įvyks rimti pokyčiai. To priežastis yra tai, kad žmonės nustojo vystytis ir pradėjo griauti savo pasaulį. Būti savo pasaulio griovėju ir neįvykdyti savo užduoties – kvaila. Kvailumas pasaulyje yra nereikalingas.

171. Iš kur Saša gauna informaciją, kad atsakyti į klausimus? Koks jo šaltinis? Kas tai, jo supratimu? Juk, bet kokios „žinios“, bet kuriuo atveju – subjektyvios, taip?

Mano šaltiniai skirtingu atveju yra skirtingi, viskas priklauso nuo klausimų, kuriuos Jūs užduodate. Pas mane yra Šaltinių suvokimas. Jeigu aš Jums pasakysiu apie perdavimo tašką, tai Jūs nesuprasite, dėl to, kad ne viską žinote. Tai ne gyvos būtybės. Tai proto būsena pasaulyje. Svarbus ne šaltinis, bet tai kaip su juo Jūs kalbate. Greitai Jūs suprasite, kad vieta Pasaulyje neturi jokios reikšmės. Vietas nustato (past. sureikšmina) tik žmogus.

172. Artimiausias Mongolijos likimas, Rusijos ir Kinijos šalių perspektyvoje. Ką jūs galite pasakyti apie Mongoliją?

Mongolija bus valdoma Kinijos.

173. Kodėl gyvenimas čia, dažnai man sukelia liūdesį ir piktumą? Greičiausiai nuo Neišvengiamumo?

Jūs esate žmogus ir jus valdo emocijos. Tai pasaulio, kuriame jūs gyvenate suvokimo priemonė. Jūs norite tapti? Čia atsakymus rasite tik jūs patys. Dėl to Jūs ir atėjote gyventi.

174. Kokia gyvybė buvo Veneroje, kada jos neliko, kas buvo to priežastis ar priežastys?

To, kad Veneroje negyvenama priežastis – jos gyvenimo programa. Tai laukia ir Žemės ir kitų kietųjų planetų. Saulės sistemos evoliucijos principas – pereiti iš kietumo į dujas. Po to vyksta materijos apsikeitimas (rus. оборот вещества).

175. Kas yra taškas „Aš esu“ ("Я-Есмь" rus.)?

“Есмь“ - 6+19+14+30 = 6 – Žemė, Pasaulis, kuriame Jūs gimėte

Pastaba: skaičiai atitinka rusiško alfabeto raidės numerį — Е = 6, с = 19, М = 14, ь = 30. Toliau, kiek supratau, vykdomas Pitagoro sumavimas, kuris yra populiarus numerologijoje. Galimas dalykas, kad turima omenyje koncepcija - aš esu tai, ką aš valgau.

176. Kas yra aiškiaregystė?

Sugebėjimas suprasti pasaulį, be žmogaus jutimo organų pagalbos.

177. Kaip susisiekti su savo aukščiausiu Aš?

Jūs su juo esate pastoviai surišti. Reikia tik išmokti jį girdėti. Pradėkite nuo tiesos ir suprantamumo.

178. Vis tik Saša, ką manai, kas nutiks su Saturnu?

Saturnas pradės artėti link Saulės. Jeigu prie viso to padidės ir Saulės spinduliavimas, tai gausis, kad kiekvieno jų bangos susitiks, grįš atgal ir vėl atsispindės nuo jų. Tai pats blogiausias galimų įvykių variantas jums. 

Bangos kilmė (vertimas Elhfi) E(eksponentė) = - skaitiklis: 123 17 pakeltas 10 laipsnių + 11 integralų, aukštyn 34, žemyn 95 vardiklis: -D kvadratas + 5, pakeltas 7 laipsniu, padaugintas iš K, kur K protonų vėjo greitis.

* Originalo kalba: Природа волны (перевод Elhfi) Е(экспонента) =-числитель: 123 17 в 10степени + 11 интеграл, верх 34, низ 95 знаменатель: -D квадрат +5 в степени 7 умноженное на К, где К - скорость протонного ветра.

Tai bus gravitacinio objekto poveikis. Šis objektas periodiškai atsiranda Saulės sistemoje ir yra jos dalis. Žmonių žinios apie sistemą, kurioje jie gyvena yra ne pilnos.

179. Kokios žmogaus/žmonių teisės į Žemę, „nuosavybės“ prasme, kas jas davė (jeigu davė) ir kokiomis sąlygomis?

Teisių į žemę žmonės neturi. Žemė nėra jų nuosavybė. „nuosavybės“ koncepcija čia negali būti aplamai pritaikyta. Žemė – tai vieta, skirta realizuoti Būsenų galimybes, kurios yra tokios pačios formos būsenos, kaip ir pati Žemė. Žmogus – žemės kopija, nors ir apie tai net neįtaria.

180. Nesenai skaičiau Drunvalo Melchizedek knygą „Gyvenimo gėlė“ (Flower Of Life), pabaigoje knygos yra “Mer Ka Ba” sukūrimo praktika, kažkas panašaus į žmogaus šviesos kūną. Iš indigo pozicijos, tai reikalinga žmogui ar kvailystė?

Aš žinau apie šią knygą ir mačiau ją. Tačiau skaičiau ją nedaug. Tai ką aš perskaičiau, aš žinau. Žmogaus šviesos kūnas – tai jo „subtilus“ kūnas. Jis pas kiekvieną skirtingo dydžio. Šio kūno būsena priklauso nuo dvasingumo ir kasdieninių žmogaus reikalų. Kiekvienas iš žmonių šviečia skirtinga šviesa. Dėl to juos galima greitai rasti ir su jais bendrauti. Yra ir tokių, kurių šviesa gesta. Jie greitai numiršta.

181. Gal gali pasakyti ar įmanoma įjungti dešimt atjungtų DNR spiralių ir kaip tai padaryti?

DNR spiralės nėra atjungtos. Jų neina atjungti, dėl to, kad tai visai kita atmintis, ne kaip žmogaus. Šis atminties gabaliukas paprasčiausiai prisitaiko prie sąlygų, kokios būna konkrečiu metu Žemėje. Jeigu žmonės ir toliau nori gyventi Žemėje, jiems teks priimti šiuos pokyčius. Jeigu jie norės viską palikti kaip buvo, jie nepragyvens ilgai. Žmonės neteko „Tikėjimo“. Be jo jie visada prašys paaiškinimų, tačiau niekada į juos netikės. Tiems, kas netiki yra šiame Pasaulyje sunku. Jie lieka vieni ir juda labai lėtai, dėl to, kad bijo žengti neteisingą žingsnį. Kada jie galiausiai randa teisingą kelią, pasirodo, kad jį reikėjo žengti seniau. Tačiau žmonės stengiasi ilgai apie tai prisiminti. Dėl to jiems su savimi tenka tempti „visą spintą“ nereikalingų žinių.

182. Ar turi šiuo metu pro šoną skriejanti kometa ryšį su Blyksniu?

Kometa su Blyksniu yra nesusijusi. Saulę veikia kita būsena. Ji visada buvo susijusi su Saulės sistema, bet žinios apie tai stipriai ištęstos per laiką. Pasakose ir mituose apie tai truputį pasakojama. Greitai Saulė pradės siųsti labai stiprią šviesą nuo savęs. Žmonės tam turi būti pasiruošę.

183. Tu minėjai, kad reikia išmokti naudotis „gyvybės srove“, ar galėtum papasakoti, kas tai yra, kaip išmokti tuo naudotis?

Gyvybės srovės pas žmones yra skirtingos, tačiau jų viso 7 (retkarčiais būna 8) (past. čakrų spalvos?). Tam, kad naudotis šia srove, Jūs turite iš pradžių išmokti ją matyti, pvz. šviesoje. Jų spalvos tokios pat, kaip ir vaivorykštės. Kiekviena spalva turi savo galią ir gali nešti tiek sveikatą, tiek ir žalą. Kada jūs imate šią šviesą sau, Jūs turite imti jos tik tiek, kiek Jums jos reikia, bet ne daugiau. Jeigu pas Jus daug šios šviesos, Jūs turite ja pasidalinti, perduoti ją tenai, kur jos trūksta, tačiau jokiu būdu jos neišmesti šiaip sau. Šias spalvas galima sujungti vienas su kita, tada Jūsų pasidarys daugiau. Pas jus ir Kitus tada atsiranda kitokia šviesa. Tada Jus pradeda matyti.

184. Ką jūs manote apie religiją? Maldas?

Kiekviena malda sutvirtina tai, kas yra žmogaus viduje. Šią taisyklę reikėtų visada kartoti ir visada prisiminti. Tas, kuris nežino šių taisyklių, turi gerai suprasti Kitą arba jas išmokti. Be jų galima užsikrėsti įvairiomis Dvasios ligomis ir numirti. Tokia mirtis bus ilga ir sunki. Religija ir malda – tai ne vienas ir tas pats. Tarnauti Dievui nereikia, dėl to, kad jis kiekvieno žmogaus viduje. Tarnauti pačiam sau yra kvaila. Paprasčiausiai kiekvienas turi vykdyti savo įsipareigojimus ir nelaukti, kol tai už jį tai padarys kitas.

185. Kiekvienas žmogus turi savo gyvenimo programą, gyvenimo kelią, ar galima ją keisti gyvenimo metu?

Gyvenimo programą žmogus pakeisti negali. Tačiau prie tikslo galima eiti skirtingais keliais.

186. Ar tiesa, kad giminės yra vienos dvasių šeimos nariai ar vienos esybės fragmentais?

Tie, kurie gyvena vienoje šeimoje, iš tikro nėra viena šeima. Beveik visi į šeimas ateina iš skirtingų vietų. Tačiau tėvai myli visus vaikus, dėl to, kad jie atėjo Gyventi.

Ryšys tarp mamos, tėvo ir vaikų – pats stipriausias. Po to - tarp brolių ir seserų. Dar po to – tarp brolio ir sesers. Toliau ryšys tampa silpnas. Mama gali priimti savo vaikus be žodžių, tačiau kada jie užauga, nustoja tai daryti, dėl to, kad vaikai išmoksta papasakoti, kas su jais vyksta.

187. Kokį ryšį su šiais „savininkais“ turime ir ar daugelis iš šiuo metu žemėje įsikūnijusių turi Dvasias? Ar jie čia tik kaip svečiai, kaip ir tie, kurie mus stebi Žemėje?

Gyvenantys ir Stebintys dalyvauja tame pačiame gyvenime, kuris juos sujungia per jų pačių gyvenimus. Stebėjimo užduotis – surasti panašumą, gyvenančių užduotis – tai priimti arba ne. Jeigu nustojama spręsti užduotis, tai stebėjimas tampa beprasmiškas ir būna nutraukiamas.

188. Milijonai vaikų Rusijoje savo laisvalaikį leidžia sėdėdami prie kompiuterio, nors ne vien vaikai. Iš vienos pusės, tai paaiškinama neramia situacija miestuose, nėra sąlygų, laiko ar nėra tikslų, idėjų, kur eiti, ko siekti!? Kad taip dabar visiems šiuo metu kas numestų aukštą ir realią idėją. Sakykime aš turiu kažkuo užsiiminėti... Ar tiesiog visiems laukti?

Kompiuteris yra sukurtas pagal žmogaus mąstysenos principą. Žmogui jis neduoda žinių. Jis tik padeda jas gauti. Kiekvienas sėdėdamas prie kompiuterio, gauna tokias žinias, kurių jis siekia. Tai galima padaryti greitai, išbraukiant atstumus. Naudojasi laikas, kurio jūs nė nepastebite. Internetas yra pastatytas iš laiko. Laikas – tai pagrindinė jo savybė. Įėję į internetą, jūs įeinate į Laiką ir pradedate juo naudotis. Paklauskite savęs: kaip Jūs Tai darote? Jeigu laikas taps panašus į internetą, tai žmogus negalės tenai būti, neišlaikys to protas. Iš vaikų, kurie ilgai žaidžia kompiuteriu yra paimamas jų laikas. Jis jiems duotas, kad įvykdytų savo užduotį. Jeigu paimti per daug laiko, tai užduotis taps neįgyvendinama. Tada prarandamas tikslas ir žmogų galima valdyti. Jums reikėtų suvokti, ką reikia daryti ir to mokyti vaikus.

Mes nevaldome žmonių. Visas idėjas jūs turite sukurti Patys, o ne mes. Ir jūs patys turite nuspręsti ką ir kada jums daryti, o ne laukti komandos.

188A. Kaip gali žmonės šiuo metu padėti Saturnui?

Saturnas nepaklūsta žmonėms. Atleiskite.

