Indigo, kristalo, vaivorykštės vaikai ir jų bendra misija

Indigo, krištoliniai ir vaivorykštės vaikaiDaugybė žmonių pasaulyje tiki, kad į mūsų planetą ateina įvairios sielų grupės, bangos, kad padėti planetai ir visai civilizacijai pereiti iš senojo „geležies“ amžiaus, stipriai industrializuoto gyvenimo būdo, į labiau dvasiškai turtingas ir pašviesėjusias aukštumas. Jūs tikriausiai internete jau girdėjote apie „Indigo vaikus“ ar taip vadinamus „Lightworkers” (angl.).

Ką reiškia „Lightworker” arba  „Šviesadarbis”

Lightworker (angl. Šviesadarbis), tai žmogus, kuris jaučia, kad visam mūsų pasauliui, visai mūsų planetai, dideliu mastu yra reikalingas didžiulis gydymas. Modernus žmonių gyvenimo būdas yra neharmoningas, žalingas mums ir mūsų gamtai, ko dalis yra ir patys žmonės. Tai gimdo tokių žmonių pasąmonėje suvokimą, kad reikia kažką su tuo daryti, ypač su žmonėms, kurie yra gimę šioje modernioje visuomenėje.

Naujosios kartos yra nepririštos „grandinėmis“ prie žmonių ar dalykų, kurie kūrė šią dabartinę moderniąją visuomenę, kurioje jie patys tapo įkalinti. Kaip grandines, mes turime omenyje investuotą energiją, mąstyseną, pasaulėžiūrą ir charakterį, kas buvo išvystyta dar prieš tai buvusioje eroje, turint daug mažiau informacijos apie tai. Naujosios kartos, daug aiškiau gali matyti daug didesnį paveikslą ir jiems daug lengviau suvokti, kas šiame senesnių kartų kūrinyje neveikia ar veikia labai prastai...

Mokslo pasaulyje yra tokie apibrėžimai, kaip pvz. X, Y ar Z kartos, taip ir dvasinėje visuomenėje, egzistuoja tokie apibūdinimai kaip „Indigo vaikai“, „Kristaliniai vaikai“ ar „Vaivorykštės vaikai“.

Šviesadarbis

Kokios rūšies „Šviesadarbis” jūs esate?

Čia galite sužinoti, kuriai iš šviesos karių ar kūrėjų grupei jūs priklausote, kaip ir kurie iš aspektų geriau apibūdina jus.

Indigo vaikai

 • Gimę tarp 1960 – 1980 m.

 • Maištininko ir kario dvasia

 • Niekinantis sistemą

 • Mėgstantis izoliuotis

 • Turintis polinkį į priklausomybes

 • Užsispyręs

Kristaliniai vaikai

 • Gimę tarp 1980 – 2000 m.

 • Švarios ir tyros širdies

 • Turi išvystytą vaizduotę ir kūrybingumą

 • Labai stipriai empatiškas ir jausmingas

 • Jaučiantis aistrą mistiniams fenomenams ir super herojams

 • Gero būdo

Vaivorykštės vaikai

 • Gimę po 2000 metų

 • Pozityvūs ir geri

 • Techniškai išprusę, lengvai įsisavinantys naujas technologijas

 • Mylintys ir nekantrūs

 • Mėgstantys gyvūnus, gamtą, dažnai būna veganais

 • Laisvi

Indigo vaikai

Indigo vaikai

Indigo vaikai, gimė tarp 1960 ir 1990 m., panašiai kaip ir X kartos gimimų pikas, kada daugiausiai gimė vaikų.

Jie yra maištininkai, nepaklusnūs įvairiose situacijose, kaip namai, mokykla ar darbas. Jie turi karių dvasią.

Jie pyksta ant korumpuotos sistemos, kuri valdo visuomenę! Šis jų įgūdis gali pasireikšti ir per muziką, filmus, įvairius judėjimus, jaunimo sroves, gyvenimo būdą ir pan.

