DĖMESIO! Šiuo metu ši svetainė yra perkeliama į www.pasaulekura.lt. Jeigu kažkokio seniau čia buvusio turinio nepavyko rasti, greičiausiai jis bus jau naujame puslapyje.

Indigo - dažniausiai užduodami klausimai

Na štai, pagaliau užbaigiau didžiulį darbą, verčiant labai ilgą diskusiją, su vienu, 11 metų amžiaus berniuku, gyvenančiu Rusijoje. Kuris yra vienas iš Indigo vaikų.

Pagal naujausius mano tyrimo duomenis, diskusija vyko apytiksliai 2006 metais, kovo mėnesį, viename iš Rusijos internetinių forumų. Kur vienas iš Indigo vaikų, vardu Saša, kuris tenai save vadino nick'u "Elhfi", nusprendė papasakoti apie žemės ir visos saulės sistemos praeitį ir ateitį.

Apie tai, kokie didžiuliai pokyčiai laukia mūsų planetos. Apie tai ką žmonės daro blogai ir kam reikėtų ruoštis. Kokiu keliu visiems derėtų eiti ir kaip tobulėti ir kas su mumis greičiausiai neišvengiamai nutiks, kad ir kaip to bandysime išvengti.

Jis atsakė į apytiksliai 300 klausimų, įvairiomis temomis, kuriuos klausinėjo skirtingi žmonės. Tai labai apsunkino teksto vertimą. Kadangi klausimus klausinėjo ir formulavo visiškai skirtingi žmonės, kurių yra visiškai skirtingas mentalitetas, išprusimo, išsivystymo ir dvasinis lygmuo.

Vieniems buvo įdomu labiau kažkokia tiksli mokslinė informacija, techninės žinios, kitiems ezoterika, religija, nežemiškos civilizacijos, ateiviai, visatos sandara, tretiems kažkokios filosofijos ar dvasinės praktikos, saviugda ir t.t... O kai kurie iš klausimų, buvo gan kvaili ir aplamai nelabai verti atsakymų.

Buvo išnagrinėta daugybė temų ir tai yra nuostabus informacijos šaltinis tiems, kas ieško atsakymų. Kaip pats Saša teigia, dalį iš atsakymų jis ėmė iš Žemės informacinio lauko, kuris yra prieinamas visiems ir kuris saugoja labai daug informacijos apie viską, įskaitant ir įvairias žinias apie mūsų visos Saulės sistemos praeitį. Apie šį planetos informacinį lauką, jis buvo taip pat nemažai klausinėtas ir aplamai daug papasakojo apie įvairius kitus dalykus. Taip pat, kai kuriais atvejais, jis naudojosi ir kitais šaltiniais, savo, kaip Indigo sugebėjimu, susisiekti su visatos ar kitais nežemiškais protais. Naudojo įvairius mums nesuvokiamus bendravimo metodus, apie kuriuos irgi šiek tiek apšvietė. 

Informacijos yra labai daug, kaip ir atsakymų apie viską. Kaip Saša teigė, kad jo atsakymai yra duoti ne išbaigti, kadangi kitaip juos žmonės greitai pamirštų ir kad atsakymą į kiekvieną klausima, žmonės turi atrasti patys, prieiti prie jo. Ir tik tada jie jį sugebės pilnai, iki galo suvokti. Dėl to, tai ne galutiniai atsakymai, o tik kryptys, į kur reikėtų judėti.

Ne į viską, kaip jis minėjo, jam buvo leista atsakyti, kadangi egzistuoja visatos taisyklės, kurios riboja, kokią informaciją jam buvo galima mums atskleisti.

Tai buvo pagrinde padaryta dėl to, kad nukreipti žmoniją į teisingas vėžias. Kadangi šiuo metu ji rieda į bedugnę. Verčiant visą šį ilgą tekstą, kas man užtruko daugiau kaip mėnesį (tai dariau ne kasdieną), pastebėjau, kad Saša taip atsakinėjo į klausimus, lyg būtų įsiskverbęs į kiekvieno iš klausiančių protą ir pasaulį. Lyg jis būtų klausimą perskaitęs, ne vien kompiuterio ekrane. Tačiau ir klaususio žmogaus mintyse. Į juos jis kartais taip atsakydavo, lyg atsakytų subjektyviai, konkrečiam asmeniui, pagal jo suvokimą. Tai man pačiam paliko gilų, davė atsakymus į daugybę mane dominančių klausimų.

Patarimas

Ieškantiems atsakymų, rekomenduoju kruopščiai ir neskubant viską perskaityti. O ne "apgraibomis" susipažinti, su paliestais klausimais ir atsakymais į juos. Tekstas buvo labai sunkus. Labai sudėtingai formuluotos mintys ir kad vengti mano pačio interpretacijų, kas galbūt galėtų kiek iškreipti atsakymus, stengiausi versti kuo labiau pažodžiui. Kad kuo autentiškiau perteikti jo mintis. Dėl to, ties kai kuriais atsakymais, teks gerai pasukti galvą, jie yra gan abstraktūs.