189. “Jeigu ateis stipri šviesa, tai jus išgelbės tik žemė. Jos gylis – nuo 12 metrų.“ Ką tai reiškia, gal galima išsamiau?

Jūs sugebėsite gyventi tik po žeme. Paviršiuje žmonės greitai numirs.

190. Kokiame matavime randasi mūsų Angelai ir jų pagalbininkai? 

Matavimai jiems yra nesvarbūs. Jie priklauso vietovėms ir yra žmonių kuratoriai.

191. Ar kuo nors padeda Kailašo kalnas ir kiti senoviniai kompleksai? Kuo ir kaip?

Kalnas – ne, kai kurie kiti taškai – taip.

192. Kokia prasmė to, kad (4, 5 matavimuose) Žemėje randasi didžiulis kiekis nežemiškų protų?

Žemė priklauso ne vien žmonėms. Jūs čia ne vieni ir niekada nebuvote vieni. Kiekvienas atlieka savo užduotį, tame pasaulyje, į kurį atėjo. Tam, kad nemaišyti vieni kitiems, Jūs vienas kito nematote.

Indigo atsakymai 193 - 224

193. Ar gali žmogus vystytis ne vien dvasiškai, tačiau vystyti ir savo kūno fizines savybes?

Taip, bet tada jums prireiks sukurti naujas gyvenimo taisykles. Maistas ir mašinos nepajėgs žmonių išlaikyti. Tie, kas jus valdo, to nenori.

194. Kuo unikalūs artėjantys Žemės „pokyčiai“ kosmoso istorijoje?

Tai paprasti Pokyčiai. Juos praeina daugelis. Jeigu jūs būtumėte Kurėjais, Jūs taip ne pergyventumėte. Tai yra unikalu tik gyvenantiems (atėjusiems). Daugelis atėjo būtent dėl to.

195. Kokį eksperimentą su Žeme vykdo Sirijaus pasiuntiniai?

Tai netoli nuo jūsų gyvenanti civilizacija. Jų veiksmai jums nesuprantami ir žalos neneša. Jiems svarbūs rezultatai, dėl jų gyvybės. Didelio kontakto su Sirijumi nebus.

196. Kiek save pateisintų piramidinių konstrukcijų naudojimas žmogaus buityje ir aplamai „pokyčių“ periode?

Piramidės moka priimti ir išsiųsti signalus. Antenos, kurias moka gaminti žmonės yra labai paprastos, piramidės – tai kitokios antenos. Jų neina įjungti taip, kaip tai įpratę daryti yra žmonės. Žinios apie tai kaip jas įjungti yra paliktos ir randasi įvairiose vietose, tame tarpe ir pačiose piramidėse. Jų signalas yra panašus į labai-labai ilgą bangą.

197. Gal gali patarti, kokia kvėpavimo technika yra labiau efektyvi žmogaus vystymuisi?

Reiki.

198. Ar „pokyčių“ metu bus griaunami pastatai, neskaitant pasemtų ir nuplautų?

Naikinimas niekada nepaliečia nauja. Kitaip viskas taptų atbulai.

199. Kokios katastrofos Žemėje gali nutikti, jeigu planetos poliai pradės nevaldomai keisti savo padėtį? Ar kas nors gali kontroliuoti (valdyti) šiuos pokyčius?

Žmonės negali kontroliuoti Žemės polių. Atsiminkite, kad Jūs Žemėje esate ne vieni. Jūsų užduotis – ne kenkti gamtai ir ne skriausti jos gyventojų.

200. Kokie mineralai gali surinkti šviesą ir neveikia kaip magnetai?

Aliuminis, kvarcas.

201. Ką tu manai apie kates ir delfinus?

Katės yra protingos. Kartais jos tiesiog kenčia žmones, nesuvokiančius tai, kas joms jau senai yra aišku. Katės moka naudoti paprastas sroves ir padeda tai daryti žmogui, jeigu jis joms patinka. Katei galima patikti, jeigu jai per daug ne įkyrėti.

Delfinai – vieni iš protingų vandenyno padarų. Jų protas ženkliai pralenkia žmogaus protą, kas liečia informacijos apsikeitimą. Tačiau šio pranašumo delfinai ne demonstruoja, nes žmogus jo vis viena nesugebėtų deramai įvertinti. Žmogus nesupranta kaip kitaip galima bendrauti. Dėl to delfinai irgi negali kalbėti su žmonėmis, nors ištisai bando. Žmogaus kalba delfinui yra labai lėta. Ją jie klausydami švaisto labai daug laiko. Tai ne visiems iš jų patinka, dėl to jie kartais į žmogų nekreipia dėmesio. Žmogus turi išmokti bendrauti su delfinais ir ne vien su jais. Kartu su jais, jis pradės matyti pasaulį visai kitaip. Jame atsiras ne vien kitas laikas, bet ir kitas greitis.

202. Kokia yra Rusijos ateitis? Kokios yra Rusijos perspektyvos „pokyčių“ metu?

Rusija – svarbi teritorija. Čia įvyks didelė dalis pokyčių ir pasikeitimų. Čia bus sukurta Nauja. Ne iškeliaukite iš Rusijos.

203. Kas toks yra Jeti - „Sniego žmogus“?

Tai Žemės gyventojas. Jis atsirado ankščiau už žmones. Jo protas yra paprastas, tačiau jis turi galimybę bendrauti su kitomis paralelėmis. Jis gyvena atskirai nuo žmonių, dėl to, kad bendravimas su žmonėmis jam yra nereikalingas. Jis labiau artimas Žemei, nei žmonės. Sniego žmogaus organizme yra tai, kas žmonėms sukelia baimę. Tokiu būdu sniego žmogus laiko žmones nuo savęs per atstumą. Retkarčiais jis pašalina baimę, nes susitikęs su žmonėmis jis gali sužinoti kažką naujo. Jam nereikalinga kalbėti liežuviu. Jis moka bendrauti mintimis. Sniego žmonės saugoja žinias, kurios yra uždarytos nuo žmonių, tačiau reikalingos Žemei. Taip jie jas saugoja ir daro prieinamomis visam planetos laukui. Jeigu žmogus sujungia save su Žeme, tai jam šios žinios tada atsiveria.

204. Ar šiuo metu dažnai vykstantys kitų civilizacijų apsilankymai yra kaip nors susiję su artėjančiais pokyčiais?

Kiti čia lankosi dėl savo asmeninių užduočių. Bet kokia pagalba daroma tada, kada to reikia dar ir jiems. Priešingu atveju jie kažką gali padaryti paprasčiausiai už jus, be prasmės (past. žmonės neišmoks pamokos). Dažnai lankyti Žemę Kitiems yra nereikalinga. Jie gali stebėti įvykius Žemėje iš vietos, kur jie gyvena. Tai moka daryti ir žmogus. Atvykimas į Žemę reiškia norą, kažką pakeisti realiame planetos gyvenime.

205. Kodėl kartais labai stipriai vibruoja kai kurios kūno dalys?

Kiekvienas iš žmonių reaguoja į bangas, kurias jam siunčia tie, kas yra toli. Žmogaus kūnas sugeba priimti tokias bangas ir į jas atsiliepti. Šias bangas gali siųsti ir vienas žmogus kitam. Jeigu jūs jaučiate bangas, nereikėtų dėl to jaudintis. Tai signalas, kad su Jumis kalba. Ne į visas bangas reikėtų atsiliepti. Atsiliepimas reiškia sutikimą.

206. “Silicis taps pagrindu.“ - gal gali smulkiau papasakoti apie žmogų, kada jo pagrindu taps silicis?

Silicis taps organizmo dalimi. Jo dalis organizme taps daug didesnė, lyginant su kitomis. Jį palaikys raudonieji taškeliai kraujyje ir 11% silicio bus žmogaus kaulų sudėtyje. Į organizmą jis paklius per maistą, bet smėlis maistu nebus. Žmogaus organizmas pasikeis ir pradės daug geriau priiminėti bangas. Silicis yra geras bangų laidininkas ir taip pat jas gali atspindėti, lyg veidrodis.

207. Noriu pasitikslinti, kas liečia DNR. Prisitaikant prie „erdvės“ DNR mutuoja ar ne? Kaip ji prisitaiko ir kaip vyksta jos tarpusavio ryšys su subtiliu kūnu?

Kada organizmas atvyksta į naują pasaulį, jis visada pradeda keistis. Vyksta įvairūs pokyčiai. Jeigu pasaulis stipriai skiriasi nuo gimtojo, tai pokyčiai vyksta greičiau. Subtilus kūnas nenueina į kitą pasaulį. Jis visada randasi savo pasaulyje ir su juo yra sukuriamas subtilus ryšys. Tai galima palyginti su keliomis lemputėmis, veikiančiomis nuo vienos baterijos. Jeigu lempučių bus per daug, baterija greitai išsieikvos, atvykę pradės gyventi trumpiau. Žmonės taip jau darė. Apie tai yra pasakojama senose jūsų knygose.

208. Vykstant mutacijai/rūšies pokyčiui ar adaptacijos, ryšys su pradine matrica nutrūksta? Ar įmanoma biologinį organizmą transformuoti į jo pradinę, nepakitusią būseną? Ir kuo tai gresia?

Ryšys su subtiliu kūnu nenutrūksta, dėl to, kad Jūs ir Tai – vienas ir tas pats. Tačiau jeigu Jūs pradėsite dažnai keisti sąlygas, kuriose gyvena organizmas, tai lempučių taps labai daug. Viena lemputė – tai Jūsų gimtasis pasaulis, kuriame Jūs gimėte. Jūs turite gyventi tenai.

210. Papasakokite apie Sąmonę: Kas yra sąmonė, apie sąmoningumą, kokį vaidmenį šiuo metu vaidina sąmoningumas, apie sąmonės evoliuciją, apie sąmoningumo pabudimą pas žmones šiuo metu, apie Sri Aurobindo ir jo knygas.

Sąmonė – sugebėjimas keisti ir priimti esamą Būseną. Sąmoningumas – Žinojimas, kaip pasikeis Pasaulis.

Sąmonė duodama tiems, kas ateina gyventi įvairiai. Visi tie, kas su jumis gyvena Žemėje, turi sąmonę. Šios sąmonės yra skirtingos, ir kartais jūs jų nepastebite arba apsimetate, kad nepastebite. Tada žmonės pradeda galvoti, kad jų sąmonė yra vieniša ir pradeda ieškoti protingų būtybių. Iš tikrųjų protingos būtybės gyvena šalia jūsų ir mokosi iš jūsų. Jų sąmoningumas, palyginus su jūsiškiu kartais yra labai paprastas ir jie atrodo kvaili. Taip nėra. Visi jie turi protą. Skirtingi protai – tai vienas ir tas pats. Jeigu juos sujungti, tai gausis didelis Protas, gyvenantis iš karto visur. To žmonės irgi dar nesupranta. Jiems atrodo, kad protas turi būti tik pas kai kuriuos. Daugelis žmonių bijo stipraus proto, dėl to, kad toks protas gali priversti paklusti jų silpną protą. Deja žmonės taip elgiasi labai dažnai. Tai klaida! Negalima versti paklusti per jėgą. Reikia daryti taip, kad kiti suprastų, kodėl būtent taip, o ne kitaip reikia elgtis. Reikia mokėti paaiškinti. Dėl to, kad nemoka paaiškinti vyksta karai. Kada jie išnyks, tai bus pirmasis ženklas to, kad žmonės išmoko panaudoti protą ne vien dėl savęs.

Aš norėčiau, kad žmonės niekada neverstų kitų žmonių daryti tai, kas jiems nepatinka ir taip neskaudintų kitų. Reikia tiesiog laiku paaiškinti tai, kaip reikalinga elgtis ir kaip elgtis nereikėtų. Kitaip žmonės darys blogus poelgius ir manys, kad tai kitiems patinka.

211. Nuo ankstyvos vaikystės norėjosi, kokių nors globalinių pokyčių, pavyzdžiui kataklizmų... Ir dažnokai mintys apie tai mane aplankydavo ir vis dar aplanko. Tai ką tu papasakojai apie pokyčius – labai norisi visa tai pamatyti ir pajusti. Gal gali paaiškinti, kodėl mane tokios mintys lanko nuo ankstyvos vaikystės?

Kada žemėje vyksta dideli įvykiai, jie pasijunta ne iš karto. Jie ateina palaipsniui, dėl to, kad mūsų pasaulis keičiasi labai lėtai. Tai kaip ir vandenyno bangos. Iš pradžių eina įvairios kitos bangos, o tik po to didelė banga. Mokėdami suprasti mažas bangas, jūs galite paruošti ar perspėti kitus žmones apie dideles bangas. Jie tai irgi turi suprasti. Kartais to negalima daryti arba žmonės nepatiki ir tai ignoruoja. Tada jūs turite tiesiog stebėti ir mokytis.

