DĖMESIO! Šiuo metu ši svetainė yra perkeliama į www.pasaulekura.lt. Jeigu kažkokio seniau čia buvusio turinio nepavyko rasti, greičiausiai jis bus jau naujame puslapyje.

Indigo atsakymai 65 - 96

65. Kiek apytiksliai tesis pats sunkiausias Pokyčių periodas? Ar yra šansų tiems, kam dabar 30-40-50-60 metų jį savo gyvenime pamatyti?

Sunkūs periodai Žemėje bus labai greitai. Jūs juos pamatysite. Laikas negali būti pasakytas.

66. Jeigu Permainų laikotarpiu augalai, vanduo ir gyvūnai bus „užteršti“, nuodingi, kuo bus galima maitintis ir malšinti troškulį, neskaitant augalų „auginamų po kupolu“?

 Žmonės sukurs tabletes, kurias bus galima valgyti. Tai bus paprasta, tačiau žmonės sirgs, nes to jiems bus mažai. Vandenį išmoks išvalyti ir sukurti. Tai nebus problema. Po to jūs išmoksite išvalyti upes ir ežerus ir tai padarysite visoje Žemėje. Tai patiks visiems ir taip bus visada.

 67. Kada silicis įeis į žmogaus kūną, kaip pasikeis jo gyvybinės funkcijos, kuo šis kūnas maitinsis? Koks jis taps, lyginant su išorine aplinka? Stipresnis ir nepažeidžiamas? Ar liks ligos ir senėjimas?

 Žmonės pradės geriau suprasti šviesą nuo Saulės, pagerės atmintis. Bet prieš tai jiems labai stipriai skaudės galvą. Žmonės pradės gyventi po 130-150 metų, bet jie augs lėčiau. Tai reiškia, kad vaikų bus daugiau. Jūs nustosite bijoti, kad numirs per daug žmonių.

 68. Po Pokyčių žmonės nustos būti blogais? Kaip pasikeis jų protas?

 Po Pokyčių žmonės nenustos būti blogais. Jie taps supainioti. Ir dėl to jie pradės dar daugiau pyktis. Dėl to jie dažnai viska pamirš ir tai jiems padės susitaikyti. Po to jie užsimanys mokytis, bet tai vyks ne vien mokykloje.

 69. Kaip tau atrodo, mes tau užduodame iš tikrųjų svarbius klausimus, ar svarbiau yra kažkas kito, apie ką mes dar neklausėme? Kokių klausimų mes turėtumėme tavęs klausti?

 Svarbus klausimas buvo klausimas: Daugelį klausimų jūs taip ir neuždavėte. Kodėl jūs neklausiate apie Saulės sistemos planetas, apie saulę, kaip žvaigždę? Aš jūsų irgi noriu paklausti:

- Ką reiškia „gyventi”?
- Kas yra žmogus?
- Kodėl jums reikalinga pradžia ir pabaiga?
- Ką reiškia „iš karto“?
- Ką reiškia „neapykanta”?
- Ką reiškia „viskas vienodai”?
 

70. Pats pavadinimas Indigo – yra paprasčiausia SPALVA. Ta prasme indigo – tai žmonės su indigo auros spalva. Pas mūsų Sašą ši spalva ne Indigo. Kaip tai gali būti?

Aš jau sakiau, kad pats žodis „indigo” buvo paprasčiausiai sugalvotas ir, kad „kitoje“ vietoje juos turi vadinti kitaip.

Indigo turi ne tik vien spalvą. Apie tai nesistengiama kalbėti, nes tame nėra prasmės. Jų niekas nesiruošia atskirti. Spalva iš viso nėra esminis atskyrimo faktorius. Žinoma spalva – tai pereinanti, transformacinė spalva. Tai neša suprantamas žinias apie indigo. Ta prasme šioje spalvoje egzistuoja dar viena spalva, jeigu taip galima išsireikšti. Dėl to taip vadinant juos yra išsireiškiama ne visai teisingai. Iš esmės jie yra ne tokie. Bet tai, kad jie yra labiau dvasinės būtybės - neabejotinai. Tai negali būti kažkokiu ypatingu būdu akcentuota ar komentuota. Tokios užduoties priešais save Indigo ne stato.

