DĖMESIO! Šiuo metu ši svetainė yra perkeliama į www.pasaulekura.lt. Jeigu kažkokio seniau čia buvusio turinio nepavyko rasti, greičiausiai jis bus jau naujame puslapyje.

Indigo atsakymai 289 - 296

289. Tai va, noriu pasidomėti – nežiūrint į atsiveriančias pažinimo galimybes, ar labai yra klastingas šis gyvenimo pažinimo kelias? Ar daugiau naudos ar žalos jis atneša, dvasios vystymuisi ir genetiniam žmonijos medžiui? Kuo gali grėsti šis kelias? Ar tai iš bendros visumos vienas iš teisingų kelių, su sąlyga, kad tai vartoti saikingai? Kaip būtų galima charakterizuoti enteogenų vartojimą, artėjančių pasaulio pokyčių perspektyvoje? Ką tu manai apie visa tai?

Tai, kas padeda žmogui peršokti nuo vieno pasaulio prie kito yra reikalinga tada, kada žmogui yra būtina kažką pamatyti kitame pasaulyje. Šios priemonės, trumpam prieš žmogų atveria Laiką. Kada žmogus pereina iš vieno laiko į kitą, jis atiduoda tam jėgas. Jeigu jėgų yra daug, tai nuo to žalos nėra, tačiau žmonės gali taip pradėti elgtis ir tam, kad pažaisti. Jiems šis žaidimas gali baigtis mirtimi, nes jie palikinės dalelytę savęs tame pasaulyje, kur jie nukeliaus. Jeigu didesnė žmogaus dalis bus tenai, tai jie apsirgs ir greitai numirs.

Pažvelgti į pasaulius galima kitaip, minties pagalba. Tai yra daug saugiau. Kada savame pasaulyje tampa liūdna, negalima nuo jo bėgti į kitą pasaulį. Ten irgi gali pasidaryti liūdna. Tada žmogus pasiklys.Šių priemonių, apie kurias jūs kalbate, naudoti nereikia. Jos dažniau atneša žalą, nes žmonės mėgsta žaisti ir pažeidinėti taisykles. Po to Jūs nesugebėsite jiems padėti, net jeigu panorėsite.

 290. Kodėl marsiečiai nemėgsta žmonių?

Žmonės buvo Marse seniau, nei atsirado Žemėje. Po to jie ir Kiti iš tenai išėjo ir Marsas beveik numirė.

291. Žmonės gyvena tik Žemėje, o gal yra kitų planetų, kuriose irgi gyvena žmonės?

Panašių į žmones, pasaulyje nėra. Jūs – vieni.

292. Saša, kiek pagal tave liko iki pokyčių?

Tai jau prasidėjo, bet tai tik pirmosios dvi bangos. Po to ateis ir kitos. Tai jausite ir Jūs ir Jūsų vaikai ir vaikų vaikai...

293. Kokią tu matai savo ateitį?

Kas įvyks aš negaliu matyti, tai man neleista. Aš galiu žinoti, kaip pasielgti. Mes nežinome klausimų apie ateitį, nes tai yra uždrausta.

294. Iš kur indigo atsirado iš pradžių? Žemėje jūs esate žmonių kūnuose, o kaip atrodote kitur?

Mes atsiradome tik ant Žemės ir daugiau niekur mūsų nebus. Mes neateiname vienodi. Ant Žemės – mes esame vaikai, tik truputį triukšmingi.

295. Kuo sudomina ŽAIDĖJUS mūsų Žemiškoji realybė?

Tai ne „žaidėjai“, o Kūrėjai. Jūs irgi tokiais tapsite ir Jums taip pat reikės žaisti kitus žaidimus. Kada žaidi, Pasaulis tampa labiau suprantamas. Žaidimas nepriveda prie blogio, jis tiesiog moko kurti tai, ko reikia. Žaidime galima klysti.

296. Toks jausmas, kad dabar labai sustiprėjo spaudimas tiems, kam 7-15 metų, aš turiu omenyje net ir ne visai Indigo, tačiau labai artimus jiems, subtiliai jaučiančius ir pakankamai švarius žmones. Aš pastebiu, kad aplinka jų atžvilgiu labai dažnai tampa agresyvi ir tai kelia nerimą. Ką tu gali patarti tokiems vaikams, jų tėvams ir kitiems suaugusiems, kurie yra jų draugai ar artimieji?

Vaikus pradės atskirti nuo suaugusių ir vers bijoti. Kada tai įvyks, vaikai nustos pasitikėti suaugusiais ir dėl to suaugę jų nesugebės nieko išmokyti. Tada prasidės kivirčai, kurie taps labai dideliais. Šeima pradės išnykti, nes kiekvienas pradės kovoti tik už save. Jeigu Jūs nori suskaldyti, paklauskite, kodėl tai daro? Negalima priimti atsakymo: „Taip reikia“. Taip pat negalima priimti atsakymo: „Nes tai yra gerai“. Tokius atsakymus duoda tokie, kuriems nuo to tik patiems yra geriau. Jeigu žmonės yra ne vieningi, tai juos yra labai lengva valdyti.

Taip pat negalima būti per daug niūriais ir rimtais. Gatvėje beveik visų suaugusių veidai yra tokie. Jie ne linksmi ir prie jų nesinori artintis. O dar pas juos „pilkos“ mintys, kurios yra apie nieką. Jų taip pat negalima prisiimti sau, nes jos jus pavers tokiais pat...


(C) 2007-2016 zulus.lt | Pasaulekura.lt

Hey.lt