DĖMESIO! Šiuo metu ši svetainė yra perkeliama į www.pasaulekura.lt. Jeigu kažkokio seniau čia buvusio turinio nepavyko rasti, greičiausiai jis bus jau naujame puslapyje.

Indigo atsakymai 33 - 64

33. Ką reikia padaryti, kad pasiruošti Pokyčiams? Ar reikia apsirūpinti vaistais ir maistu?

Vaistų ir maisto bus labai mažai. Žmonės greitai mirs. Žemėje jau mažai maisto, bet apie tai tyli. Maistas tapo bjaurus, blogas. Į jį prideda to, kas palaipsniui žudo žmones.

34. Ar Pokyčių metu vyks paprastas gyvenimas, ar viskas bus taip, kaip visada: žmonės vaikščios į darbą, dirbs transportas kaip įprasta, parduotuvės, mokyklos, bankai, ligoninės, laikraščiai ir kita, ar dirbs kaip visada?

Per pagrindinius pokyčius žmonių gyvenimas sutriks. Šviesa bus ne visur. Žmonės dirbs prastai. Bet pradžioje viso to nebus. Pabaigoje bus dar sunkiau: žmonės pradės sirgti ir gauti nudegimus. Pinigai taps niekam nereikalingi. Jūs pasikeisite. Tie, kurie mokėsi mokykloje, mokysis namuose, jeigu galės.

35. Žmonės, kurie padės kitiems praeiti Pokyčius, jaus vienas kitą ir bendraus vieni su kitais?

Šie žmonės bendraus vienas su kitu per atstumą. Jie jau dabar moka tai daryti. Žmonės to nesupranta.

36. Ką konkrečiai palies pokyčiai: žmogų, pasaulį, kas būtent pasikeis?

Pokyčiai pirmiau palies pasaulį, po to žmogų. Pasikeis pasaulio, o po to ir žmogaus gyvenimas.

37. Kodėl žmogus nuolat blaškosi, vis kažko ieško, negali būti laimingas čia ir dabar. Su kuo tai susiję ir kodėl taip sunku rasti vidinį sutarimą, daugelis taip ir to nesuranda gyvenime?

Žmogus taip blogai jaučiasi dėl to, kad nemoka draugauti. Kada draugauji, nenori daryti blogai, o žmogus nori. Dėl to su juo mažai kalbа. Žmonės taip elgiasi ir vieni su kitais. Jie stengiasi padaryti skauda ir po to šypsosi. Taip negalima daryti! Skausmas patinka daugeliui žmonių. Kol taip bus, tol žmogus šį skausmą jus viduje.

38. Blyksnis eis nuo Saulės?

Blyksnis eis ne nuo Saulės. Saulė tik jį sustiprins, savo jėga. Vieta iš kurios ateis blyksnis: 19.01.87.99.4. 

39. Tie žmonės, kurie supras, kas vyksta, irgi gaus nudegimus ir bus silpni?

Tie kurie supras, gaus irgi žalą, bet mažesnę, todėl, kad bus pasiruošę prote. Jų protas išliks stiprus, bet jie gali apsirgti, jeigu nedarys visko teisingai.

40. Indigo turi kitokius kūnus ar irgi gaus nudegimus?

Indigo bus iš visų sunkiausia. Kito gyvenimo pas juos nebus. Jie turi būti itin įdėmūs. Jų nudegimai bus patys skaudžiausi, jeigu jie juos gaus. Taip bus dėl to, kad jie atsiras pačiose pavojingiausiose vietose.

41. Ateitis, apie kurią tu kalbi yra griežta ir nepakeičiama ar vis dėl to ji nėra apibrėžta, ir ją galima keisti? Ar mes galime pasirinkti savo ateitį?

Žmonių ateitis egzistuoja. Kiekvienas jūsų gali eiti savo keliu. Kelius galima keisti. Tada žmonės renkasi savo ateitį. Kada Jūs išeisite iš Žemės, Jūs suprasite, kas yra Ateitis ir šypsositės, dėl to, kad tai yra paprasta.