Panašūs straipsniai

Indigo, kristalo, vaivorykštės vaikai ir jų bendra misija

Indigo, krištoliniai ir vaivorykštės vaikaiDaugybė žmonių pasaulyje tiki, kad į mūsų planetą ateina įvairios sielų grupės, bangos, kad padėti planetai ir visai civilizacijai pereiti iš senojo „geležies“ amžiaus, stipriai industrializuoto gyvenimo būdo, į labiau dvasiškai turtingas ir pašviesėjusias aukštumas. Jūs tikriausiai internete jau girdėjote apie „Indigo vaikus“ ar taip vadinamus „Lightworkers” (angl.).

Už ribos - Kaip atverti pasakiškas galias ar pojūčius

Šiandieną nusprendžiau, kad galbūt verta apžvelgti šį klausimą atskirai, atrakinti šią žmonių suvokimo dalį, vien tik tam, kad būtų žinių pilnumas, konkretizuota informacija, suvokimas ir apie tai. Tikrai žinau, kad šia tema domisi daug žmonių. Bet kadangi puoselėju kompleksinę dvasinę saviugdą, kosminio pašviesėjimo kelią, tai šią temą, kaip atskirą, nelaikiau svarbia. Nes dvasiškai tobulėjant ir evoliucionuojant, harmonijoje su visata, jūs vis tiek tai pereisite, jeigu to jūsų dvasinei misijai reikės ir kada to reikės, šios galios savaime jums atsivers ir būtent tokios, kokių jums reikia. Dėl to, šį klausimą gvildenti atskirai, man paprastai atrodo, kad nėra aktualu. Bet reikia padėti ir kairiapusrutuliniams mūsų artimiesiems, kuriems yra sunku suvokti visą paveikslą ir kuriems svarbu būtent konkrečios detalės.

Suvokimas

DualumasNiekada pasiekus aukštesnį suvokimą nesirūpinkite apie tai apšviesti kitus žmones. Ypač tuos, kas šio suvokimo neieško. Nes toks suvokimas savaime atsivers kiekvienam, pasiekus atitinkamą lygmenį ir net jūsų pačių tiesa, dar aukštesniame lygmenyje, gali pasirodyti net jums patiems klaidinga. Kaip sakant, kiekvienam suvokimas ir tiesa yra pagal jo išsivystymo lygmenį ir nieko kito žmonės nepriims, tik tai kas jam tinka pagal jo dabartinę evoliuciją.

Jeigu ir galima kažką su tuo padaryti, tai atverti nedidelį kampelį aukštesnio suvokimo, kuris kiek peržengia konkretaus žmogaus ribas, bet nenueina labai toli ir taip plečia jo suvokimą. Tačiau reikia labai taikliai pataikyti, kad tai įvyktų, kad tai atitiktų konkretaus žmogaus lygmenį. Nes mes nežinome koks žmogus yra kokiame suvokimo lygmenyje. Dėl to, tik abstraktūs dalykai gali jį atverti ir žmonės nelinkę priimti jau "sukramtytą" informaciją...

Sielų kontraktai

Sielų kontraktai - KarmaPrieš mums gimstant, mūsų sielų šeima mūsų paklausia tik vieno klausimo - „Ką mes ketiname išmokti sekančiame gyvenime?“.

Jums atsakius į šį klausimą ir būna sudaromas sielos kontraktas, ką jūs pasirinkote nuveikti. Tačiau pasaulis veikia atbulai. Dualumo filosofija tai pakankamai gerai apžvelgia.

Kaip užmegzti kontaktą su nežemiškomis būtybėmis

Kontaktas su nežemiškomis civilizacijomis - Atskridęs ateivių laivasDaugeliui žmonių, kontakto užmezgimas su nežemiškomis ir palankiai mūsų atžvilgiu nusiteikusiomis būtybėmis, yra žingsnis teigiama kryptimi, prisiėmimas sau atsakomybės už savo gyvenimą ir veiksmus.

Save jūs taip pašalinsite iš tų žmonių gretų, kurie yra pasyvūs, tų kurie laukia vietoj to, kad naudotų savo galimybes ir imtųsi kurti naują realybę. Taip jūs tapsite katalizatoriumi, prisidedančiu prie harmoningos sąveikos vizijos, puoselėjančios „atsibudusios žmonijos“ atėjimą.

Egzistuoja tokia šviesi vizija, kad visi sąmoningi sutvėrimai yra vienas su kitu sujungti meile ir, kad taip pat ir kūrėjas yra kartu su visais savo kūriniais. Niekas mūsų neatskiria vienų nuo kitų, išskyrus mūsų pačių sąmonę. Mums nebūtina būti izoliuotiems, vieni nuo kitų, pasaulis yra be ribų, ar sienų ir net galaktikos nėra to ribos...

(C) 2007-2016 zulus.lt | Pasaulekura.lt

Hey.lt