212. Kaip „pokyčių“ metu bus su visokiais finansiniais įsipareigojimais, kaip kreditai?

Pinigai taps nereikalingi.

213. Saša, paskutiniu metu atsirado daug padarų save vadinančių elfais. Ta tema yra nemažai internetinių puslapių, pvz. „Эльфхейм, laisva gyvenvietė ir kt. Ką tu apie tai manai?

Elfai išėjo iš Žemės visam laikui. Jie po savęs paliko orientyrą, kurį žmonės mato kaip sidabrinę spalvą. Tai tų vieta, kurie pasiruošę pereiti kaip elfai. Ji susijusi su Žemės planeta ir sukasi aplink ją. Kada ji priartėja prie jų, žmonės tai jaučia, kad šis orientyras yra arti jų ir prisimena elfus.

Kai kurie žmonės kuria į šį orientyrą kelią: išgalvoja įvairias istorijas, piešia, rašo. Taip iki to irgi galima nueiti. Tačiau kiekvienas priartėja tik iki savo vietos, kur sidabrinė šviesa negali jiems pakenkti. O šiaip ši šviesa nedaro žalos, tačiau kada jos tampa per daug, ji gali pakenkti.

„Эльфхейм“ - vieta , kur susirenka daug tokių, kas jaučia, o kartais ir mato orientyrą. Kreipiantis į jį galima susisiekti su elfais. Kuo jūs esate arčiau orientyro, tuo ryšys yra stipresnis. Bendrauti su elfais galima ne vien orientyro pagalba. Kai kurie su jais bendrauja taip kaip su paprastais žmonėmis. Atstumo ir laiko nėra.

214. Saša, papasakok, kaip atskirti tiesą nuo melo? Dabar internete yra daugybė informacijos apie 2012 metus ir t.t... Kuo tikėti? Ar yra kokios nors labiau apčiuopiamos galimybės tai patikrinti, nei vien pajusti?

Melą kuria tik žmonės. Likusiame pasaulyje melo nėra. Kad atskirti „tiesą“ nuo „melo“, reikia išmokti matyti ne vien save, bet ir Kitas Būtybes, o taip pat ir Pasaulius, kur jie gyvena. Tai ne taip paprasta, nes žmonės įprato laikyti Žemę savo namais. Žmogaus namai yra visur ir tai reiškia, kad jis gali nueiti ten, kur panorės, jeigu jis tokią galimybę turi. Nevertėtų galvoti, kad galima bėgti ar neiti – tai reikia daryti. O kada darai – supranti ką ir kaip reikia padaryti. Tada melas ir tiesa išnyksta, dėl to, kad Jūs nustojate jiems priklausyti. Dabar Jūs galvojate, kad be jų negalite. Taip kartais daro ir mano draugai, kurie sako, kad negali be ledų ar čipsų.

2012 vyks Pokyčiai. Žinios apie tai pas jus ateina kaip aukšta banga. Po jos bus dar aukštesnės bangos. Jeigu jūs įbrendate į jūrą ir nepargriūnate nuo ateinančių bangų, tai vėliau ar ankščiau, kokia nors iš bangų tai jus privers padaryti. Parkristi nebūtina, kadangi banga gali praeiti aplink jus. Ji apeina aplink jus, kada jūs suprantate kokia yra to prasmė. Jeigu banga eis aplink jus, ji vis tiek jus palies, bet silpnai. Be to jums bus perduota tai, kas reikalinga ir kas galėjo būti perduota prie esant stipriam jos prisilietimui. Jeigu jūs norite patikrinti, ką jaučiate, tai galite to klausti savęs ir kitų žmonių, kaip jie jaučiasi. Jūsų atsakymas yra pats svarbiausias.

215. Saša, kaip tu sutari su savo artimaisiais, dėl įvairių reikalų? Tu gi jauti, matai jų neteisingus poelgius, žingsnius – kaip jiems apie tai praneši ar paaiškini. Juk būna tavo gyvenime momentai, kada tu su kuo nors nesutinki, tačiau žmogus mato tai ką nori matyti.

Aš myliu savo mamą ir tėtį. Su broliu mes kartais pykstamės, kada jis bando krėsti kiaulystes, bet tai tęsiasi ne ilgai, po to mes susitaikome. Kada aš sirgau, jis rūpinosi manimi, atnešdavo atsigerti, su manimi žaisdavo, o mama užsukdavo pas mane kas pusvalandį ir kiekvieną kartą vis kaip nors mane gydydavo. Jeigu aš pradedu blogai mokytis, tai mane bara, verčia daugiau mokytis. Aš galiu užsigauti, tačiau visada suprantu, kad jie elgiasi teisingai.

Apie tai ką aš žinau, aš kalbu pagrinde tik su savo broliu. Mama ir tėtė galvoja, kad aš fantazuoju ir šypsosi. Jiems patinka tai, ką aš sugalvoju, bet jie į tai nelabai tiki. Kartais būna sunku įtikinti suaugusius, kad aš kažko nedariau. Jie kažkodėl galvoja, kad juos apgaudinėja ir pasitaiko taip, kad man jiems prireikia sumeluoti, kad jie nusiramintų. Po to sakyti tiesą būna labai sunku. Dėl to aš stengiuosi taip nedaryti ir geriau tylėti. Aš ne įtariu, kokius negerus poelgius, galėtų įvykdyti mano tėvai. Aš juos labai myliu ir galvoju, kad jie visada stengiasi elgtis teisingai. O mano mažasis brolis dar mažas ir ne viską supranta.

216. Šiuo metu žmogus turi didžiules pažinimo ir mokymosi galimybes – Internetas, įvairios ezoterinės knygos, mokyklos, panašu kad viskas yra taip ne be reikalo. Tai veda prie pirmų žingsnių, kurie liečia Pokyčius? Į ką reikėtų labiau atkreipti dėmesį? Ir ko vengti?

Šiuo metu žmonės tingi tai studijuoti ir tai viską apsunkina. Atsiranda žinių, kurias jūs turite žinoti, nes tai yra dalis šių žinių. Šios Žinios yra Vienos. Jų negalima padalinti, tačiau jas studijuoti reikia palaipsniui. Kiekvienas tyrinėja taip, kaip jis tai geriausiai sugeba: skaito, rašo, piešia, žiūri, kalba. Kiekvienas būna įdėmiai išklausytas, jeigu jis tampa pastebimu. Jeigu žmonės tingi ir to nedaro, juos nustoja pastebėti, o po to teks jiems daryti daug visko ir greitai. Jums reikia atrasti tai, kas yra balsas Jūsų viduje. Tai – Jūsų. Jeigu jūs jaučiate daikto šaltį – ne imkite jo, jis jums yra pavojingas. Negalima imti to, kas jus padarys per daug sunkiu viduje. Žmonės visada turi būti lengvi, juos tokius sukūrė.

217. Ką tu manai apie spiritizmo formą, vadinamą „Channeling“ (past. "New Age" spiritizmo metodologija) – jų yra daug ir jie duoda daug įvairios informacijos ir pranašysčių?

Tie Kas su jumis kalba, duoda jums Žinias. Tai visada daroma paprastai ir suprantamai. Tai nereiškia, kad šių paprastų veiksmų ir tokio trumpo laiko jums užtenka tai suvokti. Jeigu taip įvyksta, pagalvokite kodėl? Kartais už jus pradeda mastyti kas nors iš Jų. Taip negalima daryti. Galvoti turite tik jūs, nes Žinios yra duodamos Jums. Tas, Kas duoda Žinias – Jūsų Draugas. Jūs turite suprasti ir žinoti, kad juo pasitikite ir jį suprantate. Jeigu šito nėra, Jūs niekada nesuprasite to, apie ką jis kalba. Žmogus gali rinktis tai, kas jam yra reikalinga ir ne. Tai ne „gėris“ ir ne „blogis“.

218. Gal gali duoti keletą patarimų, kaip pasiruošti Pokyčiams?

Reikalingos bus tokios savybės, kaip budrumas ir suvokimas to, kas vyksta. Tai galima pavadinti budrumu, kuris eina priekyje jūsų. Jeigu jūs sugebėsite susikalbėti su žmogumi, kuris ką nors žino apie tai, tai Pokyčiai praeis lengviau. Jeigu jūs sugebėsite tai daryti per atstumą – tai bus dar geriau. Po to teks rasti jėgų, kad atsisakyti nuo jausmo, kuris verčia jus abejoti, net tada, kada viskas yra suprantama. Šis atsargumas yra nereikalingas, jis tik trukdo žmonėms.

Dar gerai būtų išmokti jausti tai, ką gali padaryti kitas, kad kartu daryti geriau, dėl to, kad vienas žmogus nesugebės daug padaryti. Be viso to, negalima versti dirbti vienas kitam.

219. Ką tu žinai apie Nibiru, apie šios planetos poveikį mums ir kokį vaidmenį ji atlieka mūsų saulės sistemoje?

Nibiru yra Saulės sistemos dalis. Jūsų mokslininkai jau suprato, kad jinai priklauso sistemai ir ją įtakoja. Nibiru keičia planetų judėjimą ir tai kas vyksta Saulėje. Saulėje pokyčiai prasideda po to, kai jie įvyksta planetose, nes planetos Saulei perduoda savo judėjimo pokyčius. Nibiru atneš pokyčius, kurie turi įvykti. Jie bus susiję su klimatu ir žmonių sveikata. Žmonėms reikia ne kariauti, o ieškoti galimybių prisitaikyti prie naujų sąlygų. Jeigu žmonės šito nesupras, tai sąlygų gyventi gerai užteks ne visiems.

220. Kodėl reikia išmokti Saugoti savo daiktus, Pokyčių metu?

Jeigu Jūs sugebėsite išlaikyti formą tada, kada ji labiausiai bandys pasikeisti, tai reikš, kad Jūs turite galimybę saugoti ir naudoti žinias, apie Pasaulį, kuris yra Jūsų pačių sukurtas. Tada jūs, jeigu prireiks, sugebėsite sugrąžinti daiktų formą bet kokiu momentu, arba papasakoti apie tai, kaip jis atrodė. To prireiks tiems, kas ateis po jūsų.

221. Drunvalo Melchizedek kalbėjo, kad žmonės išeis bangomis. Ir viso bus 3 didelės bangos. Liks milijonai, kaip jis teigė.

Viso bus ne 3 bangos. Jų bus 8, tačiau likusios ateis tada, kada Jūsų jau nebus žemėje. Žmonių išėjimas iš Žemės bus reikalingas dėl to, kad ne visi iš žmonių sugebės prisitaikyti prie Pokyčių. Tokiu atveju bus geriausiai išeiti ir netrukdyti kitiems. Ar išeiti ar pasilikti, kiekvienas spręs pats.

222. Man teko matyti Maskvą, paskendusią vandenyje, net iki 7-8 aukšto. Ir kiti tokius sapnus sapnavo. Ką tu manai apie mūsų sostinę, ji bus paskandinta ar ne?

Tai, ką Jūs sakote apie jūros lygio pakilimą – vienas iš galimų Jūsų Ateities variantų. Jo procentas yra 81, tačiau tai dar neįvyko.

223. Saša, kodėl tiek daug žmonių pasaulyje vartoja narkotikus, ypač paskutiniu metu ?

Narkotikai leidžia žmogui nukeliauti į vietą, kur žmogus jaučiasi geriau nei dabar. Šią vieta pasiekiama tada, kada žmogus pakeičia pats save ir taip ją pasiekia, o ne kažkieno pagalba. Jeigu šiuos pokyčius padarė ne pats žmogus, o pvz. narkotikai, tai jis moka už tai, kad ten atsidūrė anksčiau laiko. Mokestis už tai – pakartotinas gyvenimas, iš žmogaus atimamas laikas ir mintys. Žmones bandoma pripratinti prie tokių pokyčių, dėl to, kad žmonės tada pradeda painiotis gyvenimo laike, daryti tai, kas yra neteisinga. Taip jiems bando padėti, tačiau taip daryti negalima. Tai ne tikra pagalba ir jos priiminėti ne reikia. Tie kas ją siūlo, tai daro iš blogų ketinimų.

224. Kas yra laikas? Ar kas nors egzistuoja už jo ribų, kaip tenai pakliūti? Ant kiek ateitis yra iš anksto nuspręsta ir kaip ji keičiasi?

