Sveiki, tai senas Zulus.lt puslapis, su senu dizainu ir turiniu, kuriame yra daug klaidų ir t.t... Šiuo metu kuriama visiškai nauja šio puslapio versija, kuri neatpažįstamai skirsis nuo dabartinio puslapio. Visas turinys (straipsniai, knygos ir t.t...), šiuo metu yra peržiūrimi ir naujinami, dažnai visiškai perrašomi, kaip ir sprendžiama ką palikti ir ką iš jo iš viso pašalinti. Tačiau tik atlikus pilną rekonstrukciją, bus paleistas naujasis puslapis - šie pakeitimai ne atliekami dabartiniame puslapyje. Dabartinis puslapis vėliau bus tiesiog išjungtas ir vietoj jo paleistas visai naujas puslapis. Prieš dešimtmetį laiko, kada šis puslapis buvo kuriamas tik siauram ratui žmonių, nebuvo stengiamasi rašyti jo turinį labai kruopščiai, tvarkingai ir taisyklingai. Ryšium su tuo, buvo nuspręsta jį visą pertvarkyti, kas šiuo metu ir vyksta ir šis darbas jau apytiksliai 30% atliktas. 

Mokslai

Alus tik 28 centai!

Motina moralizuoja savo sūnaus mokytoją:

  • Na kaip jūs galėjote mano sūnui duoti spręsti užduotį, kur alus tik 28 centai??? Mano vyras visą naktį užmigti negalėjo ...

Nešvankus profesorius

Profesorius auditorijoje mėgo pasakoti nešvankius anekdotus. Merginos nusprendė protestuoti ir sutarė, kad kitąkart, kai jis tik pradės, išeis iš auditorijos. Tačiau profesorius kažkaip sužinojo apie jų planus. Kitos paskaitos metu, jis pradėjo paskaitą žodžiais:

  • Ar žinot, kad Švedijoje prostitutė per vieną naktį uždirba 2000 žalių?

Visos merginos pakilo ir patraukė link durų. Profesorius bandė jas sustabdyti:

  • Palaukit, palaukit!.. Juk lėktuvas į Švedija išskrenda tik rytoj...
(C) 2007-2016 www.zulus.lt

Hey.lt