71. Kodėl dabar iš kitų šalių ateina daug informacijos, apie artėjančius ir esamus kosminius ir žemės įvykius. Kodėl Rusijoje tai vyksta daug mažesniu masteliu?

Kitose šalyse žmonės moka geriau dirbti su informacija. Ten žmonės geriau supranta, ką jie kalba, bet prastai tai jaučia. Mūsų šalyje priešingai. Kituose šalyse yra tie, kas šiuose įvykiuose dalyvaus daugiau, nei mūsų šalies žmonės. 

Yra dar viena priežastis: šias šalis Pokyčiai palies daugiausiai iš visų.

72. Kaip tu manai kaip rusai praeidinės šiuos pokyčius?

Žmonėms bus blogai, dėl to, kad atsiras daug vargšų ir nesveikų. Į juos kreips mažai dėmesio, nes bus patiems sunku. Bet tai bus neteisinga. Svarbiausiai tame – ne bėgti nuo kitų, nes Pokyčiuose dalyvaus visi. Kada tai supras, žmonės apjungs savo protus ir jiems bus nereikalinga šalis, nes taps prieinamas visas Pasaulis. Taip nutiks ir su kitų šalių žmonėmis. Tam jau ruošiasi, nes žino apie tai.

73. Kodėl kada tu kalbi apie artėjantį kataklizmą nenori pasakyti, kaip geriau jį pergyventi? Ar žmonės pasmerkti?

Ne, žmonės ne pasmerkti. Tačiau jie turi praeiti pokyčius, kaip visi. Niekas nežino, kas bus. Tai teisingai.

74. Ar artimiausių šešių metų bėgyje bus perėjimas į bekūnį egzistavimą? Ir kas yra ketvirtas matmuo?

Tai daro tada, kada miršta ar miega. Pasaulis – tai sapnų Pasaulis. Jūs tenai irgi gyvenate, bet to nesuprantate. Pilnai jums tenai gyventi negalima.

75. Yra nuomonė, kad prieš 2012 mes praeisime per tokį įvykį, kaip susitikimas su kitomis civilizacijomis (Lemūrija, Atlantida, Sirijaus gyventojai ir pan.). Kaip manai, ar tai bus?

Iki to laiko su niekuo kontakto nebus. Tačiau daugelis iš tų, kurie valdo šalis, apie juos žino ir su jais bendrauja. Tai bus ir toliau slepiama, dėl to, kad žemėje daug blogio. Daugiau kaip pusė žmonių, bijo tų, kurie gyvena kituose pasauliuose. Dėl to, kitus gyventojus gali nužudyti. Jie nenori atnešti žalą pirmi, versti žmones pajusti baimę. Patys žmonės turi nustoti bijoti.

76. Ką reiškia, padaryti visus gyvenimus?

Tai reiškia: sukurti patį save. Gyvendamas žmogus sukuria pats save. Kiekvienas į žemę ateina tik tam. Viskas – ne reiškia iš karto.

77. Egzistuoja natūralaus išsigydymo ir dvasinio auginio sistema „Reiki“, kurios įkūrėjas buvo daktaras Mikao Usui, IXX a. Ką tu manai apie šią išsigydymo ir dvasinio augimo sistemą?

Reiki – tai reiškia Kvėpuoti kaip Pasaulis. Kad kvėpuoti kaip pasaulis, reikia pajusti jo judėjimą ir praleisti jį pro savo vidų. Jeigu Jūs sergate, reiškiasi pas Jus neteisingai juda organai. Pasaulis turi jus suderinti/tinkinti (rus. настроить). Tada tabletės taps nereikalingos. Žmogui vaistai niekada nebuvo reikalingi. Jis juos sugalvojo, dėl to, kad nenori susiderinti. Kuo greitesnis judesys, tuo greičiau įvyks suderinimas. Bet ji nepakliūna į žmogų per prievartą. Tik jeigu žmogus sutars su tuo. Taip darė ir Jėzus. Jo prilietimas nešė pasaulio judesį, o žodis buvo dar stipresnis. Geriausiai žmonės gydomi žodžiais.

78. Kas yra „meilė“, kodėl žmonės jos ieško ir neranda?

  • Meilė – tai kada visi galvoja apie kitus, o jis tai jaučia ir daro tai ką turi daryti.
  • Meilė – yra Jėga, Šviesa, kuri tau duodama už dyką. Tai Dovana, kurią ir tu turi išmokti duoti.

