DĖMESIO! Šiuo metu ši svetainė yra perkeliama į www.pasaulekura.lt. Jeigu kažkokio seniau čia buvusio turinio nepavyko rasti, greičiausiai jis bus jau naujame puslapyje.

Indigo atsakymai 129 - 160

129. Kokias nežemiškas civilizacijas tu žinai, kokie yra jų tikslai, kas liečia Žemę, kokių iš jų vertėtų pasisaugoti, kurie iš jų padeda žmonėms?

Aš žinau daug draugų, bet jie nepadeda žmonėms. Dėl to jų neina suskirstyti į pavojingus ir nepavojingus. Visada užduokite aiškius ir teisingus klausimus ir klausykite į juos atsakymą savo galvoje. Pavojingi tie, kurie verčia jus blogai jaustis. Tokiu atveju atsisakykite bendrauti. Tikslai pas kitus visokie, kaip ir pas jus. Vieni iš jų yra toli, kiti arti. Artimieji – Marse (saugotis), Veneroje, Saturne. Prieš žmones priešiškai nusiteikę yra Marse ir Neptūne.

130. Kaip užmegzti kontaktą su savo mokytoju?

Jūs su juo visada esate užmezgę ryšį. Žmonės ne visada tai suvokia ir laiko, kad kontaktas nutrūksta. Į daugelį klausimų, kuriuos jūs užduodate, gali atsakyti patys žmonės, dėl to jūsų mokytojai nukreipia jus pas juos. Jo atsakymas yra lygus jūsų mokytojo atsakymui. Pats mokytojas irgi ne viską žino. Jeigu jis atsakymo į jį nežino, jis jūsų klausimą persiunčia kitiems. Atsakymas į klausimą atsakomas per jį. Kad kalbėti, reikia uždavinėti tikslius ir teisingus klausimus. Taip pat jums neatsakinės į klausimus, pvz. kaip reikia pragyventi gyvenimą.

131. Iš kur tu žinai atsakymus į visus klausimus ir kas tau gali uždrausti ne atsakyti į keblius ar neteisingus klausimus?

Aš žinau atsakymus todėl, kad jūs žinote klausimus. Kai kurie iš šių atsakymų man yra nereikalingi ir jie perduodami jums. Žinoti atsakymą yra paprasta, dėl to, kad atsakymas į jį visada egzistuoja. Tačiau mano atsakymai į juos jums yra visada ne pilni, dėl to, kad galutinai atsakymą suvokti turite patys. Jeigu klausimas per daug man sunkus, tai mane apie tai perspės ir aš pats turėsiu atsisakyti atsakyti. Jeigu tai už mane daro kiti, tai kalba apie tai, kad aš prastai suprantu ką aš darau. Atsakymus gauti nedraudžia. Juos užlaiko iki to momento, kada jūs juos sugebėsite suvokti. Negalima tiesiog laukti atsakymo. Reikia ieškoti priėjimo prie jo. Be to, galima keisti patį klausimą.

132. Kokia muzika tau patinka?

Man patinka įvairi muzika. Tačiau yra tai, apie ką galima kalbėti su vaikais ir yra tai ko jie nesupranta. Aš su jais kalbu apie tą, kuri patinka daugumai. Man patinka graži instrumentinė muzika ir muzika kurią groja ant sintezatoriaus.

133. Kokie yra tavo sapnai? Ar dažnai skraidai?

Kartais skraidau. Tai šaunu! Man tai labai patinka! Kad va taip iš tikro paskraidyti! Linkiu, kad jūs neužmirštumėte skraidymo.

134. Kokių dar sugebėjimų tu turi? Jausmų. Įvairių sugebėjimų. Skirtingai nuo kitų. Ir kaip Mes galėtumėme To IŠMOKTI. Na bent pabandyti... Kryptis kokia nors yra?

