DĖMESIO! Šiuo metu ši svetainė yra perkeliama į www.pasaulekura.lt. Jeigu kažkokio seniau čia buvusio turinio nepavyko rasti, greičiausiai jis bus jau naujame puslapyje.

Pvila

PvilaKilę iš Pvila sistemos yra stiprios asmenybės, turinčios stiprius sugebėjimus ir mėgstantys tuo didžiuotis. Jie turi stiprų humoro jausmą ir mėgsta būti dėmesio centre. Jie dažnai būna „klasės klounai“ ar „vakarėlių liūtai“. Kas liečia humorą ar patinkančio jiems žmogaus kirkinimą, jie turi tendenciją perlenkti lazdą ir kartais net gali tuo ką nors įskaudinti. Nors jie tai daro nenorėdami nieko įskaudinti, o tiesiog pagauti akimirkos impulso. Jiems vertėtų išmokti užjausti ir elgtis švelniau su kitais žmonėmis.

Pviliečiai sudaro tokį įspūdį lyg skleistų aplink save nelankstumo ir nepasiekiamumo aurą. Tai gali sukelti nerimą tiems kas jaučiasi nesaugiai, turi sušlubavusį pasitikėjimą savimi ar žemą savigarbos jausmą. Kartais, kai kurie žmonės, gali turėti sunkumų suprasti ar sutarti su šios sistemos atstovais, nes jie gali elgtis per daug valdingai. Kad bendravimas su įvairiais žmonėmis vyktų sklandžiau ir tai nekeltų papildomų problemų, jiems gali tekti keisti savo elgesio įpročius, įprasti elgtis su kitais žmonėmis švelniau.

Aplinkiniams vertėtų pabandyti pažvelgti per šią jų stiprią išorės aurą ir už jos pažinti jų teigiamas savybes. Tai padarius pamatysite, kad jie yra labai rūpestingi ir gali padaryti labai daug dėl tų ką jie laiko tikrais ir vertais jų pagalbos draugais. Nors retkarčiais Pviliečiams vertėtų neperlenkti lazdos su rūpinimuisi savais žmonėmis, nes tai gali užgožti šių žmonių galimybes patiems savarankiškai tobulėti ir mokytis jų asmenines gyvenimo pamokas. Pviliečiai su savo draugais būna labai lojalūs, jiems ištikimi ir net linkę pro pirštus žiūrėti į įvairius jų minusus. O kitus žmones, su lygiai tokiais pat minusais, jie yra linkę teisti ir šiuos jų trūkumus labai stipriai akcentuoti ar dėlioti jiems už tai etiketes...

Kartais Pvila sistemos atstovams vertėtų nutolti nuo savojo „AŠ“. Nes jie yra linkę taip pasinerti į savo asmeninį gyvenimą, kad jie gali visiškai pradėti ignoruoti aplinkinius. Tai gali tapti problema, kas liečia santykius su artimaisiais žmonėmis, nes jie gali pasijusti visai nereikalingi. Viena iš pamokų, kurią pasirenka daugelis Pvila atstovų, yra savo EGO kontrolė ir mokymasis balansuoti tarp asmeninių ir kitų žmonių interesų.

Pvila atstovai, trokšta kruopščiai tyrinėti įvairias sritis, kaupti žinias ir jaučia aistrą plėsti savo akiratį. Jie, taip pat, turi fotografinę atmintį. O įsimintus vaizdus gali atsiminti ilgai ir esant reikalui šia informacija naudotis. Pviliečiai gali būti geri dėstytojai, autoriai ar dirbti su techninėmis ar mokslinėmis žiniomis. Jie ne vien mėgsta kaupti žinias, bet ir jomis dalintis su kitais.

Šios sistemos atstovai yra gabūs daugeliui dalykų, o dėl to, kad jie nemėgsta savęs apriboti, gali vienu metu siekti kelių skirtingų karjerų. Jie paprastai išmano daugelį dalykų ir tyrinėdami kažkokią sritį mėgsta užduoti daug klausimų. Jie nemėgsta ir netoleruoja aplinkinių, kurie taip pat kruopščiai kaip ir jie nesistengia gilintis į kažkokią sritį. Pviliečiams verta užsiimti savo tolerancijos ir supratingumo ugdymu, kas liečia tuos žmones, kurie nedega tokia pačia aistra žinioms kaip jie.

Eidami jų tuo metu pasirinkto tikslo keliu, Pviliečiai būna susikaupę ir ryžtingi. Tačiau, savo pasirinkimus jie gali labai lengvai keisti. Kitiems tai gali atrodyti, kad jie turi sunkumų apsispręsti ar nesugeba sukaupti dėmesio ties vienu tikslu. Tai ne tiesa, jie paprasčiausiai sugeba vienu metu turėti keletą tikslų ir keičiantis aplinkybėmis keisti šių tikslų prioritetą. Jų interesų sferos gali gan lengvai keistis, priklausomai nuo jų aistros įvairioms žinioms ir kas tuo metu juos traukia.

Santykiuose, šios sistemos atstovams reikia pagarbos ir laisvės. Jie turėtų ieškoti stiprių asmenybių, su kuriais gali jaustis saugūs. Jiems yra reikalingas saugumas ir galimybė pabūti vieniems, kad surasti vidinę ramybę. Jie negali be ramybės ir privatumo periodų ir jiems puikiai tinka, jeigu ir jų antrajai pusei jie yra reikalingi. Juos traukia tie, kurie turi kiek švelnesnes energijas. Tačiau jiems yra svarbu, kad jų intelekto lygis būtų ne menkesnis už jų pačių. Nes jie dega aistra iššūkiams. Tai jiems padeda balansuoti savo energijas, stimuliuoja intelektualinį malonumą, kuris Pviliečiams yra labai svarbus.  

(C) 2007-2016 zulus.lt | Pasaulekura.lt

Hey.lt