79. Kodėl žmonės pasidarė blogi?

Dėl to, kad jiems yra blogai, dėl to, kad jie užmiršo kaip reikia dovanoti ir labai nori, kad kiti jiems nenustotų dovanoti. Po to jie tai parduoda arba neduoda kitiems to dykai. Dėl to atsiranda nelaimingi žmonės, dėl to, kad jiems nėra pas ką kreiptis. Jiems turi padovanoti, bet nedovanoja, o nori, kad jie pirktų. O pas tuos kuriems to reikia, nėra pinigų. Tada jiems sako, kad tai ne jiems ir tai neteisingai, dėl to, kad tai skirta jiems. Žmonės nustoja tikėti vieni kitais ir pradeda bijoti tų, kas taip daro. Nedarykite taip!

80. Kaip tu manai, vidinis sudirginimas priklauso nuo žmogaus ar nuo išorinių faktorių?

Kada žmogus pyksta, niekas nebūna dėl to kaltas. Žmogus pyksta pats, o ne kažkas kitas. Jeigu tu tai darai pats, tai tu su tuo sutikai. Tu gali tai daryti. Daug sunkiau jeigu jau pradėjai pykti. Jeigu aš pykstu, tai mama mane glosto per ranką ar galvą ir aš greitai nurimstu. Man atrodo, kad taip reikia daryti ir kitiems.

81. Yra indigo, yra elfai, drakonai ir daug kitų padarų. Ar su tuo sutinki Saša? Jeigu taip, ar gali charakterizuoti šiuos padarus, jų tikslus, užduotis, iš kur atėjo. Kaip juos galima gyvenime atpažinti?

Elfai – paskutiniai žmonės, kurie rado būdą, kaip ne mirti. Tai buvo jų klaida. Po to jie rado būdą, kaip nuirti ir juo pasinaudojo. Dabar jie eina toliau. Elfai žmonėms paliko gyvybės srovę. Ji veikia ir dėka jos žmonės gali gyventi apytiksliai 100 metų. Jeigu ši srovė būtų stipresnė, tai žmonės galėtų gyventi ilgiau, bet dabar tai yra neįmanoma, nes Žemė yra labai silpna. Srovė jungia Žemę su kitais pasauliais, kurie irgi tapo silpni. Tokie kaip jūs miršta, miršta dėl to, kad išnaudojo visą srovę per daug greitai ir nerado iš kur ji prasideda.

Drakonai visada padėjo žmonėms. Jie yra jų gynėjai. Jie labai mylėjo žmones ir su jais draugavo. Kada žmonės juos pradėjo žudyti, drakonai pakluso, nors galėjo irgi pradėti žudyti. Jie pasiliko žmonių atmintyje ir dabar bent šiek tiek jiems iš tenai padeda. Jų pagalba yra tame, kad jie yra labai protingi ir gali patarti, ką pasaulyje įmanoma pažinti ir ką ne. Drakonai daugiau niekada neatsiras Žemėje, dėl to, kad žemei jie tapo per daug protingi.

Atpažinti drakonus atmintyje gali tie, kurie gali žiūrėti į Žemę iš šono. Elfų žemėje daugiau nėra. Jie žemę žmonėms paliko visam laikui. Tai kaip šie padarai gyveno, žmonėms nesuprasti, dėl to, kad jie visiškai kitokie. Tie kurie išėjo, paliko šią vietą jiems. Taip padarys ir žmonės, net jeigu nelabai tai supranta.

82. Tu kalbi, kad žmonės ruošiasi skrydžiams į kitas Saulės sistemos planetas. Tai bus prieinama visiems, kaip pvz. automobilis, kurį turi daugelis ar tai bus tik nedaugelio privilegija?

Jūs skraidysite retai, dėl to, kad to nereikės daryti dažnai. Jeigu žmonės išskris, tai ten ir liks, kur nuskrido. Pas žmogų gali būti tik vieni namai. Žemė!

83. Kiek (imant procentais, pavyzdžiui) žmonių žus nuo šių pokyčių?

91,76843561444444:..

84. Vis dėl to, Saša, duok bent kokių rekomendacijų, kaip reikia pasiruošti, ką paruošti (pvz. kad ir tų pačių konservų)?