Jeigu kalbėti apie sugebėjimus, tai aš nežinau, apie kokius pasakyti. Jų daug. Jausmai taip pat įvairūs. Sugebėjimų ne tiek ir daug, bet šiek tiek yra. Jeigu kalbėti apie visus, tai tai užtruks ilgai. Visi sugebėjimai turi būti naudojami tik tada, kada jie reikalingi ir nedaro kitiems žmonėms žalos. Negalima jais gąsdinti ar stebinti žmonių. Tai būtų kaip cirkas, kur pasirodo dresuotojai su plėšriais gyvūnais. Bet jūs gi žinote, kad į jų narvą tikrai neitumėte. Jeigu jūs norite pavyzdžiui bendrauti su kitais per atstumą, tai jums reikia suprasti, kaip siunčiamas klausimas ir kaip gaunamas atsakymas. Naudokite spalvas ir formas. Sugalvokite jas patys. Tada eina žodžiai ir skaičiai. Suskirstykite juos į klausimus ir atsakymus. Tai kaip kompiuteryje. Jūs turite suprasti, kad šie klausimai ir atsakymai yra ne vien jums, jie surišti su pasauliu, kuriame jūs gyvenate. Jeigu jums neatsako, tai jūs klausiate to, kas yra per daug. Jeigu jums tai perduos ir jūs nežinosite, ką su tuo daryti, tai tai paprasčiausiai išnyks.

135. Ką tu pats manai apie šį forumą ir iš viso apie internetą?

Man įdomu bendrauti su žmonėmis, kurie vyresni už mane. Taip paprastai gyvenime su jais nepakalbėsi. Jie iš karto pradeda kažkaip keistai žiūrėti ir stengiasi kuo greičiau nutilti. O kartais pradeda kalbėti kokias nors nesąmones, kad greičiau pakeisti pokalbio temą. Internetas yra sukurtas pagal žemės informacinio lauko pavyzdį. Bet žemės informacinis laukas moka save palaikyti tvarkoje, o Internetas – ne. Viskas kas yra internete – žmonių minčių, kuriuos ruošiasi tapti dalykais atšvaitas. Internetas gali išmokyti daugelio dalykų, bet nuo jūsų pačių priklauso, kaip pritaikyti šias žinias. Šių žinių pagalba jūs galite padaryti tiek ir žalą, tiek ir naudą kitiems. Internetą reikia vystyti ir padaryti prieinamą kiekvienam nemokamai. Negalima keistis mintimis už pinigus. Internetas jus prives prie žinių, kaip keistis mintimis be jo. Dėl to Internetas ir yra sukurtas.

136. Ar daug žmonių Žemėje priėjo prie pamokos pabaigos, kur tokių žmonių daugiausiai?

Tai nėra aišku. Kiekvienas žmogus užbaigia savo pamoką, skirtingu laiku. Jeigu jūs turite omenyje gimimą Žemėje, tai tokių yra daug.

137. Kokios 4 kryptys, kurios galbūt nutiks? 

Tai nebus pasakyta.

138. Kiek viso žmonių tipų buvo sukurta? Kokie?

Žmonių tipai:

  • egregorai – 2,5%
  • kuratoriai – 5,4 - 8%
  • vykdytojai – 92 – 94,6%

Žemėje egzistuoja santykių tipas, kurio daugiau niekur nėra. Žemėje žmonės gyvena neteisingai. Taip turi būti pagal mintį tų, kas sukūrė gyvybę. Klaida tame, kad vykdytojai pasitiki egregorais ir leidžiasi jų valdomi. Taip neturi būti, tačiau žmonės su tuo sutinka. Pirmi du tipai turi pasikeisti ir išnykti. Tada žemės užduotis bus išspręsta 2,7%. Žmonės yra ne pirmieji. Buvo ir kiti tipai gyventojų. Žmonės žemėje yra nesenai.

139. Žemė pereis į artesnę link Saulės orbitą ir gravitacijos ir spinduliavimo poveikis padidės?

Taip. Orbitos judesio santykis – 1:4 Protonų intensyvumas: 2,8 nuo dabartinio. Gravitacijos cirkuliacija – 5,4 nuo 100 Žemės magnetinio lauko. Perigėjus – 1,4 a.v., Afelis 0,7 a.v. Protonų ataka – ne mažiau kaip už 2 Saulės pusperiodžių periodų = 16 standartinių periodų.

140. Tada Merkurijus nukris į Saulę? Tai gali sukelti didelį blyksnį?

Blyksnis nebus didelis. Protonų ataka padidės tik 2,1 karto. Jūs turite nerimauti dėl Saturno. Jo laukas stipriai susilpnėjęs. Jeigu nebus Saturno, planetų judėjimas, kuriame jis dalyvauja bus pažeistas.