Mes jau apie tai kalbėjome, kad laiką sugalvojo žmogus. Už jūsų pasaulio ribų laiko neegzistuoja. Kada jūs atsidursite už savo pasaulio ribų, tai iš karto tai pamatysite ir suprasite. Ne laike egzistuoja viskas, ko jūs dabar nematote. Tai daugiau, nei trys kartai per pusę. Ten pakliūti galima tik tada, kada jūs baigsite savo gyvenimą. Dar galima į tenai ne ilgam nukeliauti. Tai gali pavykti ir gyvenant Žemėje, bet tokiu atveju jūsų klausimas turi būti labai įdomus. Toks klausimas yra užduodamas vienu metu keliuose pasauliuose, o tas kas jį uždavė yra pernešamas, kaip vaizdas į televizoriaus ekraną. Mūsų planetoje irgi galima priiminėti tokias laidas, bet žmonės kažkodėl išrado savo televiziją.

Jūsų ateitis yra nuspręsta iš anksto, visam laikui ir jos pakeisti negalima. Tačiau jūs renkatės kokios formos ji bus. Ji keičiasi kiekvieną kartą, kai jūs kažką naujo suvokiate pasaulyje, kuriame gyvenate. Bet koks jūsų poelgis keičia ateitį. Tai net galima pajusti, jeigu atėjęs naujas supratimas ar poelgis yra reikšmingas. Taip pat, galima įtakoti vieno ar net keleto žmonių ateitį. Tada tai keisti yra daug sunkiau, bet įdomiau. Reikia, kad norintys tai daryti žmonės, dažnai tarpusavyje bendrautų ir kartu apie tai galvotų. Galima ir paprasčiausiai su jais susidraugauti.

Indigo atsakymai 225 - 256

225. Nuo ko genda regėjimas ir atsiranda trumparegystė ar toliaregystė? Kaip yra gydomos tokios ligos – gyvybės srove, kaip tu minėjai ar kaip nors kitaip? Ar nesunku pašalinti priežastį?

Jeigu jūs gerai matote tik arti, tai jums nereikalinga dažnai žiūrėti į tolį. Jums reikia tyrinėti pasaulį, kuris yra arti jūsų. Dėl to jums yra duodamas artimas regėjimas. Kas gerai mato tik toli, tas dar neišmoko matyti tai, kas yra nuo jo per atstumą. Toks žmogus gerai moka daryti paprastus dalykus, tačiau jam prastai sekasi kažką daryti su aplinkiniais.

Jeigu tokie žmonės užsideda akinius, tai to ką jie jau gerai moka, suvokimo greitis padidėja ir jie pradeda tai daryti daug geriau, nei kiti. Akiniai gali padėti tame, bet jie nepakeičia to, ką jūs turite iš tikrųjų daryti.

Rega ne genda. Ji tampa tokia, koks yra žmogus. Yra kiti atvejai, kada ant akies atsiranda žaizdelė. Tada yra reikalinga daktaro pagalba. Kitais atvejais viskas priklauso nuo pačio žmogaus. Jeigu problema yra žaizdoje, tai jums padės daktaras, tačiau jeigu ant akies atsiranda plėvelė, pasikeičia rega, tai reiškia, kad keičiatės jūs. Jeigu norite tai sustabdyti, tada reikia keistis kitaip. To priežastis gali slypėti kitame laike.

226. Kas nulemia žmogaus misiją žemėje? Mes patys ar kažkokia aukštesnė sąmonė? Kas atsitinka su žmogumi po mirties? Kas atsitinka su žmogumi, jeigu jam dėl kažkokių priežasčių nepavyksta įvykdyti savo misijos ?

Tai su kuo ateina gyventi žmogus yra nustatoma tada, kada tai, kas dar nėra žmogus, pasirenka, kur galima gimti. Kada pasirinkimas yra padarytas, jis nepasikeis iki gyvenimo galo. Išeiti ankščiau laiko negalima. Tada tai, ką jūs pasirinkote, jums pakenks, dėl to kad suges. Kada žmogus pradeda gyventi, jis gali keisti kelius to, kaip jis tai pasieks ką išsirinko. Šis pasirinkimas visada yra įdomus tuo, kad žmogui sukuria atitinkamas jo gyvenimo sąlygas. Jie tik stebi, dėl to, kad tame yra pagrindinė šių įvykių esmė. Kartais, jeigu gyvenime prasideda dideli pokyčiai, jie padeda. Tačiau šie pokyčiai dažniausiai yra jų siunčiami.

Po mirties žmogus suvokia ar pasiekė tai ką užsibrėžė. Tai įvyksta labai greitai. To žiūri ir tie, kas sukūrė žmogui gyvenimą. Jeigu žmogus mažai gyvenime dirbo ir dėl to nesugebėjo pasiekti pageidaujamo rezultato, jį siunčia gyventi dar kartą. Kiekvieną kartą jo gyvenimas bus vis sunkesnis. Tie, kas pasiekė pageidaujamą rezultatą, parodo tai Visiems ir keliauja toliau. Tai gali būti jau ne gyvenimas.

Tie kurie viduryje savo gyvenimo atsisako gyventi, elgiasi labai blogai, nes juos tenka gelbėti nuo poveikio to, kas jam yra duota gyvenimui (past. užduotys?). Tokie žmonės yra nubaudžiami tiesiog tame pačiame pasaulyje, kur tai padarė. Bausmė tęsiasi tol, kol žmogus nesupras, kaip pasielgė su kitais, kada taip padarė. Tokiems žmonėms reikia padėti, kol jie yra pasaulyje. Tai ne blogi žmonės, o tiesiog silpni. Silpnas – nereiškia blogas. Paprasčiausiai jis nemoka naudotis tuo, kas jam yra duota ir blogai mokosi. Padeda tada, kada nori mokytis, jeigu ne, tai palieka vienus.

227. Ar tiesa tai, kad Biblija ir kita religinė literatūra – tai tik kažkokio aukštesnio pasaulio projekcija, vidutiniam žmogui, kaip būdas motyvuoti, nepaaiškinant realaus proceso? Ar gali žemėje esantis žmogus suvokti tikrąją pasaulio sandarą?

Biblija ir kitos senos knygos, jums pasakoja apie tai, kas yra laikas. Žmonės to nesupranta ir stengiasi surasti tame kažkokį pagrindinį dalyką. Kada jie tai randa, jie sako, kad tai Dievas ir meldžiasi jam. Jie prašo savęs pačių (past. malda - prašymas).

„Aukštesnis“ pasaulis - tai irgi žmonės, tik „vėliau“ (past. po daug pamokų ir reinkarnacijų). Tai ką žmonės laiko „Aukštesniu pasauliu“ - yra ne tai, o pasaulis, kuris buvo anksčiau, kaip Žemė ar net daugiau. Suprasti, kad tai vienas ir tas pats, žmonėms šiuo metu beveik neįmanoma, nes jų sąmonė miega ir yra atsiskyrusi nuo jų. Žmonės, patys save, skirsto į aukštesnius ir žemesnius ir tą patį mato Pasaulio veidrodyje. Jie tai rodo patys sau, tačiau to nesupranta.

Kad suprasti, kad viskas yra Viena, reikia sujungti praeitį ir ateitį, su dabartimi. Tada jūs suprasite, kad gyvenate tokiame pasaulyje, kuris daugeliui tik sapnavosi. Tai bus Atradimas. Jeigu jūs į tai patikėsite ir tai suvoksite, tai laikas išnyks visam laikui. Jums reikia praeiti nueiti tris laiptelius ir nuo trečiojo pažvelgti į Pasaulį. Visi likę laipteliai - neskirti žmogui.

228. Kas yra likimo linija? Kaip ji pakliūna ant žmogaus rankos? Ar egzistuoja iš anksto nuspręsti kelių žmonių likimai, kurie turi įvykdyti bendrą misiją? Kas įvyksta jeigu žmonės priešinasi šiai misijai?

Likimo linija yra sukuriama, kada žmogus ateina gyventi. Ji rodo tas sroves, kurios yra žmoguje. Šios srovės rodo žmogaus esmė ir atskiria jį nuo kitų. Užtenka parodyti savo delną kitam žmogui, kad papasakoti jam apie save. Tačiau milicijoje, kiek aš žinau, kažkodėl ima tik pirštų antspaudus. Likimas ar gyvenimo programa yra iš anksto numatyta, nuo Gimimo ir negali būti pakeista. Iš anksto numatytas likimas reiškia, kad toks žmogus, savo gyvenime turi labai mažas galimybes net pasirinkti tikslo pasiekimo kelią. Jeigu žmogus turi būti susijęs su daug kitų žmonių, tai tai irgi numatoma iš anksto, tačiau retai paaiškėja anksti. Tai ne vyksta anksti todėl, kad tokiam žmogui iš pradžių reikia pasiruošti. Tačiau jo bendraamžiai pastebės, kad jis yra ne paprastas.

Jeigu žmogus atsisakys savo užduoties, tai jo srovės pasikeis. Jos gali net labai pasikeisti ir priversti tokį žmogų išeiti ankščiau laiko. Arba gali įvykti atbulai: žmogų privers padaryti tai, ką reikia, dėl to, kad šiame gyvenime jis negali rinktis, nes senesni jo pasirinkimai buvo nesėkmingi ir jis neišmoko rinktis.

229. Kodėl kai kurias šalis Pokyčiai palies daugiau, o kitas mažiau. Nuo ko tai priklauso?

Priklausys nuo Srovių, kurios atsiras Žemėje. Šios srovės ir vykdys pokyčius, Pačios stipriausios srovės bus 25.19 šiaurės platumoje, 28.19 vakarų ilgumoje ir 23.09—8.01 Žemės dalyse, taip, kad jos atitiktų tai, kas greitai atsiras. Tam yra reikalingos naujos sąlygos, kurios yra kuriamos. Šalys po truputį praras savo reikšmę. Po to liks tik trys šalys, o iš jų bus sukurta viena. Po to žmonės nustos kreipti dėmesį į tai kur ir kas gyvena. Jie galės keliauti tenai, kur panorės, nes jų bus nedaug. 

230. Dabar yra pravoslavų advento laikas (org. время Великого поста). Laikoma, kad šis laikas yra skirtas dvasiniam žmogaus tobulėjimui (nes šiuo metu tie, kurie laikosi advento, skaito atgailos maldas, vykdo gerus darbus ir pan. ). Kaip tu manai, ar laikantis advento galima dvasiškai tobulėti?

Taip, Advento metu, galima pakeisti Dvasios energiją. Tam jis ir vyksta. Adventas vyksta tuo metu, kada vyksta kasmetiniai Žemės energijos pokyčiai. Kai kurie moka ir patys tai padaryti, o likusiems reikalinga laikytis Advento. Jeigu žmonės nesilaiko Advento, tai jie apserga. Tai irgi persijungimas, tik stipresnis. Jeigu jūs skaitote maldas, tai jūsų kūno garsas tampa stipresnis ir pradeda ieškoti panašių į save. Jeigu toks garsas yra, tai atsiranda Tyrus skambesys. Tai gali augti. Tyrus skambesys iš jūsų pašalina tai, kas negali skambėti ir randasi pas jus per klaidą.

231. Pirmasis, pranešė apie greitą pirmojo pasaulinio karo nutraukimą, antrasis, apie antrojo pasaulinio karo pradžią, ir pagaliau trečiasis, perspėjo apie didelio galingumo ginklą, kuris sukuria keistą ir labai galingą blyksnį. Liucijos užrašai, apie Dievo perspėjimus, niekada nebuvo paskelbti ir buvo patikimai slepiami giliuose Vatikano požemiuose. 
past. turimos omenyje „Fatimos“ pranašystes.

Su vaikais 1917 metais kalbėjo ne mergelė Marija. Tai buvo tik atvaizdas. Kad neišgąsdinti vaikų. Dar prireikė priversti juos ir ne vien juos, bet ir suaugusius į tai patikėti. Tai kas buvo perduota žmonėms, turėjo pakeisti jų vystymosi eigą, pagreitinti ją. Vatikanas pasielgė teisingai, neatskleisdamas šios informacijos. Tokių žinių, per anksti žmonėms perduoti negalima. Perduodantys pažeidė taisykles. Žmonės turėjo praeiti per tai, per ką ir praėjo. Kitaip jų sąmonė nebūtu gavusi tos patirties, kuri buvo gauta. Tai ką gauna žmonės, ne visada jų manymu yra malonus ar teigiamas dalykas, bet tai jų poelgiai. Šiuos poelgius žmonės sugalvoja ir realizuoja patys. Reikia statyti tai, kas tau patinka ir ką tu supranti.