Jie jūsų neišgelbės. Tai tęsis ilgai. Konservai suges. Jūs turite gyventi paprastai, kaip visada ir nieko nelaukti, tiesiog žinoti apie tai. Tai viena iš jūsų gyvenimo dalių, kuriai jūs būsite pasiruošę. Jeigu jūs numirsite, tai jums tai nebus baisu. Nebijokite.

85. Ar yra gyvybė kitose Saulės sistemos planetose (kokiose ir kokia) ir ar teks mums su ja susisiekti?

Jūs jau senai žinote apie tuos, kurie gyvena Saulės sistemoje. Jie labiau išsivystę, nei žmonės. Patys protingiausi gyvena Veneroje. Jie žmonėms padeda dažniausiai. Iš pradžių Veneros nebuvo. Dar yra tie, kurie gyvena Saturne, bet jie jau netenka gyvybės, jiems liko visai nedaug. Jie norėtų gyventi toliau, bet jiems nepavyksta. Tai žino visi Saulės sistemoje. Negalima skristi į Marsą. Ten gyvena patys blogiausi gyventojai. Jie žmonių nemėgsta. Taip pat jūsų nemėgsta Jupiteryje ir Urane. Tai pavojingos planetos. Ten negalima siųsti laivų su žmonėmis. Jiems pakenks. Tačiau jeigu laivas bus automatinis, jam nieko nepadarys. Dabar žmonių laivai yra stebimi netoli Saturno. Jūsiškių laivų siunčiamoje informacijoje yra ne daugiau kaip 30% tiesos.

86. Ar Žemėje yra nacionalinės valdžios (300 komitetas ar kažkas panašaus)? Ar jie turi realią valdžią?

Žemėje yra tie, kurie valdo visų šalių valdžią. Jų 11, bet buvo 12. Jiems paklūsta likusioji valdžia.

87. Kas jie tokie, tie 11? Jie ne žmonės? Ir kur dingo dvyliktas? Kodėl šie aukščiausieji valdovai leidžia karus? (klausimas labai svarbus)?

Jie ne žmonės. Jie susiję su pačia Žeme. Jūs juos vadinate dvylika savybių. Viena iš jų buvo jūsų atstumta. Jos šaltinis yra Saturne. Karas – tai nemokėjimas naudotis jums duotoms savybėms. Jos jums turi padėti vystytis taip, kad mes keistumėmės palaipsniui, tačiau žmonės nori daryti tai greitai ir kariauja. Greiti pakeitimai duoda mažą suvokimą. Jūs vis labiau nesuprantate šių savybių ir netenkate su jomis ryšio. Tai, kaip dabar jūs išmokote apdirbti informaciją, turi padėti jums, bet šį savo darbą jūs verčiate daryti kompiuteriui ar televizoriui. Tai kas per juos rodoma ir atves prie karo.

88. Ką gali papasakoti apie Šambalą (kaip apie aukštai išsivysčiusių būtybių Broliją)?

Šambala egzistuoja, bet ne stabili. Jai ligo nedaug laiko egzistuoti. Ji išnyks, dėl ne pakankamo energijos kiekio, ateinančio iš išorės. Šį trūkumą žmonės pajus vėliau, kada prasidės pasikeitimai. Šambala buvo sukurta su tikslu palaikyti žmones, kaip naują rūšį, šioje planetoje. Tai Tyrimų centras. Iš jo žmonėms dažnai patardavo, ką daryti.

89. Ka tu gali papasakoti, apie Šambalos ryšį su kitų planetų civilizacijomis?

Šambala susijusi ne su planetomis. Tie, kurie sukūrė žmones, nėra panašūs į juos. Tai protinės veiklos produktai. Panašių į Žemę planetų šalia nėra. Tokia gyvybė, kaip žemėje yra viena. Yra kitos planetos su kitokia gyvybe. Ji svetima jums. Tik kai kurie jums gali būti suprantami. Jie neateina į žemę atvirai, nes tam nėra reikalo. Bendravimas vyksta kitu principu. Kosminių laivų statyti nereikia.