141. Tokiu atveju kas laukia mūsų Mėnulio?

Pastovus artėjimas prie žemės. Atsiras naujos gravitacinės srovės. Žmonės susidurs su dažnų potvynių problema ir savijautos pablogėjimu, kada Mėnulis bus pilnas. Mėnulis atspindės nuo Saulės atėjusias daleles ir nukreips jas į Žemę. Spinduliavimas bus ir naktį.

142. Ar ne tame pavojus sistemai nuo Saturno, kad jis gali netekti per daug energijos ir pereiti į per daug žemą orbitą, sukeldamas trukdžius Jupiterio ir kitų planetų judėjimui?

Taip. Tai įvyks. Tada sutriks planetų judėjimas. Visos planetos juda tais keliais, kurias joms uždavė Statytojai. 16 tūkstančių metų atgal, paskutinį kartą, buvo koreguotos planetų orbitos. Jūs to nedarote. Saulė daro planetoms didesnį poveikį, nei reikalinga. Daugelis iš planetų neturi beveik jokios apsaugos nuo to. Žemės kosminiams laivams reikia skristi iki Saturno ir Jupiterio palydovų ir pradėti koreguoti šių planetų jėgas viduje. Saturnas turi būti surištas su Uranu. Uranas yra energijos šaltinis.

143. Ar spės Rusijos piliečiai pasislėpti „Gosrezerv” bunkeriuose, kataklizmo atveju?

Aš jau sakiau ir pakartosiu, kad net jeigu jūs pasislėpsite, tai nereikš, kad išgyvensite. Jūs negalite rinktis, kas sugebės pasislėpti ir kas ne. Teisingumas čia nė prie ko. Yra tai, kas turi būti pakeista. Jūs norite važinėtis senais ar naujais metro vagonais?

144. Ar daug tarp mūsų ne-žmonių, su žmonių išvaizda? Kas jie ir pagal kokius požymius juos galima atpažinti?

Tokių mažai. Daugiau tokių, kurie nustojo būti žmonėmis ir tapo arčiau gyvūnų. Atpažinti kitų jūs nesugebėsite, kol jie to patys nepanorės. Jeigu jūs žinosite, kaip juos atpažinti, tai nebus prasmės slėptis žmogaus pavidale. Būti panašiu į kita galima įvairiai ir daug kartų. Jeigu jums nenori pasirodyti, reiškiasi tam yra priežastys. Jeigu jūs žinosite, kad jūsų namuose gyvena skirtingos būtybės, jūs nerimausite ir stengsitės jas išvyti. Kol jūs to neįtariate, tarp jūsų yra taika.

145. Man įdomu ar Jūs save suvokiate sapne?

Ne visada. Sapnas – kita linija, einanti greta gyvenimo linijos. Tarp linijų galima vaikščioti. Miego linijoje galima sugalvoti tai, kas vėliau atsiras gyvenimo linijoje.

146. Tu minėjai „greitis“, „įsiklausykite į atsakymą galvoje“ - gal patarsi, kada ir kokioje būsenoje tai geriau daryti? Keletą pratimų, kaip išvystyti klausą? Kaip atskirti tiesą, nuo nuosavų fantazijų? Trumpiau tariant, patark „kurčiam“...

Klausyti galima būnant įvairiose būsenose. Pradėti reikėtų nuo ramios. Aplinkui neturi būti to, kas blaško jūsų dėmesį. Tuo metu reikia vengti minčių apie įvairius dalykus, kuriuos jūs turite atlikti greitu laiku (namų ruoša, įvairi rutina ir pan.). Tam, kad klausyti, reikia atsijungti nuo išorinių garsų. Nekreipkite į juos dėmesio, tol kol jie nenustos jums ką nors reikšti. Ir atrastoje tyloje įsiklausykite. Tikrieji žodžiai skamba aiškiai ir suprantamai. Jums neturi šnibždėti ar kalbėti su emocijomis. Ant jūsų neturi rėkti, jums neturi įsakinėti. Jūsų fantazijos turi nesuprantamą esmę. Po atsakymo nesupratimas išnyksta. Čia yra plonos ribos.

