Apolonija

Apoloniečiai mėgsta mokytis ir įgautomis žiniomis papildyti savo ir taip gausų talentų bagažą. Juos traukia domėtis įvairiais dalykais ir lavinti įvairius sugebėjimus. Jų labai smalsi prigimtis, juos veda ieškoti atsakymų ir pilnatvės. Per visą savo gyvenimą plečiant savo žinių bagažą, jie gali pasiekti daug įvairių karjerų ar pomėgių. Jie yra panašūs į „kempines“, kurios sugeria daug įvairios informacijos. Kitiems žmonėms jie gali pasirodyti, kaip „profesionalūs studentai“ arba kaip žmonės, kurie niekaip neapsisprendžia ko jie nori. Tai ne tas atvejis. Paprasčiausiai, Apoloniečiai neriboja savęs tik vieno vaidmens ar apibrėžimo ribose, kas jie yra tokie. Bet koks, kitų žmonių bandymas juos apriboti ar uždėti jiems etiketę, sulauks labai didelio ir staigaus pasipriešinimo. Tai vienas iš pavyzdžių, kur ramūs Apoloniečiai, gali pademonstruoti dramatišką reakciją. Gali būti situacijos, kuriose Apoloniečiai pasijus, lyg kiti juos bando apriboti ar uždėti jiems etiketę, nepriklausomai nuo tiesos, jeigu šios situacijos pasekoje jie pajus šį jausmą, jų reakcija į tai bus stipri.

Pas juos yra gili savarankiškumo aistra, troškimas išvengti bet kokios priklausomybės nuo kitų žmonių, nesvarbu ar tai būtų finansinė ar emocinė priklausomybė. Kadangi jie yra linkę būti ištisai rimti, jiems ne kenktų sau priminti, kad vertėtų kartais pasidžiaugti gyvenimu ir save palepinti įvairiais malonumais. Tai gali būti akivaizdu, jeigu jie yra susitelkę prie kažkokio naujo dalyko studijų ar siekia kažkokių kitų aukštumų. Verta pastebėti, kad jeigu vis dėl to Apolonietis nuspręs ieškoti žaidimų ar malonumų, jis taip pat į tai bus stipriai susitelkęs.

Daugelis iš Apolonijos, gerai jaučia Žemės poreikius ir turi dirbti kaip gydytojai. Jie gan anksti atranda energijos laukus, auras, dvasias ar angelus, kas juos veda prie dvasinių studijų, atsakymų ir paaiškinimų paieškos. Su energija susiję jų sugebėjimai, kažkokiu gyvenimo momentu, gali paversti juos gydytojais. Šių sugebėjimų pagalba jie gali gydyti planetą, gyvūnus ar žmones. Juos visada traukia vaikai. Jie turi aistrą padėti vaikams ir tiems kas yra bejėgiai ar gyvena nepritekliuje. Tame tarpe, būdami mokytojais, patarėjais ar tiesiog suinteresuotais draugais.

Apoloniečiai turi stiprią empatiją ir šį savo sugebėjimą jie naudoja padėdami kitiems, kad juos gydydami ar išlaisvindami jų jausmus, skausmą ar baimę. Jie jaučia stiprią meilę grožiui ir gamtai ir atsigauna, suranda vidinę ramybę, pasisemdami gamtos grožio ir ramybės. Jie turi stiprų dvasingumo ir intuicijos ryšį. Apoloniečiai dažnai save laiko egzotiškais ir mėgaujasi tuo, kad jie yra „kitokie“.