90. Koks Šambalos vaidmuo, artėjančiuose Žemės įvykiuose, kurie yra susiję su pokyčiais?

Šambala išliks iki pokyčių momento. Po to ji išnyks. Tyrimas bus baigtas. Žemė turi praeiti šiuos pokyčius sėkmingai. Tai Šambalos užduotis.

91. Kiek yra tiesos istorijoje, apie žmogaus atsiradimą žemėje, kas liečia Šumerų žinias?

Šumerai – žmonės, gyvenę senai, 27 tūkstančiai metų atgal. Jie dažnai bendravo su žmonių kūrėjais, dėl to, kad padėjo tyrimuose, daugiau nei buvo reikalinga. Tyrime dalyvavo kiti. Jie pakeitė žmones, ir tyrimas prarado prasmę didelėje apimtyje. Žmonės turi gyventi Žemėje ir neišeiti iš jos.

92. Ką tu gali papasakoti apie ryšį tarp Jėzaus gyvenimo ir nežemiškų civilizacijų?

Jėzus davė žmonėms galimybę susijungti su visata. Jis nedavė religijos, kuri gimė iš tikėjimo. Tie žmonės pasielgė neteisingai. Tikėti – reiškia daryti viską apgalvotai, o ne duoti tai už save daryti kitam. Jėzus nesakė, kad visa tai padarys už žmones. Jis pasakė, kad jie tai supras, kada ateis pas jį. Žmonės neturi maldauti ar melstis. Pasaulyje nėra aukštesnių ar žemesnių. Jėzus ne aukštesnis, o tiesiog protingesnis. Žmonės irgi gali tapti tokiais. Jam nereikia tarnauti. Jį reikia suprasti. Jis taip pat siekia suprasti žmones. Jėzus – ne žmogus ir niekada juo nebuvo. Kiekvienas kūnas – tai forma, kuri gali būti greitai sukurta. Jėzus susijęs ne su kūnu, o su protu kuris yra visur Visatoje. Jėzus gali bendrauti su visais Visatoje. To jis norėjo išmokyti žmones. Jis ne pirmas. Pirmas buvo Prometėjus. Jie buvo atėję du kartus.

93. Ką tu gali pasakyti apie žinias, kalbančias, kad kažkada į Žemę atėjo pažangios būtybės iš Veneros (7 kumaros) ir paveikė žmogaus evoliuciją?

Venera visada padėjo ir padeda žemei. Tie, kurie atėjo iš tenai, vis dar tarp jūsų. Jie tesia tyrinėjimą ir palaiko žemėje tvarką. Jiems tai daryti sunku. Žemė ne stabili. Venera atsirado vėliausiai iš visų planetų. Tie, kurie jums padeda ne žmonės. Jiems nereikalingi kūnai, bet jie jais kartais naudojasi. Dabar jums padėti sutinka ne visi. Jūsų technika atėjo Veneros gyventojų pagalba. Žmonėms reikia išmokti dirbti su žiniomis kitaip, dėl to, kad tai ką žino Veneros gyventojai yra didelės apimties ir spartos. Dabar žmonės supranta per daug lėtai. Tai kas žemėje vadinama blogais, dalinai buvo sukurta žmonių, dalinai tų, kurie dalyvauja tyrime. Tai turėtų paskatinti žmones suprasti, kaip reikia dirbti su jiems duodamomis žiniomis. 

94. Kodėl Meilė – yra svarbi? Kas tai ? Tai jausmas? Energija? Būsena? Dėsnis? Esybė? Ar yra kas nors galingiau už meilę? Kada žmogus myli, jis prisijungia prie kažko? Jeigu taip? Prie ko būtent?

Meilė yra svarbi dėl to, kad ji sugeba sujungti du svetimus žmones. Nors žmonės nėra svetimi, bet kada jie gimsta, užmiršta apie tai. Galima prisiliesti prie meilės ir suprasti, kad tu neesi vienas. Jos nereikia liesti pastoviai. Tada žmogus nustos kažką daryti pats. Žmonėms Meilė – jausmas. Man tai kažkas panašaus į bangą. Tai energija, įtakojanti jūsų gyvenimą. Taip pat ją galima pavadinti ir dėsniu, nes po vieną žmonės yra labai silpni. Tačiau meilė nėra esybė. Ji tik padeda susijungti, toliau reikia daryti kitką. Taip pat yra ir tai, Kas aukščiau už meilę. Kartais tai liečia, kada išeina iš žemės. Jeigu jūs tai vieną kartą pajusite, jūs niekada negyvensite ramiai. Tai neskirta žmonėms. Tie kurie nemoka bendrauti, galvoja, kad jie yra vieni, jie gali kreiptis į meilę, kuri jiems padės pradėti kalbėti. Tai yra ne lengva tiems, kas buvo dažnai vienas. Tam ir sukurta meilė. Kol ji yra, žmonės ne pasimes.