147. Ar didelė tikimybė, kad Žemę gali aplankyti Nibiru planetos (Planeta X), kuri šiuo metu artėja prie Žemės, gyventojai?

Planeta prie žemės ne artėja. Visos planetos randasi greta Saulės. Artėja banga. Ją atremti nė kariuomenė, nė tiesiog žmonės nesugebės. Šie pokyčiai turi paliesti visus. Nebijokite to. Tam nereikia priešintis.

148. Kai tik aš darau (kalbu ar galvoju) kažką labai teigiamo, mane „užpildo“ kažkokia banga, negaliu jos aprašyti, tikriausiai jaudinimasis ar kažkas panašaus į adrenaliną.

Šis jausmas vadinasi susijungimu. Trumpai akimirkai Jūs susijungiate su tuo, kas yra jumis pačiais. Bet koks geras darbas reiškia, kad Jūs savo užduotį atliekate gerai, mokykitės. Tokių darbų įgyvendinimas reiškia jūsų trukmę šiame gyvenime. Jūs egzistuojate ne vien kaip kūnas ir dvasia, pas jus dar yra trukmė. Kiekvienas žmogus turi suvokti savo trukmę.

149. Kalbama, kad vaikai, kuriuos vadina indigo, turi stiprų to požymį savo auroje. Pasakyk, kokios spalvos yra tavo aura ir kokia spalva joje dominuoja?

Jų spalva nebūtinai yra mėlyna. Mėlyna ji tampa susijungus su Bendruoju Lauku. Aš mėgstu violetinę ir žalią spalvas, tačiau šviečiu auksine-sidabrine. Šias spalvas mato ne kiekvienas, bet tai ir nėra reikalinga. Tokias spalvas ne visada pavyksta pamatyti paprastam žmogui. Mes irgi ne visada vieni kitus matome.

150. Kaip manai, ar tavo manymu nebus karo tarp indigo ir žmonių, kurie negali priimti gyvenime tokio įvykio, kaip didelio kiekio tokių žmonių (su sugebėjimais ir kitokiu suvokimu) atsiradimo?

Ne, nebus. Karas – tai kvailystė. Yra protas. Jo pagalba galima pasiekti daugiau nei paprasčiausiai skriaudžiant. Tie kurie nepriims naujo gyvenimo būdo, vėliau ar ankščiau patys išeis. Jie supras, kad atsirado nereikalingoje vietoje.

151. Tu gyvensi Maskvoje ar išsikraustysi į gamtą?

Gyventi gamtoje yra gerai, tačiau dideli miestai įpratina mus prie jų. Kada iš miesto atkeliauji į kaimą, būna sunku prie jo priprasti. Žmonėms tampa nuobodu, dėl to, kad jiems reikia pramogauti. Tam jiems reikalingi įrenginiai, kurie tai daro už juos. O žmonės mano, kad jie tai daro patys. Tada žmonės tampa tingiais ir pradeda bijoti kur nors važiuoti. Jiems tai būna sunku daryti. Pakol kas aš pasiliksiu mieste. Čia yra daug informacijos šaltinių, kurių nėra gamtoje. Tačiau tai nereiškia, kad jie yra pagrindiniai.

152. Papasakok kas tave gyvenime linksmina, dėl ko tu rytais nusišypsai, kai tau būna linksma?

Mane pralinksmina mano klasės auklėtoja, kuri mus bara. Nors iš tikro ji yra gera ir mes tai žinome. Tačiau apie tai tylime ir kartais šypsomės. O ji galvoja, kad mes iš jos juokiamės. Dar man juokinga, kada mama su tėčiu nesugeba parduotuvėje išsirinkti duonos. Man patinka, bet kuri, kokią jie nuperka. Aš taip pat šypsausi, kada saulė tampa ryškia ir akyse atsiranda ašaros. O jeigu šalia juokiasi kiti vaikai, tai aš nuo jų irgi neatsilieku.

Juokingų atvejų gyvenime yra daug. Pagrinde, kada mes juokiamės su draugais, ar kada ką nors pridirbame, po to mus bara ir mums atleidžia. Aš žinau, kad mane myli tėvai, močiutė ir šypsausi jiems. Taip pat ir draugams.