232. Greitai bus vasara, atostogų metas. Kaip man atrodo – Žemėje yra daug vietų, kurias dėl jų ypatingumo verta aplankyti. Kalbama, kad vietovė, kurioje žmogus gimė – maitina žmogų. Taip pat kalba, kad Krymas – tai vietovė, kurioje yra stiprus Dangaus ir Žemės ryšys. Taip pat yra ir daug kitų įdomių vietų. Kaip tu manai, ar kuo nors pagrįsta tai, kad žemėje yra teigiamos ir neigiamos vietos? Ar galima jas rasti žemėlapyje pačiam, pvz. biolokacijos pagalba ? Kokią vietovę Žemėje tu laikai labiausiai teigiama ?

Žemėje yra svarbių vietų. Jose žmogus visada jaučiasi gerai. Tai Australija, vietovė 28.36—13.04. Krymas irgi gera vieta, tačiau labiau į Rytus. Ten kur susijungia jūra ir žemė, ten susijungia jų būsenos. Šie sujungimai visada yra tvarkingi. Esant tokių susijungimų vietose, pačio žmogaus susijungimai tampa tvarkingi. Dėl to, daugeliui patinka važiuoti prie jūros ir tenai ilsėtis. Geros vietos poilsiui yra ieškomos skirtingai. Kai jūs tai bandote daryti rėmelio (biolokacijos) pagalba, tai mintimis, dalį savęs nusiunčiate į tą vietą. Po to, kai ši jūsų dalelė sugrįžta, ji veikia rėmelį ir jis rodo rezultatą. Galima apsieiti ir be rėmelio, paprasčiausiai dalį savęs mintimis nusiunčiant į tenai, kur reikia ir stengtis pamatyti ir pajusti tą vietą, į kurią pakliuvote. Ten turėtų būti švarios spalvos ir lengvi pojūčiai.

233. Ką tu manai apie Sai babą?

Sai Baba – protingas žmogus. Jis žmonėms pasakoja apie pagrandinius pasaulio, kuriame jie gyvena ir vargsta dėsnius, kad jie suprastų tai, kaip ieškoti šių taisyklių ir kaip jų laikytis. Tačiau jis apsiriboja tik jūsų pasauliu. Kažkodėl jisai stengiasi būti mokytoju kiek labiau nei reikia.

234. Ar tiesa, kad „pokyčių“ metu, įvyks negirdėtas kosmoso istorijoje įvykis: mes peržengsime per Visatos oktavas? Ir kur mes po to nueisime, niekas nežino?

Įvyks perėjimas į kitą „toną“. Viskas skambės naujai. Tai bus, kaip gera muzika, kur visi groja teisingai ir niekas nesuklysta. O darantys klaidas liks mokytis.

235. Ar tau kas nors padeda formuluoti informaciją ir ją gauti, kada Elfhi yra šalia ar Informacija tau ateina savaime?

Informacija pas mane ateina pati. Elfhi tik man paaiškina tai, ko aš pats nesuprantu. Tačiau kartais aš spėju pats greičiau tai suvokti.

236. Papasakok Saša, kaip tau ateina suvokimas apie tai kas bus ar ne?

Tai kaip „puzzle“. Pirmiausiai pasirodo bendras vaizdas, o po to jis subyra į dalis. Šios dalys, po to vėl su kitomis susijungia tik tada, kai aš prisimenu, kaip sujungti vieną ar kelias dalis kartu. Jeigu aš to nesuprantu, tai paveiksliukas daugiau neatsiras ir aš apie jį pamiršiu.

O šiaip, žinios ne visada yra perduodamos, kaip paveiksliukas. Tai gali būti ir žodžiai. Žodžiai gali paaiškinti ar piešti. Jie ateina tada, kada užduodu klausimą. Ne reikia ieškoti atsakymo, reikia tiesiog užduoti teisingą klausimą.

237. Tokios ekstra ordinarios pranašystės, blyksniai, spinduliavimai, tai, kad žmonės pradės gyventi po žeme ir pakis jų organizmo pagrindas į silicio... Kiek šią informaciją galima priimti pažodžiui ir kiek stipriai tu pats į ją tiki ?

Tai ne pranašystės, Tai žinios. Tai egzistuoja ne vien žodžių, bet ir formos pavidale. Ši forma randasi sąlyginėje žmonių ateityje, tačiau laikas, šiuo atžvilgiu, neturi prasmės. Prasmę turi tik tai, kuo žmonės taps vystydamiesi. Dabartinis vystymasis veda prie to. Be ateities, šios žinios yra ir praeityje. Tai reiškia, kad judėjimas į šią formą, prasidėjo daug ankščiau, nei jūs galvojate. Ir jį pradėjo patys žmonės.

238. Informacija apie ateitį yra aplamai būdinga mums ar tai kažkokie pa-tarimai*, iš tenai, iš ateities? Mūsų pačių, mums patiems ar kažkieno, kas yra didesnis už mus ir jeigu tai ateina, tai ar tai priežastis pakeisti, o gal atbulai, tai priežastis pamatyti to, kas yra priešakyje, neišvengiamumą?

Informacija apie ateitį visada yra būdinga žmonėms, dėl to, kad pasaulis vystosi ne pagal liniją, bet ratu. Jeigu pažiūrėti į jį vienu metu ir iš visų pusių, tai jis aplamai pavirs rutuliu. Šiame Rutulyje nėra prasmės braižyti linijų, nes Rutulys visada uždaro visas savo linijas. Gyvendami Rutulyje, jūs galvojate, kad gyvenate ant jo. Tai juokinga, nes tada rutuliukų pasidaro labai daug, panašiai kaip per įvairias šventes. Ten būna tokia mašina, kuri pastoviai leidžia muilo burbulus, kuriuos vaikai mėgsta sprogdinti. O dar, šie muilo burbulai šviečia visomis vaivorykštės spalvomis, nuo ko jie tampa gražūs. Jūsų rutuliukai taip pat yra gražūs, tačiau nėra prasmės jų pripūsti. Jeigu jūs pripūsite savo rutuliuką, tai jis tik pakartos tą Rutulio kopiją, kuri jau yra. Jeigu jūs pripučiate rutuliukus, tai jūs taip pat turite mokėti ir juos sprogdinti. Vaikai moka tai daryti, o suaugę už tai juos bara. Sprogstantis rutuliukas – tai didelio Rutulio patarimas. Kada susprogsta jūsų rutuliukas, jis duoda pamatyti tai, ką jis buvo uždengęs. Jeigu jūsų rutuliukas visada su jumis ant virvelės, tai jūs galite nuskristi kartu su juo, jeigu jis yra pvz. oro balionas. Tada jums teks nukristi, o tai gali būti labai skausminga. Žmonės negali skraidyti ant žaislinių balionų, nors ir labai mėgsta skraidyti su oro balionais. Man oro balionai patinka. Jie tokie dideli ir išdažyti ryškiomis spalvomis, kad kartais ir pačiam norisi su jais paskraidyti.

239. 2003 metais aš pajutau kažkokį praregėjimą, paprasčiausiai vieną momentą supratau ir pamačiau artėjančius pokyčius. Nuo to laiko mane vis kažkas tampo ar tai stumdo, kiek aš supratau, ruoštis gyvenimui po pokyčių. Ir dar jaučiasi kažkoks tai tikslas, kurio savo sąmone niekaip nepajėgiu pasiekti, kad ir aiškios, bet tik nuotrupos iš praeito ir būsimo gyvenimų ir jų žinių. Tai va Saša, ar gali pasakyti, ar daug tokių žmonių yra ir ką tokiu atveju reikia daryti, kodėl jie čia?

Tai, ką Jūs aprašėte apie save, yra pas tuos žmones, kurie jaučia Pasaulio įvykius, kurie vyksta ne vien šiuo metu. Tokių žmonių yra nedaug, bet greitai atsiras daugiau. Santykiu su visais žmonėmis, jų vis tiek bus nedaug 1:3158. Jeigu apie artėjančius dalykus Jūs pradėsite kalbėti su tais, kas to nesupranta, Jus palaikys kvailu ir pradės atitinkamai su jumis elgtis. Tokiu atveju jums bus tik blogiau, nes jums neduos naudotis visų žmonių informacija, o ji jums bus reikalinga.

Tai ką Jūs jaučiate, kaip tikslą, bus atskleista kiek vėliau: po to, kai Jūs suprasite tai, ką priėmėte. Jums reikia būti tarp paprastų žmonių, stengtis suprasti kas vyksta pasaulyje, ne vien pagal laikraščius ar televizorių, bet dar ir pagal tai kas kalbama ir pagal tai kaip keičiasi pati gamta. Jūs turite žiūrėti, galvoti ir suvokti patys, retkarčiais knygų pagalba. Reikia suprasti, kodėl tokie pokyčiai vyksta, nuo ko jie prasidėjo ir prie ko gali privesti. Jūs turite išmokti surinkinėti įvairius modelius iš konstruktoriaus, kuris yra prieš jus. Šie modeliai gali būti taisyklingi ir netaisyklingi. Jeigu modelis yra netaisyklingas, jis pats sugrius. Mokykitės bendrauti su tokiais, kaip Jūs, per atstumą.

240. Ar iš tikro egzistuoja Angelai-Sargai?

Taip. Jie visada yra šalia jūsų.

241. Ką duoda kryžiaus ant savęs nešiojimas?

Tai Atvirumo ženklas.

242. Saša, jeigu tu parašytum trumpą gidą, kaip gyventi pagal indigo... Kokius 10 punktų tu pastatytum pirmoje vietoje?

  1. Būti Žmogumi.
  2. Siekti Žinių.
  3. Suvokti, kaip veikia pasaulis (org. как устроен Мир).
  4. Suprasti, kad tu esi ne vienas.
  5. Visada būti tuo, kuo esi.
  6. Rasti Nauja ir surišti tai su Pasauliu.
  7. Gyventi vienu metu Pasaulyje ir Taikoje.
  8. Ne užmiršti, kad tu atėjai gyventi.
  9. Naudoti tai, su kuo atėjai gyventi.
  10. Tapti Pasauliu/Taika (org. Стать Миром).

Jūs uždavėte klausimą, kuris sukėlė patį didžiausią susidomėjimą. Ačiū. Duoti atsakymai yra maksimaliai suformuluoti formoje (pvz. Elhfi).

243. O jūs žinote, jaučiate tokius žmones, kurie valdo tūkstančius ir liaudis net to neįtaria? Ir kokie jų tikslai?

Didelio kiekio žmonių neturi valdyti vienas žmogus. Net prezidentas nevaldo vienas. Jam padeda. Tie, kurie jam padeda, sujungia savo žinias į vieną ir priima sprendimą, sukuria mintis. Tie, kurie valdo, niekada nėra matomi, kaip pvz. prezidentas. Prezidentas – žmogus, į kurį kreipiamas dėmesys, kurio klausoma, einama tenai, kur jis sako. Tie kurie sako, kaip kažką reikia daryti, stebi, kaip viskas vyksta ir stengiasi sukurti kuo palankesnes įvykių situacijas. Palankiausios nereiškia geriausios.

Jūs niekada nepamatysite tų, kurie jus valdo. Jūs taip sukurti. Žmonės – vykdytojai. Jie vykdo tol, kol nepradeda suprasti kas vyksta. Tada juos išvaduoja nuo vykdymo. Išvadavimas reiškia, kad pamoka atsiskaityta „penketukui“ (past. penkių balų sistemoje, kuri greičiausiai tuo metu buvo Rusijoje – geriausias įvertinimas). Pamoka turi būtinai būti suprasta. Viskas vyksta taip, kaip paprastoje mokykloje. Ten vaikai irgi turi mokytis pamokas ir pasakoti, ką išmoko. Suaugę patys siunčia vaikus į mokyklą ir stebi jų mokymosi rezultatus. Taip pat jie tikrina jų pažymių knygeles: žiūri pažymius ir pastabas. Taip viskas vyksta ir su suaugusiais.

243A. Daugelyje religijų kalbama, kad Dievas myli ir atleidžia. Tu nužudei, sužalojai, keiksnojai, morališkai tyčiojaisi... Po to paprašei atleidimo ir tu švarus?!