95. Tu minėjai, kad Saulė ir Žemė – tai energijos. Matomai, Saulė – tai aukštesnio lygio energija, nei žemė? Gal gali pasakyti, energija ir sąmonė – tai vienas ir tas pats? Ar saulė turi sąmonę? Kitos planetos, kaip energijos – svarbiau už Žemę ar ne? Kokios planetos Žemei daro didesnę įtaką? Su kuria planeta Žemė labiausiai susijusi ir kodėl? Kas bus su kitomis planetomis po Pokyčių?

Saulė yra didesnė, pagal energiją, nei žemė, bet tai priklauso nuo kitų jos planetų. Į saulę žmonės niekada nepateks, tenai yra tai, kas sukuria jus. Energija ir sąmonė - vienas ir tas pats. Pas žmogų yra pasaulis, apie kurį jis žino ir pasaulis, apie kurio egzistavimą jis įtaria. Su saule yra taip pat. Saulė yra susijusi su kitomis žvaigždėmis. Jūs tai vadinate zodiaku. Svarbios Saulei planetos, tai Jupiteris, Saturnas ir Plutonas. Tai stotys. Jos nustato saulės sistemos judėjimą. Saturno stotis yra labai silpna. Ji prarado energiją per paskutinius pokyčius. Jūs turite rasti būdą ją atstatyti. Priešingu atveju Saulės sistema pradės irti. Jūs tai darysite ne vieni. Tai daro ir kiti, gyvenantys Saulės sistemoje. Jūsų laukia, kada jūs įvaldysite jums perduotas skrydžių į kitas planetas ir stipriūjų energijų naudojimo technologijas. Didžiausią Žemei įtaką daro Jupiteris, bet turėtų Saturnas. Stipriausiai Žemė yra susijusi su Marsu ir šis ryšys yra pavojingas. Po pokyčių atsiras naujų planetų. Jos ateis iš už Saulės sistemos ribų, todėl, kad saulės gravitacija padidės. Žemėje pasidarys labai karšta. Merkurijus išnyks, Venera pasiliks.

96. Kodėl žemei teikiama pagalba, pvz. atsiunčiami indigo? Kokią reikšmę Žemė ir žmonija turi likusiai Visatai?

Indigo į žemę nesiuntė. Jie ateina patys. Tai tas ryšys, kuris aukščiau už meilę. Žemei nesiekia padėti, ją bando išmokinti. Tai ji turi padaryti pati. Žmonės moka gyventi toje formoje, kurią turi. Ji labai įdomi. Kūnų visatoje mažai, jie beveik nenaudojami. Žmonės turi daug būdų vystyti savo sugebėjimus, tai irgi sugeba nedaugelis. Žmonės mokina kitus, kaip matyti per daugumą vieną, sugeba surišti skirtingus dalykus tarpusavyje, moka ieškoti. Tai dideli jų pliusai. Nors žmonės yra paprasti, jais domisi daugelis, jiems nedraudžiama bendrauti. Bet likusioje visatoje žmonės negyvena, ten kūnų nereikia.

Panašūs straipsniai

Kaip užmegzti kontaktą su nežemiškomis būtybėmis

Kontaktas su nežemiškomis civilizacijomis - Atskridęs ateivių laivasDaugeliui žmonių, kontakto užmezgimas su nežemiškomis ir palankiai mūsų atžvilgiu nusiteikusiomis būtybėmis, yra žingsnis teigiama kryptimi, prisiėmimas sau atsakomybės už savo gyvenimą ir veiksmus.

Save jūs taip pašalinsite iš tų žmonių gretų, kurie yra pasyvūs, tų kurie laukia vietoj to, kad naudotų savo galimybes ir imtųsi kurti naują realybę. Taip jūs tapsite katalizatoriumi, prisidedančiu prie harmoningos sąveikos vizijos, puoselėjančios „atsibudusios žmonijos“ atėjimą.