153. Kam tu mums papasakojai apie Saturną, juk techniškai problemą neišspręsti, vien tik norų tam neužteks?

Jūsų mintys yra pajėgios keisti erdvę (laiką). Galvodami dabar, jūs padedate tai padaryti vėliau. Tai sunku suvokti, bet taip yra. Yra bendras planetos laukas. Jame nėra laiko, dėl to juo naudojasi bet kas, bet kokioje erdvėje. Tai kas jums pavyksta dabar, galėjo būti sugalvota ir prieš kelis šimtus metų.

154. Ar šiuo metu yra fizikos teorijų, kurios atspindi tikrą pasaulio vaizdą? Ar tiksli fizinio vakuumo teorija, kurią sukūrė G. I. Šipovas?

Jūs uždavėte man per daug sudėtingą klausimą.

Vakuumo pasaulis yra, bet kokių erdvės formų konstruktorius. Pagal savo prigimtį, vakuumas yra speciali būsena, galinti priimti, bet kokia fizinę formą. Tokiu būdu sukurta realybė visada bus subjektyvi. Jos suvokimas, bandant suvokti pasaulio atvaizdą ir realybė nebus teisingi. Visa tai keisis. Visi daiktai atsiranda pavertus vakuumą į juos, pagal fizikos parametrus. Tačiau jūsų fizikos žinomi parametrai ne aprėpia visų vakuumo savybių, kaip tokių.

155. Tu minėjai apie einamąsias reikšmes %... nuo įmanomo maksimumo. Ar gali žmogus pakeisti maksimalią reikšmę (galbūt kito žmogaus pagalba)? Kokios sąlygos įtakoja šį procentą?

Šis procentas yra jums duotas nuo gimimo ir yra toks koks yra. Poreikio jį didinti aukščiau jums skirto pas jus nėra, nes Jūs gyvenate dėl to. Procentas gali kisti tik ribose, kurios jums duotos nuo gimimo. Pagrindinės pakitimo sąlygos – ne tik naudotis esamais sprendimais, bet ir kurti savus sprendimus. Jeigu jūs apstosite mastyti – Jūsų procentas kris. Be to reikia nepamiršti ir to, kad jūsų mintys neturi trukdyti aplinkiniams. Jeigu jūs tai bandysite daryti, jūsų pastangos bus bevertės, nes minties jėga bus išnaudota bevertėms pastangoms. Taip pat reikia nepriklausyti nuo minties, tada jūsų Dvasia tobulės.

156. Ar Indigo įvertina žmonių „dvasios“ charakteristiką? Kaip jūs tai suvokiate? Kas keičia „Dvasios“ charakteristiką?

Dvasios charakteristika – užduočių ir žmogaus galimybių kompleksas. Dvasia – tai išsivystymo rodiklis, kontakto sąlygos. Kiekviena dvasia užima savo vietą pasaulyje. Dvasia ne auga, ji vystosi – tai skirtingi dalykai. Dvasia – tai dalis daug Didesnio dalyko. Jos būsena nebūtinai turi būti vieninga. Ji yra Neegzistuojančiojo projekcija. Dvasia ne visiškai savarankiška. Ji – Dalis. Dvasios charakteristiką keičia poelgiai. Tai žmogaus sugebėjimai, kuriuos jis pasirenka prieš gimimą. Kuo daugiau sugebėjimų, tuo griežčiau vertinami poelgiai. Konkretus poelgis didina arba mažina dvasios jėgą. Tai perduodama toliau, Didesniajam dalykui. Jis taip gyvena. Dvasia taipogi gyvena. Nuo Didžiojo dvasia gauna klausimus į kuriuos ji randa atsakymus gyvendama. Tai papildomi poelgiai, kuriuos Dvasia gali įvykdyti arba neįvykdyti. Tačiau, sunku rinktis, bet galima. Teisingas pasirinkimas duoda Dvasiai ir Didžiajam Naują supratimą. Naujos Žinios – tai visada Džiaugsmas, Supratimas ir Išmintis. Dėl to ir gyvenama.