Jeigu žmogus padarė tai, kas pakenkė kitam žmogui, jis turi būti nubaustas. Bausmė ateina visada, jeigu nuo jos bėgama, tai ji tampa stipresnė. Galima ir reikia prašyt atleidimo. Tačiau tau gali atleisti ne iš karto. Tam, pavyzdžiui mano mamai, reikia daugiau laiko, nei tėtei. Tačiau nuo tėtės kliūna daugiau. Žmonės atleidžia ne iš karto, dėl to, kad jiems reikia laiko suprasti, ką jiems daryti. Tai kas nutiko jiems nebuvo akivaizdu, tačiau nutiko. Tai netikėtumas. Čia reikia sustoti. Didelis sustojimas kenkia tiems, kurie atsidūrė tokioje situacijoje. Tada žmonės pradeda vienas kito nemylėti.

Atleidimas reiškia, kad kiekvienas suprato tai, kas nutiko ir nepyksta ant kito. Gyvenime yra ne taip. Žmonės stengiasi atleisti, bet ne atleidžia ir kaupia nuoskaudą. Po to ji išeina į išorę ir smogia panašiems žmonėms į tą, kuris jį nuskriaudė. Jie to nedarė ir piktinasi smogusiuoju. Čia darosi vis sunkiau suprasti. Po to supratimas pradingsta ir prasideda neapykanta. Toliau eina karas.

Kada sako „atleisk“ - tai kvietimas supratingumui. Reikia atsiliepti ir suprasti. Išsivaduoti nuo nuoskaudos žalos galima tik iš karto ir tai turi daryti tie, kurie tame ir dalyvavo. Tie, kurie duoda atleidimą, net nežinodami kas įvyko, daro klaidą. Šią klaidą nuskriaustieji priima ir po to jiems darosi vis sunkiau suprasti sekančias jų nuoskaudas. Dėl to jie ir toliau vaikščios pas tuos, kas moka atleisti, kol visai neužmirš kaip tai reikia daryti. Kartais atleidžiantis gali išmokyti atleisti. Tada jis yra mokytojas. Jis neša supratingumą ir laukia, kada žmonės tai supras. Jeigu žmonės nesupranta, jis nustoja kalbėtis su jais tol, kol žmonės nepanaudos jo perduotų žinių.

244. Stebiu žmones ir viskas ką jie daro atrodo kaip labai menki ir nereikalingi dalykai. Nors taip jau man yra senai. Paprasčiausiai, paskutiniu metu šis pojūtis tapo aštresnis. Ir dar, kokią informaciją aš begaučiau, ji iš karto pavirsta pojūčiais ir aplamai paskutiniu metu daugiau gyvenu pojūčiais. Kaip tai galima paaiškinti ?

Žmonės pradėjo elgtis daug blogiau nei turėtų. Tai blogai. Jie nesupranta, kad nuo to keičiasi jų ateitis. Tai sugrįžta pas juos, po kurio laiko ir jiems kenkia taip pat, kaip jie tai daro sau ar kitiems. Už tai žmonėms apstos padėti. Pojūčiai – tai kalba, tik labiau primityvi. Jūs nesuprantate to, ką Jums sako Pasaulio kalba ir, kad tai išversti, naudojate savo kūną.

245. Ar galima išmokti matyti žmonių auras?

Taip. Tam reikalui Jūs turite išmokti kurti spalvas ir jas valdyti. Tai ateina nuo savo pačio spalvų žinojimo, kurių pas Jus yra septynios. Aura yra daug didesnė už jūsų kūną, dėl to jos spalvos susilieja į paveikslą, kuriame reikia išmokti matyti formas.

246. Kažkur devinto dešimtmečio pradžioje, aš aiškiai pajutau, kad pas mane yra (eteriniai) sparnai, galiu juos išskleisti, tačiau nežinau kam jie reikalingi ir kaip jais galima naudotis?

Kada Jūs jaučiate, kad galite skraidyti, tai reiškia, kad Jūsų energija yra arti prie maksimumo. Ją reikia išleisti. Jūs galite tai padaryti, pakilę virš Žemės arba būdami ant jos. Pirmu atveju energija išnyksta greičiau, tačiau naudos nuo jos būna daugiau. Po to, jeigu energija buvo išnaudota teisingai, pas Jus vėl atsiras šis jausmas.

247. Kaip tu pats Saša jauti pokyčius pasaulyje, tame tarpe ir savyje?

Pokyčiai tampa labiau aiškūs. Jie yra keliantys nerimą, nes vyksta ne visai taip, kaip mums norėtųsi. Aš manau, kad tai persiduoda ir žmonėms.

248. Kodėl Jūs mums padedate? Kultivuojate meilę?

Mes ne padedame žmonėms. Mes paaiškiname situaciją. Įvykiai, bet kuriuo atveju bus praeiti. Suvokimas „meilė“ - žmogiškas, tai ugdyti galite tik Jūs – Žmonės.

249. Ar gali Žemės gyventojai tapti tais, kurie yra už ribos?

Ne visai teisingas klausimas. Jūs ir taip dalinai esate mes, bet nesuprantate to. Egzistuoja sąvoka „vystymasis“. Ji yra tinkanti ir Jums ir Mums. Tai tas pats kaip mokykla, kur mokomasi skirtingose klasėse. Mokykla yra būtinai baigiama. Tačiau mokyklų yra keletas. Jūs ir mes renkamės į kokią iš jų stoti toliau. Jeigu Jūs to nepadarysite, tai ne realizuosite savęs.

250. Kelių matmenų yra mūsų visata?

Tiek, kiek nustatys žmogus.

251. Kas yra už ribos?

Nesupratimas.

252. Po tavo pranašysčių, pasijutau padėtyje be išeities. Pas mane yra du sūnūs ir norėčiau pagimdyti dar mergaitę, tačiau dabar galvoju: o kam, jeigu tiek daug žmonių žus?

Vaikai gimsta neatsižvelgiant į Pokyčius. Jeigu Jūs norite gimdyti, tai šis noras neatsiranda paprasčiausiai iš niekur. Be išeities situacijos nebūna, jeigu Jūs stengiatės suprasti tai kas vyksta. Padėtis be išeities būna tik tada, kada jūs bandote likti tenai, kur ir buvote.

253. Ar susijusi neįprastai šalta žiema, pernai metais ir šių metų šilta žiema, bei pavasaris su artėjančiais pokyčiais?

Taip. Pokyčiai pirmiausiai atsispindi gamtoje.

254. Kokią informaciją mums perduoda piešiniai, kurie yra randami laukuose?

Jums perduodami vaizdai, kuriuos reikia sudėti vieną su kitu ir sulyginti su tais vaizdiniais, kurie yra Pasaulyje. Tada Jūs suprasite tai, ką Jums norima pasakyti. Tai pati paprasčiausia bendravimo kalba.

255. Saša, ar prisimeni savo praeitus gyvenimus? Kuo buvai seniau?

Tai nereikalinga prisiminti. Kada jūs čia ateinate gyventi, atmintis apie tai, kas buvo yra pašalinama. Žinios apie gyvenimą, kuris buvo, kenkia dabartiniame gyvenime, jeigu jie imami iš pačio savęs. Visos jūsų žinios yra planetos lauke. Žmonės turi kreiptis tenai. Kuo jūs be būtumėte, jūs visada perduodate žinias į šį bendrą planetos lauką. Jeigu jūs to nedarysite, žmonės nustos vystytis, tame tarpe ir jūs pats.

256. Pas mane dažnai būna „lubų“ jausmas. Visos mintys keliauja iki tam tikro jų apmastymo lygio ir kada atsirandu visai arti jų išsprendimo ar atsakymo į savo klausimą gavimo, nutinka kokia nors kvailystė ar nukreipiamas dėmesys kažkur kitur arba negali praeiti toliau, atsiremi į kažkokias „lubas“. Su kuo yra susijęs šis pojūtis ir ką tai reiškia?

Taip turi būti. Jums yra duodamas laikas, kad Jūs suprastumėte tai ką gavote. Ne visada viskas yra suvokiama iš karto. Nesistenkite eiti į priekį, jeigu jums duodama suprasti, kad atėjo laikas sustoti. Eiti į priekį reikia tada, kada supranti.

Indigo atsakymai 257 - 288

257. Ką tu manai apie Anastasijos pasakojimus, kuri gyvena Sibiro taigoje. Apie ją rašo ir pas ją lankosi Vladimiras Megrė. Jau daug tūkstančių žmonių susidomėjo jos idėjomis apie ekologines gyvenvietes*. Gal tai gali padėti Pokyčių metu ?
* Lietuvoje jos yra vadinamos, kaip „ekologinės gyvenvietės“ (šaltinis: www.anastasia.ltlietuviškas šio judėjimo variantas). Tačiau tai ne tikslus terminoродовое поместье vertimas, pažodžiui būtų giminės dvaras ar gyvenvietė – atitinka dvarų sistemą.

Anastasijos idėja yra įdomi, tačiau naudojama ne teisingai. Žmonėms negalima primesti tai, ko jie nenori daryti. To negalima painioti, su žmonių tarpusavio santykių taisyklėmis, kurių turi laikytis visi. Anastasijos klaida tame, kad ji kuria savas taisykles, kurios skiriasi nuo taisyklių, kurios yra Pasaulyje. Dėka to, iš jos idėjos gali gautis ne gyvenvietė, o kolonija. Kolonijos kovoja už išgyvenimą, tačiau tai dabar yra nereikalinga. Reikia prisitaikyti prie kintančių pasaulio sąlygų.

Man įdomu tai, kad panašios gyvenvietės buvo senovės Rusijoje (Русь) ir Rusijoje. Tokios gyvenvietės suteikia daugiau nepriklausomybės, bet tuo pačiu ir gali suskaldyti žmones, privesti juos iki nesantaikos, nes atsiras vis daugiau ir daugiau vaikų. Giminės gyvenvietė gali būti tada, kada yra kontroliuojama, kiek ir kada gims vaikų. Tokiu atveju, žmonėms nereikės rūpintis kur gauti maisto ir jie galės užsiiminėti pasaulio pažinimu. Dabar beveik visi žmonės yra užsiėmę tuo, kad ieško maisto ar kaip pailsėti. Toks gyvenimas duoda mažai žinių.

258. Kas nutinka su tų žmonių dvasiomis, kurie nusimušė nuo savo kelio ir pakliuvo į nesuprantamos jėgos „rankas“, kaip mes tai vadiname, patys save „sudegino“? 

Žmonės viską ir visada daro savanoriškai. Ką jiems be pasiūlytų, jie turi mokėti pasirinkti. Pasirinkimas daromas tik vieną kartą. Jeigu jums kažko nereikia – nepasirinkite to. Jeigu jūs pasirinkote, tai turite parodyti save, Savo pasirinkime, o ne bėgti nuo jo. Pasirodę, Jūs vėl gausite galimybę iš naujo rinktis. Jeigu jūs atsisakysite nuo Savo Pasirinkimo, Jus privers jį vistiek priimti, nes jis dabar yra Jūsų. Kiekvienas žmogus turi savo Kelią. Kiekvienas Kelias – tai Patirtis. Žinios apie patirtis yra prieinamos visiems. Šią patirtį naudojant, Jūs mokotės ir tai padeda pasirinkti.

259. Kodėl yra reikalingi tokie žmonės, kurie savo gyvenime daro klaidas, ar toks žmogus yra reikalingas Žemei?

Taip, reikalingas. Žemė – tai mokykla. Jūs – mokiniai. Mokykloje yra neleidžiama daryti to, kas jai gali pakenkti. Taip ir čia. Mokykloje viską stebi direktorius, mokyklos vadovybė ir mokytojai. Žemėje irgi. Jūs esate ne vieni. Jūsų klaidos tai irgi Jūsų patirtis, tiesiog prie to jūs papildomai gaunate ir „mėlynių“. Taip nutinka vaikams labai dažnai. Už mėlynes mūsų tėvai nebara, tačiau kada jas stipriai skauda, jie padeda sumažinti šį skausmą. Taip ir Žemėje. Mes ir Jūs mokomės. Mokytis reikia gerai. Blogas mokinys, bus visas guzuotas ir mėlyniuotas. Kartais jie susilaiko, tam, kad po to atsirasti iš karto, tada būna labai skauda ir šio skausmo neina sumažinti. Toks žmogus šito nusipelnė, nes jis pats to norėjo, kad jam skaudėtų.

Daugelis bando savo skausmą perduoti kitiems. Tai yra didelis nusižengimas ir Pasaulio taisyklių pažeidimas. Tada skausmas vėl sugrįš, tačiau bus daug stipresnis. Taip tesis tol, kol žmogus pajus visą skausmą iki galo.