42. Kaip atsibusti? Ar įvyks globalinis prabudimas, mums gyvenant?

Pabusti galima, klausantis pasaulį aplink Jus. Tai ne tai, ką pasakoja per televizorių ar radiją. Tai gyvų žmonių balsai, žvėrių miške. Žmonės pradės pabusti dar jums gyvenant ir jūs taip pat.

43. Kokį vaidmenį vaidina „meilė“?

Meilė jums padės, dėl to, kad ją jūs žinote geriausiai iš visų. Ji jums reikalinga. Bet negalima mylėti ne iš tikrųjų. Daugelis tėvų gali nemylėti savo vaikų ir tada jiems būna labai blogai.

44. Kada įvyks kontaktas su nežemiškomis civilizacijomis?

Nežemiškos civilizacijos jau senai Žemėje. Jie tarp žmonių. Jūs su jais pastoviai bendraujate. Jie tai supranta. Jūs – ne. Kad jūs viska suprastumėte, jums reikia nustoti bijoti ir atverti savo mintis. Tada išnyks tai, kas trukdo juos matyti.

45. Ką reiškia: elgtis teisingai?

Klausyti pranešimus iš pasaulio ir suprasti juos, būti ramiu, žinoti, ką kalba.

46. Ar pokyčių metu pas žmones atsiras naujų sugebėjimų?

Pokyčių metu žmonės atras keitimąsi mintimis per atstumą. Jie mažiau laiko gaiš kelyje. Jie nuskris iki Saturno.

47. Ar po blyksnio bus galima auginti augalus, daržoves ir vaisius?

Po blyksnio eis auginti tai, kas auga po “kupolu”.

48. Galima patikslinti, kokio silicio bus daug, paprasto ar aukštai organizuoto – integralinės mikroschemos?

Silicis įeis į žmogaus kūną. Iš žmogaus kūno išeis kraujas ir lastelės.

49. Ar pusė metų yra iki blyksnio?

Iki blyksnio atstumas 10 iš 3,1465847588 vienetų iki Saulės centro. Jis ateis vėliau nei po metų, pagal įprastą laiką. 

50. Ar Blyksnio ir Pokyčių metu bus pavojus gyvybei Žemėje?

Taip. Pas žmones susilpnės protas. Augalai taps nuodingais. Vanduo bus blogas, nešvarus.

51. Kaip blyksnio ir Pokyčių metu jausis gyvūnai?

Gyvūnai taps pikti. Jų daug numirs. Jūs nesuprasite, kas vyks ir tai pavadinsite liga.

52. Kokiose Žemės vietose ne reikėtų būti, kai vyks Pakitimai ir Blyksnis?

Negali būti pasakyta

53. Ar Indigo taps septinta rase Žemėje, pakeis pilnai žmones?

Ne Indigo netaps septinta rase Žemėje. Jais taps Jūsų vaikai. Jie bus paprasti, nors ir žinos ir sugebės daugiau. Kada kalba apie Indigo, tai maišo vaiko užduotį su jo kilme. Indigo ateina iš srities 88.34.6.86.1. Paprasti vaikai iš 5.44.1.8.3.6. Dabar yra daug vaikų, kurie daug sugeba, bet tai tik jų sugebėjimai. Tai ne Indigo požymis. Indigo turi aukso spalvą. Mėlyną turi tie, kurie vysto sugebėjimus, tai protas. Indigo nėra būtina atskirti ar ieškoti. Jie turi gyventi lygiomis teisėmis su žmonėmis ir normaliais vaikais. Ką jie turi, padaryti tą jie ir bandys padaryti.

54. 99.101.43.51.84.100. - ką reiškia šie skaičiai?

Šie skaičiai pažymi tuos, kurie bendrauja. Jūs taip pat galite būti pažymėti tokiu būdu. Tai nėra pastovi reikšmė.

55. Prisikėlimas iš numirusių įvyks artimiausių penkių, dešimt, dvidešimt metų bėgyje? Ar tai bus dar ne greitai?

Kam žmogui gyventi dar kartą, kada jis viską jau atliko. Laukti to – reiškiasi būti toje pačioje vietoje. Jeigu žmonės užsiiminės prikėlimu, jie praras savo vaikus. Žemė bus perkelta. Ir tai jau dabar vyksta.