157. Kas rūpinasi tuo, kad žmogus neprisimintų praeitų gyvenimų?

Tuo nesirūpinama. Tai jūsų dalis. Jūs patys atsisakote nuo savų prisiminimų, dėl to, kad jie jums trukdytų kitame gyvenime. Gyventi ir tai ką jūs žinote, yra du skirtingi dalykai. Jeigu tai apjungti, tai Jūs nesugebėsite gyventi. Esant reikalui, jums tampa prieinama nedidelė dalis to, ką Jūs žinote. Tai būna reikalinga, kada jūs darote rimtus poelgius. Žmonės atsimena tai, ką nori atsiminti ir neatsimena to, ko nenori prisiminti. Tokių norų neturi niekas kitas, tik žmogus.

158. Kokį vaidmenį atlieka kuratoriai? Koks santykių tipas būtų teisingas?

Kuratoriai padeda suprasti, kokį poelgį derėtų atlikti. Renkasi pats žmogus. Kuratoriai – ne žmonės. Jų užduotis - nebūti kuratoriais, o tik periodiškai jais būti. Bendravimas su kuratoriumi visada vyksta pagarbiai. Lyg jūs būtumėte vaikas ir bendrautumėte su suaugusiu. Visi jo žodžiai – tiesa. Jūs taip pat privalote šnekėti tik tiesą. Jeigu jūs apgaudinėsite, su jumis nustos bendrauti ir jūs tapsite vienišas. Kuratoriaus žodžiai - ne signalas veikti, o patarimas. Jūsų pokalbis yra lygiašališkas. Niekas neturi bijoti vienas kito ar klauptis ant kelių. Jūs taip pat galite būti kuratoriumi. Tai vienas iš gyvenimo pasirinkimų.

159. Kaip keisis klimatas per pastaruosius 16 tūkstančių metų ir koks jis bus po pokyčių? 

Mokslas ir geologija jums atsakė į šį klausimą. Aš nepridėsiu nieko naujo. Ženklių pokyčių jūsų gyvenimo metu nebus.

160. Man įdomus tavo požiūris į cerkvę: ar tu tenai bent kartą buvai? Jeigu buvai, tai kokias emocijas ten patyrei ar ką jautei?

Cerkvėje aš buvau ne kartą. Cerkvės skirtingos. Vienose patinka, kitose – ne. Tai priklauso nuo šventikų ir nuo tų, kas į tenai ateina. Nuo to cerkvės skirtingai švyti. Taip pat švyti ir žmonės. To tenai jie ir ateina. Cerkvėje, kuri šviečia aukso ar sidabro atspindžiais visada yra lengva. Ten jūsų laukia ir ten padeda paversti jūsų šviesą šiek tiek ryškesne. Kitu atveju tai jūs turite daryti pats. Daugelis tiesiog palaiko tai ką gavo, taip irgi galima daryti. Bet geriau, kad jūsų šviesa priklausytų nuo jūsų, o ne nuo cerkvės. Kodėl Jūs galvojate, kad aš ne žmogus? Aš paprasčiausias berniukas. Taip kaip aš kalbu čia, aš niekur daugiau nekalbu. Jeigu aš kalbėsiu tai ką galiu kalbėti su kitais, mane greičiausiai nesupras ir man bus sunku bendrauti. Aš to nenoriu, bet ir neatsisakau savo galimybių. Pas mus visus, skirtingos galimybės, tačiau mes gyvename vieni šalia kitų.

Panašūs straipsniai

Šlovės trimitai

Šlovės trimitaiYra tokia sąvoka rusų folklore:  "Он прошел огонь, воду и медные трубы" - "jis praėjo ugnį, vandenį ir varinius trimitus". Kurį laiką aš masčiau, kad turima galvoje varinius vambzdžius (t.y. kanalizaciją). Dėl to buvo sunku suvokti iš kur kilo šis posakis. Tačiau vėliau supratau tikrą šio posakio reikšmę.

Vis tik tai verčiasi kaip variniai trimitai - kitaip tariant "šlovė!". O kilo tai iš vienos rusų liaudies pasakos, apie koščėjų, kai Ivanuškai prireikė visa tai pereiti, kad išvaduoti jo mylimąją. Jis turėjo praeiti ugnies, vandens karalystes, o vėliau ir varinius trimitus - įveikti šlovę ir tik jeigu nepaluš šiame kelyje, tik tada jam pavyks pasiekti savo tikslą. Taip pat yra su tobulėjimu, bet kokioje srityje!

(C) 2007-2016 zulus.lt | Pasaulekura.lt

Hey.lt