260. Ar Žemei yra reikalingi žmonės su silpna Dvasia?

Dvasia neateina silpna. Ji čia nusilpsta. Priežasčių tam gali būti daug. Pirma iš jų – malonumai. Kiekvienas malonumas žmogui yra duodamas už kažką. Tada tai yra teisinga. Jeigu žmogus pasiekia malonumą kitų sąskaita, tai jis pažeidžia Taisykles, atimdamas iš jo tai, kas priklauso kitam, be kito žmogaus sutikimo. Jeigu atimantis dar ir priverčia su tuo sutikti savo auką iš kurios tai atima, tai jis įvykdo dvigubą pažeidimą. Po to pas atėmusį pradeda mažėti dvasios jėga. Pas jį dingsta norai, nes jo gyvenimo programa pradeda užsibaigti (org. Сворачивается). Toks žmogus būdamas gyvas gali tapti mirusiu. Po to jis labai pradės trokšti gyventi, bet tai padaryti bus toli gražu ne taip paprasta. 

261. Kaip išvaduoti žmones iš miego nelaisvės?

Miegas – tai žmogaus pasirinkimas. Jūs neturite to spręsti už jį. Jeigu jiems bus kažkas reikalinga, jie to paprašys. Tada Jūs galėsite veikti.

262. Faetono planeta. Viena iš gražiausių planetų, buvusių praeityje. Faetone vyko karas. Nesusitvarkę su saulės energijos valdymu ir įvykus termobranduoliniams sprogimams, Faetono planeta susprogo į daug gabalų ir išsilakstė į įvairias puses. Mūsų planeta buvo sunaikinta. Pagal vieną iš šaltinių, Faetonas turėjo 12 palydovų. Dabartiniai Mėnulis ir Plutonas – jo buvę palydovai. Dabartiniai astronomai mano, kad iš Faetono liko asteroidų žiedas. Tačiau yra ir tie, kas prisimena kaip tai įvyko, kaip buvo sunaikinta ši planeta. Ir yra tie, kas irgi prisimena, tačiau prisimena visai ką kitą, kad Faetonas nebuvo sunaikintas, jis ir dabar yra, tačiau slepiasi, ten yra gyvybė ir tai, kad prisiminimai apie jo sunaikinimą yra melagingi ir, kad tai vyko kitoje realybėje. Dar yra viena versija, kad dėl Nemezidės priartėjimo, Faetone įvyko termobranduolinių sprogimų banga ir dėl to jis susprogo. Labai norėtųsi išgirsti tavo nuomonę, apie Faetoną, jeigu tu tokios informacijos/atminties turi (kas yra teisinga ir kas ne, iš to ką išvardinau)?

Faetone karo nebuvo. Ten įvyko linijų pažeidimas, kurios laiko planetos formą. Šis pažeidimas įvyko dėka Faetono gyventojų įsikišimo, kuris tapo netikėtas Visiems likusiems. Viena iš linijų pasidarė labai stipri ir sunaikino planetą. Tai buvo ne termobranduoliniai sprogimai. Susinaikinimas įvyko akimirksniu. Įsikišimas įvyko trokštant valdyti jėgą, kuri atsiranda kartą į 11894 metus. Šios jėgos šaltinis randasi ne Saulės sistemoje, bet joje periodiškai atsiranda (past. trumpiau tariant, saulės sistema periodiškai pro jį praskrenda).

Faetonas nebuvo gimta planeta tų, kas dabar gyvena Žemėje. Tie kas atvyko į Žemę iš Faetono, negalėjo joje gyventi, nes Saulė jiems buvo per daug arti (past. galbūt per didelė temperatūra, protonų srautas). Mėnulis atvestas ne Faetono, o dėka kitų. Tų, kas į Žemę atvyko aukščiau už žmones. Plutonas atėjo iš išorinių Saulės sistemos ribų. Jis – didelės formos skeveldra. Ten gyvybės nėra.

Realybė žmogui viena. Joje Faetonas yra miręs. Kitoje realybėje jis egzistuoja. Ta realybė nėra skirta žmogui. Žinios apie Faetoną yra prieinamos Žemės lauke.

263. Marso planeta. Ar tiesa, kad visi Marsiečiai išmirė? Ar jie tiesiog pradėjo gyventi po Marso paviršiumi, po žeme ir dar ir dabar tenai gyvena? Ar jie dabar gyvena kažkokioje kitoje vietoje (ne Marse)?

Planetoje yra gyvenama. Žemiečiai ten nėra laukiami. Žmonės turi atsisakyti Marso kolonizavimo. Jiems ten leis pabūti tik kažkiek laiko. Po to žmonės pradės sirgti. Seniau Marsas buvo kitoks. Tie kas tenai gyvena, stengiasi išsaugoti likučius to, kuo ši planeta buvo seniau. Maras buvo labiau panašus į Žemę ir arčiau link Saulės, per 0,3 a.v. (1 AV = 149 597 870 km. ), su deklinacijos kampu 15,4.

264. Nežemiečiai (nesvarbu kokios civilizacijos) patys renkasi su kuo susisiekti, ar galima kažkokiu būdu su jais susisiekti?

Jums užtenka žinoti klausimą.

265. Reptilės, reptiloidai, kurie yra minimi įvairiuose senoviniuose šaltiniuose, pavyzdžiui vedose – jie yra Orioniečiai?

Ne. Jie iš Faetono.

266. Norisi sužinoti išsamiau apie būdą, kurio pagalba būtų galima nuvykti prie kokio nors erdvėje vykstančio įvykio.

Reikia sukurti modelį to, prie ko jūs norite nukeliauti. Modelis yra kuriamas, pagal jūsų pasaulyje egzistuojančią formą. Kelias – pokyčiai, kuriuos jums reikia įvykdyti, kad modelis taptų forma. O kelio formą jūs pasirinksite pats.

266A. Remiantis teorija, kad šioje visatoje egzistuoja ciklai, tačiau nėra laiko, galima teigti, kad prie bet kokio įvykio galima sugrįžti.

Tai, bet jis bus ne toks. Jums prireiks jį pažinti. Tai gali būti tik vieną kartą.

267. Kuo yra „unikalūs“ „Indigo“?

Mes ne unikalūs. Mes tokie, kokie esame. Ieškoti skirtumų ir juos rodyti – ne mūsų užduotis.

268. Teko girdėti, kad su amžiumi, indigo netenka savo sugebėjimų, arba skiria laiką kasdieniniams reikalams ir ne dažnai pasitelkia „kitų“ žinias. Ar jūs susitinkate vieni su kitais, palaikote ryšį? Kontaktuojate su savo mokytojais ir artimais žmonėmis, kurie buvo su jumis vaikystėje.

Su amžiumi ateina žinios. Šias žinias reikia pritaikyti. Negalima visą laiką sėdėti mokykloje prie mokyklinio stalo. Dar reikia ir ruošti pamokas. Mokytojai-žmonės yra reikalingi, bet jų pakankamai yra mokykloje. Yra kiti Mokytojai. Su jais mes bendraujame visą gyvenimą, taip pat, kaip ir Jūs. Tarp indigo yra pastovus ryšys, kuris nepriklauso nuo žmonių. Mes taip pat, kaip ir jūs draugaujame ir renkamės su kuo draugauti.

269. Kodėl žmonės sapno metu kalba?

Žmonės sapne kalba dėl to, kad prie savo antrosios realybės priartėja taip, kad jų kūnas į ją pradeda reaguoti. Kalbėjimas sapno metu – tos realybės perdavimas į šitą. Po to, tuo galima naudotis, nes tai buvo perkelta. Tačiau, dažniausiai sapnai yra pamirštami.

270. Gyventi „Piteryje“ – yra netgi išbandymas. Paaiškinkite, kokia yra šio keisto miesto paskirtis.

Peterburgas – ryšio tarp jūros ir žemės miestas. Šis miestas nepriklauso vien Žemei, dėl to jame gyvenančių žmonių pojūčiai gali būti tokie, lyg jie jaustų kažką nesuvokiamo. Tačiau toksai miestas yra įdomus tuo, kad jame yra daug ryšių. Dėl to jis vienu metu net buvo sostine. Peterburge galima stebėti tai, kaip susijungia jūra ir žemė. Tai vyksta ore ir ant žemės.

271. Kai kurie delfinai, kurie bandė, kažkokiu būdu, bendrauti su žmogumi, tapdavo kitų delfinų atstumiami. Dėl kažkokios priežasties, jie pradėdavo nesuprasti tokių delfinų. Va tik kodėl?

Bendraudami su žmonėmis, žmogaus garsus delfinai priima į savo kalbą, nes jiems reikia suprasti tai, ką kalba žmogus. Ne visi iš šių garsų yra delfinų kalbos atveju taisyklingi. Kai kurie iš tokių garsų pažeidžia bendrą delfinų dėmesį, kurį jie turi ir tada tokie delfinai, kurie naudoja tokius garsus turi iškeliauti kuo toliau nuo kitų delfinų.

Jeigu tai palyginti su žmonėmis, tai būtų kažkas panašaus, jeigu žmogus, kuris nesikeikdavo, nekalbėdavo blogų žodžių, pradėtų tai daryti ir kitiems žmonėms taptų tiesiog nemalonu su juo bendrauti ir jie jo pradėtų vengti.

272. Kuo paslaptingas yra - miestas Praga? Kokios ten yra energijos? Kodėl tiek daug keistų žmonių čia susirenka?

Praga turi nedidelę, planetai reikalingą energiją. Ji savyje laiko praeities informaciją, kurioje žmonės būna su malonumu. Praeitis žmonėms – žinios. Dėl to į šį miestą atvykstama tai pajusti ir jeigu pavyks, suprasti žinias. Tai kas yra paslaptis – nusprendžia pats žmogus. Tačiau miestas Praga – atviras.

273. Visai neseniai, vienos mano pažįstamos vaikas, savo motinai prisipažino, kad jis bendrauja su kitais vaikais, o su ja pačia telepatiškai bendrauti negali, nes jos galvoje stovi du milžinai ir nepraleidžia jo minčių pas ją.

Indigo vaikų tarpe yra ryšys, kuris nepriklauso nuo nieko Žemėje. Bendravimas su suaugusiais šiuo metu apsunkintas ir yra stabdomas, nes suaugę naudoja ne savas mintis. Tokiu būdu, jų suvokimas taip pat tampa svetimas (past. ne jų pačių, asmeninis). Tokie žmonės yra nepažįstami vieni su kitais ir jie negali būti draugais. Jie bijo, kad jų mintys taps prieinamos kitiems ir nuo to ginasi. Milžinai – tai jų apsaugos atvaizdai, kurią susikuria patys suaugę, bijodami savęs.

274. Ar Irane bus karas? Jeigu bus, ar tai bus kažko didesnio pradžia (kažko panašaus į atvirą islamo ir krikščionybės pasaulių konfliktą) ar ne ?

Karas bus. Tikėjimai turi susidurti. Tikėjimas yra viltis į pagalbą. Žmonės pradės ieškoti stipraus, o patys taps silpni. Karas sunaikins silpnus. Stiprieji kare ne dalyvaus.

275. Kokios Rusijos vietovės yra pačios saugiausios, ryšium su 2012 metų pokyčiais ir gal gali pasakyti, kas tuo metu nutiks su Novosibirsku ir Sibiru?

Nėra prasmės ieškoti saugių vietų, nes Pokyčiai turi paliesti visus taip, kaip ir turi įvykti. Jeigu jūs pakeisite savo gyvenamą vietą, tai situacijos poveikį jums paversite sudėtingesniu. Šis pakeistas poveikis, gali paliesti ir aplink jus esančius žmones ir juos paveikti daugiau nei reikia. Sibiras ir Novosibirskas patirs pokyčius, kaip ir viskas.

276. Ant kiek yra patikima informacija iš Plejadų (Oris ir kiti šaltiniai, jeigu jis juos žino), ir Adama iš Teloso (Lemūrijos civilizacija po Šastos kalnu)?

Plejados kontaktuoja tik su keletu žmonių. Su žmonėmis bendrauja labiau protingi padarai, bet daugiausiai informacijos spiečiai. Pastarieji – kaip debesys. Ten nėra prasmės kažką išskirti. Plejados stengiasi bendrauti atvirai, tačiau jiems yra sunku pasiekti supratimą su žmonėmis, nes žmonės dažnai viskuo netiki. Dar yra sunku išversti tai, kas yra pranešama iš Plejadų. Oris – vertėjas, tačiau labai prastas. Jis perduoda tik 28% iš ateinančios informacijos. Likusioji informacija yra išverčiama per ilgą laiką arba iš viso neišverčiama. Tuos, kurie yra iš Plejadų, mažai domina žmonės. Jiems yra įdomi mūsų pasaulio tvarka, kuriame žmonės – tik dalis. Plejadų informacija gali truputį įtakoti įvykius Žemėje, kas yra nelabai gerai. Kištis į jūsiškius įvykius yra negalima. Lemūrijos civilizacijos po kalnu nėra. Tai yra išgalvotas dalykas.