56. Kame blyksnio priežastis?

Blyksnio priežastis, pasaulio pokyčiai, su kuriais susijusi Saulė. Tai turi įvykti. Apie tai žino visi, tame tarpe ir žmonės. Pas jus tai buvo užrašyta pačiuose pirmose knygose.

57. Ką gali ir turi daryti žmonės, kad išgelbėti save ir savo namus Žemę?

Žmonėms reikia ramiai ir tiksliai daryti savo darbą ir neužsiiminėti svetimais darbais. Blyksnis žmonėms nepaklūsta. Kada su žmonėmis apie tai bus kalbama, žmonėms reikia klausyti. Jų neapgaudinėja.

58. Žemė pati išgauna savo energiją ar gauna iš išorinio šaltinio?

Žemė – tai energija. Saulė – irgi energija. Šios energijos – neatsiejamos. Saulė gauna savo galią nuo kito šaltinio, apie kurį jūs nežinote.

59. Kokiu tikslu buvo pastatyta žemė?

Gyventi tiems, kam įdomu žaisti konstruktorių. Po to žaidimas vyks iš tikrųjų. Kiekvienas modelis, kuri jųs surenkate, bus po to padarytas iš tikrųjų. Kad taip surinkti, reikia to mokytis. Tie, kurie prastai surinkinėja, mokysis to daug kartų, kitaip modelis gali sulūžti, o pataisyti jį nežinos kaip.

60. Žemė tai kosminis laivas, kurį valdo žmonės?

Žemė ne laivas. Tai planeta. Jūs negalite valdyti planetą, dėl to, kad nežinote kaip ji turi judėti. Visos planetos tai daro pačios, dėl to, kad tai daryti tiems, kas ant jų gyvena yra labai sunku ir nereikalinga. Tai užtrunka laiką.

61. Kokį vaidmenį atlieka piramidės?

Piramidės greitai bus įjungtos. Jos veikia taip, kaip ir bažnyčia. Jas įjungia iš kosmoso. Piramidės – antenos. Jos priima pranešimus skirtus žemei ir perduoda juos visiems, kas yra Žemėje.

62. Ar globalinis atšilimas kaip nors yra susijęs su naftos gavyba?

Ne.

63. Kaip tau pasaulis, kuriame nėra ribų ir taisyklių?

Šis pasaulis gali būti geras, jeigu taisyklės bus. Kitaip žmonės susipyks, o taikytis jie moka prastai. Jiems reikalingi tie, kas paaiškins, kaip reikia daryti ir kas teisus.

64. Kaip tau Kinija ir jų lozungu – Viena žemė, vieni namai, viena tauta?

Jūs negalite tokiais tapti, dėl to, kad bijote vieni kitų. Ten bijo irgi ir daro tai priverstinai. Ten žmonės nelaimingi, tai jaučiasi. Tačiau taip gali būti iš tikrųjų, jeigu žmonės supras, kad kenkiant kitiems, kenkia ir sau. Tarp žmonių negali būti tokių, kurie gyvena gerai ir kurie gyvena blogai. Visi gali gyventi ir taip ir taip, bet niekas negali gyventi vien taip.

Panašūs straipsniai

Kaip užmegzti kontaktą su nežemiškomis būtybėmis

Kontaktas su nežemiškomis civilizacijomis - Atskridęs ateivių laivasDaugeliui žmonių, kontakto užmezgimas su nežemiškomis ir palankiai mūsų atžvilgiu nusiteikusiomis būtybėmis, yra žingsnis teigiama kryptimi, prisiėmimas sau atsakomybės už savo gyvenimą ir veiksmus.

Save jūs taip pašalinsite iš tų žmonių gretų, kurie yra pasyvūs, tų kurie laukia vietoj to, kad naudotų savo galimybes ir imtųsi kurti naują realybę. Taip jūs tapsite katalizatoriumi, prisidedančiu prie harmoningos sąveikos vizijos, puoselėjančios „atsibudusios žmonijos“ atėjimą.

