DĖMESIO! Šiuo metu ši svetainė yra perkeliama į www.pasaulekura.lt. Jeigu kažkokio seniau čia buvusio turinio nepavyko rasti, greičiausiai jis bus jau naujame puslapyje.

Sirijus

NSOTie kurie yra iš Sirijaus sistemos, dažnai yra labai stipriai susitelkę ties jų einamuoju tikslu. Jų nuomonę, apie kažką, yra labai sunku pakeisti. Tačiau jeigu jie įsitikina, kad kitas kelias jiems labiau tinka, jie lengvai atsisako prieš tai buvusio kelio, po ko vėl stipriai susikaupia, ties nauju tikslu. Jie turi stiprius įsitikinimus, idealus ir vidinę vienybę.

Sirijaus atstovai, būna lojalūs ir patikimi savo draugams, ko jie, be abejo, tikisi ir iš jų. Jie tampa įskaudinti ir nusivylę, jeigu šie lūkesčiai nepasiteisina. Jiems nebūdinga lengvai atverti savo vidų kitiems ar viešai reikšti savas emocijas, jausmus ar poreikius. Jų artimais draugais gali tapti tik tie žmonės, kuriuos jie yra nuodugniai išanalizavę ir puikiai pažįsta. Aplinkiniams yra lengva juos nuvilti, nes jie nemėgsta jiems atskleisti savų lūkesčių, ko jie tikisi iš santykių ar draugystės su jais ir tai gali sukelti problemų. Jų atveju, norint netapti įskaudintu ar nuviltu, jiems vertėtų dalintis su kitais savo lūkesčiais, idealais, komunikavimo poreikiais ir aistromis. Tai dažnai nutinka santykiuose esant bendravimo, tarpusavio supratimo ar aiškumo stokai.

Sirijiečiai daug dėmesio skiria ateičiai ir beveik nereiškia jokios reikšmės praeičiai. Kitiems verčiant juos kreipti dėmesį į praeitį, jie gali priimti gynybinę poziciją. Tai vyksta dėl to, kad kartu su kažkokiu praeities įvykiu yra prisimenamas ir praeities skausmas ar emocijos, ko jie stengiasi vengti ar tai neigti. Tai gali juos vesti prie daug praeityje patirtų emocijų, su kuriomis jiems tada vėl tektų susidurti. Jie nemėgsta konfrontacijų ar demonstruoti pyktį, bet jeigu jiems nebus kitos išeities ir bus įspausti į kampą, savo poziciją jie nuožmiai gins. Tai gali būti aktualu, kai tai yra susiję su jų ar jų mylimųjų garbe.

Gyvenimo Žemėje metu, viena iš pamokų, kurią daugelis Sirijaus sistemos atstovų pasirenka išmokti, yra paleisti seną skausmą, atleisti sau ir kitiems ir po to judėti toliau...

Meilė ir Gaja

Šios sistemos atstovai, turi unikalų ir labai stiprų humoro jausmą, kurį dažniausiai jie reiškia tik būdami savų ir patikimų žmonių kompanijoje. Kai kurie juos laiko svajotojais. Taip jie būna vadinami dėl aktyvaus ir ryškaus jų vidinio gyvenimo. Tai gali sukelti užmaršumą ir tendenciją dabartyje nepastebėti trivialių „trečiojo matmens“ dalykų. Kartais jie gali atrodyti nesusidomėję ar neatidūs, bet iš tikrųjų jie tuo metu tiesiog yra kažkur kitur... Jie gali nesuvokti, kad kiti nežino apie jų vidinę veiklą. Nors jie atrodo labai ramūs, tylūs ir kažkuo savo viduje labai užimti.

Kaip vaikai, jie gali turėti dėmesio sutrikimų ar problemų su mokymusi. Tai vyksta dėl didelės traukos vidiniam pasauliui, kuris dažnai būna daug įdomesnis nei Žemės mokyklų pamokos. Jiems geriausiai sekasi mokytis kada yra naudojami vizualūs mokymosi metodai ar yra laisvai leidžiama rinktis ir išbandyti įvairius mokymosi metodus. Dėl to, jiems labai gerai sekasi mokytis alternatyviose mokyklose. Šie vaikai yra labai protingi ir turi stiprų pojūtį, kad jeigu kažkas jų nedomina, jie to ir neprivalo mokytis.

Tie kurie į šią planetą atkeliavo iš Sirijaus, turi stiprų ryšį su Žeme ir gamtos energijomis. Daugelis iš jų, gyveno daugelį gyvenimų kaip Amerikos indėnai ir jaučia artimą ryšį su šiais gyvenimais ir jų prisiminimais. Jie yra labai vizualūs, tiek kas liečia jų gebėjimą matyti tai ko kiti nemato, tiek ir jų mokymosi būdus.

(C) 2007-2016 zulus.lt | Pasaulekura.lt

Hey.lt