Orionas

Orijono žvaigždynasTie, kurie kilę iš Oriono sistemos yra stiprios asmenybės, turinčios stiprius idealus ir įsitikinimus. Orioniečius yra lengva atpažinti iš jų smalsumo, poreikio uždavinėti labai daug klausimų. Pas juos yra stipri trauka suprasti priežastis ir vidinę visų dalykų esmę. Jie siekia analizuoti žmones ir įvykius, kuriuos jiems atrodo, kad yra svarbu suprasti. Jie ne retai erzina aplinkinius, su savo įpročiu, juos smulkiai analizuoti ir struktūrizuoti. Tai vyksta dėl to, kad Orioniečiai operuoja labiau protiniame, nei jausmų lygmenyje. Taip vyksta ne dėl to, kad jie turi jausmų trūkumą. Tai tiesiog yra jų pirminis pasaulio pažinimo režimas.

Orioniečiai nori, kad kiti gerbtų jų nuomonę ir to siekdami jie gali pulti į ginčus ar įrodinėti savo nuomonės teisingumą. Jie turi išmokti balansuoti tarp savo traukos žinioms ir jautrumo kitų žmonių poreikiams. Subrendęs Orionietis supranta, kad aiškinti savo pažiūras ir nuomones kitiems, kad jie jas priimtų, yra tai ko jie siekia, tačiau nėra būtina, kad ir kiti su jomis sutiktų.

Orioniečiai turi stiprų žinių troškulį ir gali nusivilti tais žmonėmis, kurie tokio pat troškulio žinioms nejaučia. Jie domisi pačiomis įvairiausiomis sritimis. Diskutuojant su jais, jeigu konkreti tema juos domina, jie šia tema pademonstruos gausų žinių bagažą, bet jeigu konkreti tema jų nedomina, tai jie apie tai gali išmanyti nedaug. Jie yra užkietėją skeptikai ir jiems nepateikus rimtų, kažkokį teiginį patvirtinančių ar įrodančių faktų, jie nebus linkę jo priimti. Taip yra dėl to, kad jie pagrinde vadovaujasi protiniais, intelektualiniais dalykais ir bet koks dalykas, ką jie yra linkę priimti, pirmoje eilėje, turi turėti logišką prasmę.

Orioniečiai yra kritiški sau ir kitiems. Taip yra dėl to, kad jie ieško ir siekia tobulybės. Jie labai įdėmiai tyrinėja detales ir dažnai pastebi dalykus, kuriuos kiti praleidžia. Jeigu jie jaučia, kad žmogus kažką praleido ar suprato ne taip, jie yra linkę tai akcentuoti, atkreipti žmogaus dėmesį į tai, kad jis pasitaisytų. Tuos, kurie nėra pripratę prie Oriono energijos, tai gali erzinti ar būti jų priimta kaip asmeninė kritika.

Vertėtų žinoti, kad Orioniečiai yra labai jautrūs balansui ir esant jo trūkumui, jie gali jaustis liūdni ar net fiziškai nesveiki. Tai juos verčia siekti balanso, jeigu kažkokioje situacijoje jie jo nejaučia. Tai gali būti emocinio ar fizinio balanso trūkumas, kurį jie jaučia kituose žmonėse ar savyje. Kad jie jaustųsi visuose lygmenyse gerai, jiems reikia, kad juos suptų grožis ir balansuota energijos tėkmė.

Santykių metu, susidurdami su emocijomis, jie į jas reaguoja intelektualiai, protu ir tuo gali nustebinti kitus. Poreikis suprasti pas juos yra daug stipresnis už emocinę reakciją. Jiems yra labai svarbu suprasti visus įvykius, kurių pasekoje susidarė kažkokia situacija, kad jie pilnai susigaudytų kas nutiko. Paprastai, emocinėse situacijose, jie yra linkę uždavinėti klausimus, nors tylesni iš jų, gali ieškoti šių atsakymų ir savyje. Gerbiant šį jų poreikį suprasti visas situacijas, bendravimas su jais turėtų klostytis gerai. Jeigu jų poreikis suprasti, gaunant atsakymus į klausimus, būna nepatenkinamas, jie bando išdirbti savotiškus elgesio modelius, demonstruojančius emocijas arba jas jie bando tyrinėti vidiniame lygmenyje.

Kad Orioniečiai galėtų atsigauti ir išmokti kurti vidinę tėkmę, jiems yra reikalingas privatumas ir vienatvės periodai. Geriausiai jie mokosi vieni ar mažomis grupėmis. Jie nesijaučia jaukiai klasės dydžio grupėse. Jų stipri energija yra susijusi su jų klausinėjančia natūra ir verčia juos netoleruoti klasės mokymosi modelio. Nes jie jaučia, kad pamokos metu buvo ne viskas pakankamai nuodugniai išaiškinta ar tame trūko prasmės. Dėka jų sugebėjimo įžvelgti daug detalių ir matyti viską iš daugelio skirtingų perspektyvų, daugelis Orioniečių gali tapti puikiais mokytojais. Dėl šių jų savybių, jų pamokos būna daug įdomesnės mokiniams. Orioniečiams patinka linksminti kitus. Pas juos yra stiprus humoro jausmas ir aistra kibinti ir žaisti. Aplinkiniai gali pastebėti, kad jiems reikia labai nedaug laiko persijungti iš linksmos į kritinę būseną.

Jie turi stiprų ryšį su dvasia ir ekstrasensorinius sugebėjimus. Kadangi Orioniečių augimo kelias yra dvasinis, jų didžiausias iššūkis aukštesniuose dvasingumo lygmenyse yra pasitikėjimas ir tikėjimas. Daugelis dvasingumo aspektų remiasi ant tikėjimo. O pas juos, prieš priimant kažkokius įsitikinimus, yra giliai įsišaknijęs poreikis klausti klausimus, ieškoti atsakymų, įrodymų ar loginio paaiškinimo. Daugeliui iš jų tai gali sukelti sunkumus ir vidinę kovą, nes jiems teks išmokti suderinti techninį protą su savo dvasiniu „AŠ“. Tačiau, šios pačios savybės Orioniečius paverčia svarbiais informacijos ir žinių kolekcionieriais, kurie šia informacija gali pasidalinti su kitais.