277. Kiek arti tiesos mes esame, kas liečia dar nuo mokyklos laikų žinomą informaciją, apie mūsų planetos vidinę sandarą – karštas geležinis branduolys, po to skysta ir išsilydžiusi mantija, kuri tęsiasi keletą tūkstančius kilometrų, po to kieta pluta, kuri yra 40 km. storio?

Tai ne visai teisinga informacija. Žemės viduje yra „gravialas“ ("гравиал") - „masės“ greitintuvas. Žemės pagalba galima patekti į kitus pasaulius. Apie tai pas jus kalba knygų autoriai. Iki jūsų tai darė gyvenę seniau. Aš negaliu tiksliau pasakyti.

278. Kaip Indigo, šiame pasaulyje, suderina savo žinias ir materialų gyvenimą? Ar normalu tai, kad žinant daug to, ko nežino kiti, kartais tenka daryti kažką ne taip, kaip norisi. Ar tokių problemų nepasitaiko?

Labai paprastai: jie nesigiria tuo, kad daug žino. Mokykloje aš dažnai gaunu „trejetus“. Kada prireikia pritaikyti didesnes žinias, nei kokios yra prieinamos žmonėms, to negalima daryti prie visų. Taip galima padaryti žalą jų sąmonei. Tokie veiksmai yra uždrausti. Dažniausiai, tokių žinių netenka panaudoti tokių, kokios jos esa, nes paprastai egzistuoja jų vertimas į prieinamą žmonėms formą. Reikia naudotis tokiu vertimu. Už veiksmų vykdymą, be vertimo, gali nubausti...

279. Kokia yra informacinio lauko prigimtis? Ar dabartinis mokslas gali paaiškinti jo struktūrą (hipotezės apie torsioninius laukus ir pan.)?

Informacinis laukas atsirado iš karto, kartu su Žeme. Jis visada yra surištas su ja ir negali būti atskirai. I-laukas turi savyje žinias, reikalingas visiems, kas ateina čia gyventi. Gyvenantys jame palieka naujas žinias apie gyvenimą. I-laukas yra visada prieinamas gyvenantiems čia. Priėjimą prie jo pašalinti neįmanoma, tačiau galima padaryti taip, kad jo nesimatytų. Tai daro cigaretės ir alkoholis. Tai, taip pat gali daryti ir žmonės, kurie siūlo naudotis tik savomis žiniomis ir baudžia už kitų žinių naudojimą. Mokslas I-lauką paaiškins tik tada, kada jį suprantančių žmonių procentas pasieks 98,4. Iki tol žmonės naudos knygas, kompiuterius, televizorius ir pasakas. Noras tai paaiškinti ankščiau, prives prie nesupratimo ir nepasitikėjimo.

280. Kaip tu nustatai per atstumą procentus, matydamas tik raides ir žmogaus klausiamus žodžius?

Kada žmogus užduoda klausimą, jis save pažymi Žemėje. Po to jį visada lengva rasti, nes savęs daugiau niekas taip nepažymi. Tai kaip save žmogus pažymėjo. Tai ir yra jo procentas.

281. Ar neurolingvistinis programavimas yra geras būdas, sutvarkyti žmogaus vidų ir jo vidinę harmoniją?

Žodžiai atneša žinias. Žinias žodžiuose galima „suvynioti“, o galima ir „išvynioti“ (past. galbūt, turima omenyje, pasakyti trumai ir išskleistai). Naudojantys žodžius turi suprasti, ką jie daro. Visada turi būti supratimas, to ką jie daro, pas tuos kurie šias žinias duoda ir tuos kurie šias žinias priima. Jeigu kažkas to nesupranta, tai toks bendravimas turi būti nutrauktas, priešingu atveju jūs pakenksite kitam.

282. Kiek yra teisinga informacija, kuri yra gaunama astrologijos, numerologijos pagalba (žmogaus likimo paskaičiavimas, pagal gimimo datą ir pan.) ir t.t...? Kuo yra paremti tokios informacijos sutapimai su realybe?

Skaičiai irgi saugoja Žinias. Astrologija perduoda žinias nuo žvaigždžių, kurios yra susiję su Saule. Skaičiuose visada yra daugiau žinių nei raidėse. Kiekviena raidė irgi gali turėti savo numerį/skaičių. Skaičiai visada yra teisingi. Diena, kada žmogus gimsta yra pasirenkama. Gimti – reiškia pradėti gyventi. Gyvenimas – tai likimas ir charakteris.

283. Ar tau patinka žaidimas „S.T.A.L.K.E.R. - Černobylio šešėlis“ ?

Aš nemėgstu tokių žaidimų. Šis žaidimas yra žiaurus. Jame žmogus kiekvieną minutę gali žūti. Jeigu gyvenime nebūtų galima klysti, tai visi greitai išmirtų.

284. Teko girdėti, kad Mėnulyje yra protingų būtybių, kiek stipriai jos mus įtakoja? O gal Mėnulis ypatingai mūsų neįtakoja? Aš vis prabundu, kai ant mano kūno pradeda šviesti mėnulio šviesa...

Mėnulyje proto nėra, tačiau Mėnulis turi informacinį lauką. Jo poveikį jūs jaučiate.

285. Į kur pokyčių metu žmonės iškeliaus iš Žemės?

Jie iškeliaus į tas vietas, kurios bus panašios į jų darbus Žemėje. Tai tas pats, kaip užbaigti ketvirtį mokykloje, o po to gauti metinį įvertinimą.

286. Tai bus panaši į mūsų planetą?

Daugelis keliauja ne į planetas, dėl to, kad planeta – paprasčiausia vystymosi vieta. Kada žmogus viską teisingai sužino, apie gyvenimą planetoje, tai jam nebūna prasmės ateiti į panašų pasaulį. Pasaulių yra labai daug ir pasilikti tik viename iš jų yra labai nuobodu! Šito žmonės irgi nesupranta.

287. Ar jie galės po to sugrįžti atgal?

Jeigu tu išėjai gyventi į kitą pasaulį, tai į Žemę niekada negrįši toks, koks buvai. Tačiau yra galimybė bendrauti su tais, kurie čia liko. Tai tęsiasi tol, kol tai yra reikalinga tam, kuris išėjo. Tada jis pamiršta apie viską, nes Žinios moka keisti savo pavidalą ir keistis. Žinios yra ne pastovios. Pastovios yra Taisyklės.

288. Noriu sužinoti tavo nuomonę, apie enteogeninių augalų vartojimą – kanapių, pejoto, muskato, šalavijo, psilocibinių grybų ir t.t... 

Šių, taip vadinamų Jėgos Augalų vartojimas, išoriniam žmogaus sąmonės kontūrui atveria naujus požiūrius į mūsų būtį, pagreitina asmeninės dvasinės patirties, patirtos praeituose egzistavimuose pasiekimą, kas leidžia pagreitinti įvairių karminių problemų sprendimą; leidžia daug geriau, pajusti subtilių visatos sudedamųjų dalių „gylį“. Visa tai leidžia dvasiai padidinti savo prabudimą, būti daug labiau priežastingu gyvenime, o žmogaus sąmonei – nesustingti. Visa tai daro gyvenimą įdomesniu. O protingas ir saikingas jų vartojimas, duoda organizmui galimybę pilnai atsistatyti. Kiek istoriškai yra žinoma, žmonės tūkstančius metų vartojo šiuos augalus.

Indigo atsakymai 289 - 296

289. Tai va, noriu pasidomėti – nežiūrint į atsiveriančias pažinimo galimybes, ar labai yra klastingas šis gyvenimo pažinimo kelias? Ar daugiau naudos ar žalos jis atneša, dvasios vystymuisi ir genetiniam žmonijos medžiui? Kuo gali grėsti šis kelias? Ar tai iš bendros visumos vienas iš teisingų kelių, su sąlyga, kad tai vartoti saikingai? Kaip būtų galima charakterizuoti enteogenų vartojimą, artėjančių pasaulio pokyčių perspektyvoje? Ką tu manai apie visa tai?

Tai, kas padeda žmogui peršokti nuo vieno pasaulio prie kito yra reikalinga tada, kada žmogui yra būtina kažką pamatyti kitame pasaulyje. Šios priemonės, trumpam prieš žmogų atveria Laiką. Kada žmogus pereina iš vieno laiko į kitą, jis atiduoda tam jėgas. Jeigu jėgų yra daug, tai nuo to žalos nėra, tačiau žmonės gali taip pradėti elgtis ir tam, kad pažaisti. Jiems šis žaidimas gali baigtis mirtimi, nes jie palikinės dalelytę savęs tame pasaulyje, kur jie nukeliaus. Jeigu didesnė žmogaus dalis bus tenai, tai jie apsirgs ir greitai numirs.

Pažvelgti į pasaulius galima kitaip, minties pagalba. Tai yra daug saugiau. Kada savame pasaulyje tampa liūdna, negalima nuo jo bėgti į kitą pasaulį. Ten irgi gali pasidaryti liūdna. Tada žmogus pasiklys.Šių priemonių, apie kurias jūs kalbate, naudoti nereikia. Jos dažniau atneša žalą, nes žmonės mėgsta žaisti ir pažeidinėti taisykles. Po to Jūs nesugebėsite jiems padėti, net jeigu panorėsite.

 290. Kodėl marsiečiai nemėgsta žmonių?

Žmonės buvo Marse seniau, nei atsirado Žemėje. Po to jie ir Kiti iš tenai išėjo ir Marsas beveik numirė.

291. Žmonės gyvena tik Žemėje, o gal yra kitų planetų, kuriose irgi gyvena žmonės?

Panašių į žmones, pasaulyje nėra. Jūs – vieni.

292. Saša, kiek pagal tave liko iki pokyčių?

Tai jau prasidėjo, bet tai tik pirmosios dvi bangos. Po to ateis ir kitos. Tai jausite ir Jūs ir Jūsų vaikai ir vaikų vaikai...

293. Kokią tu matai savo ateitį?

Kas įvyks aš negaliu matyti, tai man neleista. Aš galiu žinoti, kaip pasielgti. Mes nežinome klausimų apie ateitį, nes tai yra uždrausta.

294. Iš kur indigo atsirado iš pradžių? Žemėje jūs esate žmonių kūnuose, o kaip atrodote kitur?

Mes atsiradome tik ant Žemės ir daugiau niekur mūsų nebus. Mes neateiname vienodi. Ant Žemės – mes esame vaikai, tik truputį triukšmingi.

295. Kuo sudomina ŽAIDĖJUS mūsų Žemiškoji realybė?

Tai ne „žaidėjai“, o Kūrėjai. Jūs irgi tokiais tapsite ir Jums taip pat reikės žaisti kitus žaidimus. Kada žaidi, Pasaulis tampa labiau suprantamas. Žaidimas nepriveda prie blogio, jis tiesiog moko kurti tai, ko reikia. Žaidime galima klysti.

296. Toks jausmas, kad dabar labai sustiprėjo spaudimas tiems, kam 7-15 metų, aš turiu omenyje net ir ne visai Indigo, tačiau labai artimus jiems, subtiliai jaučiančius ir pakankamai švarius žmones. Aš pastebiu, kad aplinka jų atžvilgiu labai dažnai tampa agresyvi ir tai kelia nerimą. Ką tu gali patarti tokiems vaikams, jų tėvams ir kitiems suaugusiems, kurie yra jų draugai ar artimieji?

Vaikus pradės atskirti nuo suaugusių ir vers bijoti. Kada tai įvyks, vaikai nustos pasitikėti suaugusiais ir dėl to suaugę jų nesugebės nieko išmokyti. Tada prasidės kivirčai, kurie taps labai dideliais. Šeima pradės išnykti, nes kiekvienas pradės kovoti tik už save. Jeigu Jūs nori suskaldyti, paklauskite, kodėl tai daro? Negalima priimti atsakymo: „Taip reikia“. Taip pat negalima priimti atsakymo: „Nes tai yra gerai“. Tokius atsakymus duoda tokie, kuriems nuo to tik patiems yra geriau. Jeigu žmonės yra ne vieningi, tai juos yra labai lengva valdyti.

Taip pat negalima būti per daug niūriais ir rimtais. Gatvėje beveik visų suaugusių veidai yra tokie. Jie ne linksmi ir prie jų nesinori artintis. O dar pas juos „pilkos“ mintys, kurios yra apie nieką. Jų taip pat negalima prisiimti sau, nes jos jus pavers tokiais pat...