Apolonija

Apoloniečiai mėgsta mokytis ir įgautomis žiniomis papildyti savo ir taip gausų talentų bagažą. Juos traukia domėtis įvairiais dalykais ir lavinti įvairius sugebėjimus. Jų labai smalsi prigimtis, juos veda ieškoti atsakymų ir pilnatvės. Per visą savo gyvenimą plečiant savo žinių bagažą, jie gali pasiekti daug įvairių karjerų ar pomėgių. Jie yra panašūs į „kempines“, kurios sugeria daug įvairios informacijos. Kitiems žmonėms jie gali pasirodyti, kaip „profesionalūs studentai“ arba kaip žmonės, kurie niekaip neapsisprendžia ko jie nori. Tai ne tas atvejis. Paprasčiausiai, Apoloniečiai neriboja savęs tik vieno vaidmens ar apibrėžimo ribose, kas jie yra tokie. Bet koks, kitų žmonių bandymas juos apriboti ar uždėti jiems etiketę, sulauks labai didelio ir staigaus pasipriešinimo. Tai vienas iš pavyzdžių, kur ramūs Apoloniečiai, gali pademonstruoti dramatišką reakciją. Gali būti situacijos, kuriose Apoloniečiai pasijus, lyg kiti juos bando apriboti ar uždėti jiems etiketę, nepriklausomai nuo tiesos, jeigu šios situacijos pasekoje jie pajus šį jausmą, jų reakcija į tai bus stipri.

Pas juos yra gili savarankiškumo aistra, troškimas išvengti bet kokios priklausomybės nuo kitų žmonių, nesvarbu ar tai būtų finansinė ar emocinė priklausomybė. Kadangi jie yra linkę būti ištisai rimti, jiems ne kenktų sau priminti, kad vertėtų kartais pasidžiaugti gyvenimu ir save palepinti įvairiais malonumais. Tai gali būti akivaizdu, jeigu jie yra susitelkę prie kažkokio naujo dalyko studijų ar siekia kažkokių kitų aukštumų. Verta pastebėti, kad jeigu vis dėl to Apolonietis nuspręs ieškoti žaidimų ar malonumų, jis taip pat į tai bus stipriai susitelkęs.

Daugelis iš Apolonijos, gerai jaučia Žemės poreikius ir turi dirbti kaip gydytojai. Jie gan anksti atranda energijos laukus, auras, dvasias ar angelus, kas juos veda prie dvasinių studijų, atsakymų ir paaiškinimų paieškos. Su energija susiję jų sugebėjimai, kažkokiu gyvenimo momentu, gali paversti juos gydytojais. Šių sugebėjimų pagalba jie gali gydyti planetą, gyvūnus ar žmones. Juos visada traukia vaikai. Jie turi aistrą padėti vaikams ir tiems kas yra bejėgiai ar gyvena nepritekliuje. Tame tarpe, būdami mokytojais, patarėjais ar tiesiog suinteresuotais draugais.

Apoloniečiai turi stiprią empatiją ir šį savo sugebėjimą jie naudoja padėdami kitiems, kad juos gydydami ar išlaisvindami jų jausmus, skausmą ar baimę. Jie jaučia stiprią meilę grožiui ir gamtai ir atsigauna, suranda vidinę ramybę, pasisemdami gamtos grožio ir ramybės. Jie turi stiprų dvasingumo ir intuicijos ryšį. Apoloniečiai dažnai save laiko egzotiškais ir mėgaujasi tuo, kad jie yra „kitokie“.

Panašūs straipsniai

Dalykai, kurios derėtų žinoti kiekvienam vyrui

DžentelmenasGalbūt Jūsų tėvas išmokė jus kai kurių dalykų iš šio sąrašo. Tačiau, vis dėl to jeigu jis šiems dalykams skyrė nepakankamai dėmesio, štai šiek tiek išmintingų patarimų, kuriuos naudinga žinoti kiekvienam vyrui.

  1. Bandykite susipažinti su merginomis, kurias laikote aukštesnio nei jūsų lygio. Liksite nustebinti.
  2. Niekada neužsiiminėkite seksu su žmogumi, kuris to nenori taip pat stipriai, kaip ir jūs.
  3. Niekada nemušk žmogaus, kol jis jums nekelia pavojaus.
  4. Kiekvienas galvos apdangalas turi turėti praktinę naudą.
  5. Niekada, per pirmąjį pasimatymą nesivesk jos į kiną.
  6. Išmok teisingai skustis.
  7. Niekas neatrodo geriau už kostiumą ant jūsų.
  8. Pirmiausiai skusk plaukus paplaukiui, o tik po to, jeigu to reikia, prieš plauką.
  9. Visada žiūrėk žmogui, su kuriuo kalbi į akis.

Kaip užmegzti kontaktą su nežemiškomis būtybėmis

Kontaktas su nežemiškomis civilizacijomis - Atskridęs ateivių laivasDaugeliui žmonių, kontakto užmezgimas su nežemiškomis ir palankiai mūsų atžvilgiu nusiteikusiomis būtybėmis, yra žingsnis teigiama kryptimi, prisiėmimas sau atsakomybės už savo gyvenimą ir veiksmus.

Save jūs taip pašalinsite iš tų žmonių gretų, kurie yra pasyvūs, tų kurie laukia vietoj to, kad naudotų savo galimybes ir imtųsi kurti naują realybę. Taip jūs tapsite katalizatoriumi, prisidedančiu prie harmoningos sąveikos vizijos, puoselėjančios „atsibudusios žmonijos“ atėjimą.

Egzistuoja tokia šviesi vizija, kad visi sąmoningi sutvėrimai yra vienas su kitu sujungti meile ir, kad taip pat ir kūrėjas yra kartu su visais savo kūriniais. Niekas mūsų neatskiria vienų nuo kitų, išskyrus mūsų pačių sąmonę. Mums nebūtina būti izoliuotiems, vieni nuo kitų, pasaulis yra be ribų, ar sienų ir net galaktikos nėra to ribos...

Hormonai

HormonaiPirmas dalykas, kuris man pakliuvo į akiratį, buvo hormonai. Kadangi domėdamasis nutukimo priežastimis supratau, kad tai yra vienaip ar kitaip susiję su hormonais. Vienas dalykas, tai hormonai kuriuos mes gauname iš išorės, iš maisto. Kitas dalykas, savi hormonai, kur dėl įvairių priežasčių, gali vykti tam tikrų jūsų organizmo organų veiklos sutrikimai ir sutrikti kažkokių hormonų gamyba.

Mūsų pačių hormonai

Skydliaukė atsako už du pagrindinius hormonus, kurie kontroliuoja žmogaus medžiagų apykaitą (metabolizmą). Tai organas, kuris yra atsakingas už šių dviejų hormonų gamybą ir iš esmės ar jūs storas ar ne, fiziologiškai priklauso nuo jos darbo. Dar kitaip tariant, ar jūs storas ar ne, priklauso nuo medžiagų apykaitos, tačiau skydliaukės gaminami hormonai ją kontroliuoja. Šio organo darbas yra nebūtinai sutrikęs, kada ji gamina nepakankamai kažkokio hormono. Gali būti ir tokia situacija, kad tiesiog organizmas negauna pakankamai medžiagų iš ko jį gaminti.

Keltų zodiakas - Gyvūnai

Keltų zodiako ratasKeltai siedavo žmones su gyvūnais ir medžiais. Kai kurie žmonės teigia, kad jis gan tiksliai pataiko, dėl to nusprendžiau jį išversti.

(C) 2007-2016 www.zulus.lt

Hey.lt