Egzistuoja tokia šviesi vizija, kad visi sąmoningi sutvėrimai yra vienas su kitu sujungti meile ir, kad taip pat ir kūrėjas yra kartu su visais savo kūriniais. Niekas mūsų neatskiria vienų nuo kitų, išskyrus mūsų pačių sąmonę. Mums nebūtina būti izoliuotiems, vieni nuo kitų, pasaulis yra be ribų, ar sienų ir net galaktikos nėra to ribos...

Hormonai

HormonaiPirmas dalykas, kuris man pakliuvo į akiratį, buvo hormonai. Kadangi domėdamasis nutukimo priežastimis supratau, kad tai yra vienaip ar kitaip susiję su hormonais. Vienas dalykas, tai hormonai kuriuos mes gauname iš išorės, iš maisto. Kitas dalykas, savi hormonai, kur dėl įvairių priežasčių, gali vykti tam tikrų jūsų organizmo organų veiklos sutrikimai ir sutrikti kažkokių hormonų gamyba.

Mūsų pačių hormonai

Skydliaukė atsako už du pagrindinius hormonus, kurie kontroliuoja žmogaus medžiagų apykaitą (metabolizmą). Tai organas, kuris yra atsakingas už šių dviejų hormonų gamybą ir iš esmės ar jūs storas ar ne, fiziologiškai priklauso nuo jos darbo. Dar kitaip tariant, ar jūs storas ar ne, priklauso nuo medžiagų apykaitos, tačiau skydliaukės gaminami hormonai ją kontroliuoja. Šio organo darbas yra nebūtinai sutrikęs, kada ji gamina nepakankamai kažkokio hormono. Gali būti ir tokia situacija, kad tiesiog organizmas negauna pakankamai medžiagų iš ko jį gaminti.

Keltų zodiakas - Gyvūnai

Keltų zodiako ratasKeltai siedavo žmones su gyvūnais ir medžiais. Kai kurie žmonės teigia, kad jis gan tiksliai pataiko, dėl to nusprendžiau jį išversti.

Kodėl moterys dažnai renkasi pašlemėkus

Graži moterisDažnai girdžiu temą, kad štai garsi dainininkė, verslininkė ir pan. pasirinko kaip savo gyvenimo draugą kažkokį banditą, plėšiką, mafijozą ar kitą padugnę.

Retkarčiais tai įvyksta net jiems sėdint kalėjimuose... Kai kuriems žmonėms tai kelia nuostabą, kad tokios įžymios, galbūt protingos ir turtingos moterys vietoj normalaus ir ramaus gyvenimo pasirenka tokias kančias ir tokį kryžių. Daugeliui tai neįkandama mįslė.

O esmė tame, kad žmogus nesijaustų laimingas, jeigu viskas būtų vien gerai. Žmogui yra reikalingi iššūkiai, priešai kliūtys ir problemos – kurias įveikęs jis pasijustų euforiją.

Jeigu viskas padėta ant lėkštės, tai kurį laiką tenkins, bet ne ilgai... Gan greitai atsibos ir žmogus pradės ieškoti nuotykių pats... Tai patvirtina ir tai, kad šios kategorijos moterys dažnai yra save realizavusios, išgarsėję, praturtėję, kas reiškiasi, kad jos avantiūristės ir savo gyvenime patyrė ne vieną ir ne du išbandymus. Greičiausiai turėjo ir krūvas priešų, konkurentų, visokiausių problemų ir t.t...

Žemės planetos vadovams - Atviras galaktikos laisvųjų pasaulių federacijos kreipimasis

Paukščių tako galaktikos laisvų pasaulių federacijaSveiki gerbiami kolegos! Mes kreipiamės ne vien į valstybių vadovus, pirmus valstybių asmenis ar kitas valdžios instancijas. Mūsų kreipimasis yra adresuotas visiems, kas tokiu nepaprastu laiku vykdo valstybių valdymą, kas pašventė savo gyvenimą tarnauti savo šalies žmonėms, žmonijai, tiems kas kiekvieną dieną stengiasi siekti taikos visoje planetoje.

(C) 2007-2016 zulus.lt | Pasaulekura.lt

Hey.lt