Egzistuoja tokia šviesi vizija, kad visi sąmoningi sutvėrimai yra vienas su kitu sujungti meile ir, kad taip pat ir kūrėjas yra kartu su visais savo kūriniais. Niekas mūsų neatskiria vienų nuo kitų, išskyrus mūsų pačių sąmonę. Mums nebūtina būti izoliuotiems, vieni nuo kitų, pasaulis yra be ribų, ar sienų ir net galaktikos nėra to ribos...

Hormonai

HormonaiPirmas dalykas, kuris man pakliuvo į akiratį, buvo hormonai. Kadangi domėdamasis nutukimo priežastimis supratau, kad tai yra vienaip ar kitaip susiję su hormonais. Vienas dalykas, tai hormonai kuriuos mes gauname iš išorės, iš maisto. Kitas dalykas, savi hormonai, kur dėl įvairių priežasčių, gali vykti tam tikrų jūsų organizmo organų veiklos sutrikimai ir sutrikti kažkokių hormonų gamyba.

Mūsų pačių hormonai

Skydliaukė atsako už du pagrindinius hormonus, kurie kontroliuoja žmogaus medžiagų apykaitą (metabolizmą). Tai organas, kuris yra atsakingas už šių dviejų hormonų gamybą ir iš esmės ar jūs storas ar ne, fiziologiškai priklauso nuo jos darbo. Dar kitaip tariant, ar jūs storas ar ne, priklauso nuo medžiagų apykaitos, tačiau skydliaukės gaminami hormonai ją kontroliuoja. Šio organo darbas yra nebūtinai sutrikęs, kada ji gamina nepakankamai kažkokio hormono. Gali būti ir tokia situacija, kad tiesiog organizmas negauna pakankamai medžiagų iš ko jį gaminti.

Keltų zodiakas - Gyvūnai

Keltų zodiako ratasKeltai siedavo žmones su gyvūnais ir medžiais. Kai kurie žmonės teigia, kad jis gan tiksliai pataiko, dėl to nusprendžiau jį išversti.

Kodėl moterys dažnai renkasi pašlemėkus

Graži moterisDažnai girdžiu temą, kad štai garsi dainininkė, verslininkė ir pan. pasirinko kaip savo gyvenimo draugą kažkokį banditą, plėšiką, mafijozą ar kitą padugnę.

Retkarčiais tai įvyksta net jiems sėdint kalėjimuose... Kai kuriems žmonėms tai kelia nuostabą, kad tokios įžymios, galbūt protingos ir turtingos moterys vietoj normalaus ir ramaus gyvenimo pasirenka tokias kančias ir tokį kryžių. Daugeliui tai neįkandama mįslė.

O esmė tame, kad žmogus nesijaustų laimingas, jeigu viskas būtų vien gerai. Žmogui yra reikalingi iššūkiai, priešai kliūtys ir problemos – kurias įveikęs jis pasijustų euforiją.

Jeigu viskas padėta ant lėkštės, tai kurį laiką tenkins, bet ne ilgai... Gan greitai atsibos ir žmogus pradės ieškoti nuotykių pats... Tai patvirtina ir tai, kad šios kategorijos moterys dažnai yra save realizavusios, išgarsėję, praturtėję, kas reiškiasi, kad jos avantiūristės ir savo gyvenime patyrė ne vieną ir ne du išbandymus. Greičiausiai turėjo ir krūvas priešų, konkurentų, visokiausių problemų ir t.t...

Žemės planetos vadovams - Atviras galaktikos laisvųjų pasaulių federacijos kreipimasis

Paukščių tako galaktikos laisvų pasaulių federacijaSveiki gerbiami kolegos! Mes kreipiamės ne vien į valstybių vadovus, pirmus valstybių asmenis ar kitas valdžios instancijas. Mūsų kreipimasis yra adresuotas visiems, kas tokiu nepaprastu laiku vykdo valstybių valdymą, kas pašventė savo gyvenimą tarnauti savo šalies žmonėms, žmonijai, tiems kas kiekvieną dieną stengiasi siekti taikos visoje planetoje.

(C) 2007-2016 zulus.lt | Pasaulekura.lt

Hey.lt