Jiems yra ne svetima eksperimentuoti su psichodelinėmis substancijomis, svaigalais ar narkotikais, kad atverti savo sąmonę.

Jų veiklos rezultate gimė naujos verslo sritys, nauji išradimai, kurie pakeitė visam laikui žmonijos ateitį, kaip pvz. internetas.

Kristaliniai vaikai (Crystal)

Kristaliniai vaikai, dažnai esantys X kartos tėvų vaikai. Jie gimė apytiksliai 1990 – 2000 m. Truputį kitaip, nei Y karta, kuri laikoma kad gimė nuo 1980 iki 2000 m. Tačiau, Y kartos ir kristalinių vaikų savybės yra beveik tokios pačios.

Jie yra intuityvūs, dvasiškai sąmoningi ir jaučia aistrą paranormaliems reiškiniams. Jie turi išvystytą vaizduotę, kūrybingumą ir lengvai supranta įvairius dalykus. Yra empatiški ir gero būdo. Didelis prieštaringumas tarp jų emocijų, juos kartais verčia vartoti vaistus ar net lankytis pas psichologus. Kartais jie jaučia didžiulį nerimą ar net paniką, o kai kurie iš jų dėl to net turi rimtesnių psichinių problemų.

Jie gimė permainų metu, kada žmonija padarė savo didžiausią technologinį šuolį, kuris įtakojo visas visuomenės sferas. Jie užaugo tame laikotarpyje, kai internetas dar buvo neprieinamas daugeliui, o ne ką vėliau, gyvenimas tapo neįsivaizduodamas be jo... Šie dideli pokyčiai įvyko per pakankamai trumpą laiką, viso labo tik dešimt metų ir tai įtakojo jų požiūrį į pasaulį. Dėl to, jiems prireikė atlikti labai staigų šuolį savo sąmonėje, per labai trumpą laiko periodą. Tačiau, kadangi tai kristaliniai vaikai, jiems tai pagal jų jėgas. Jie visada mato pasaulį tyromis, lyg kristalinėmis akimis, kas visada charakterizuoja šio tipo vaikus.

Dėl savo vaizduotės, širdies tyrumo ir stiprybės, juos traukia super herojaus fenomenas. Jų menas, muzika, filmai, verslas ir net jų gyvenimo būdas yra įkvėptas įvairių super herojų, kuriuos jie idealizavo augdami.

Vaivorykštės vaikai (Rainbow)

Vaivorykštės vaikai, tai paskutinė, taip vadinama Z karta.

Jie yra daug labiau modernūs ir techniškai išprusę, nei X ar Y kartų žmonės. Nes jie gimė tuo metu, kada žmonės buvo labiausiai apsijungę į vieną tinklą, nei kažkada prieš tai, žmonijos istorijoje. Jiems augant, interneto pagalba, paspaudus vos kelis mygtukus, buvo prieinama visa pasaulio informacija apie viską!

Šie vaikai yra linksmi ir pozityvūs. Jie yra tarsi šviežio oro gūsis. Jie neša gerumą ir laimę visam pasauliui, visokių išradimų, platformų ir medijų dėka, kurias sukūrė X karta, o Y karta po to patobulino.

Per savo šviesą ir pozityvumą, jie tapo labiausiai laisva iš visų kartų karta, turint omenyje moderniąją istoriją. Jie mėgsta keliauti. Nemėgsta būti prisirišę tik prie vieno žmogaus. Jie nemėgsta būti supančioti senų tradicijų, ritualų ar pasenusių sistemos dogmų. Jie tada jaučiasi lyg kalėjime. Galvokite apie juos lyg apie šviesą; jie suteikia šilumą, gyvybę ir negali būti sugauti ar supančioti. Jie yra labai tyri, dėl ko dauguma iš jų yra veganai.

Šviesadarbių sąjunga

Pagrindiniai šių trijų kartų skirtumai

Indigo vaikai – čia yra tam, kad sunaikinti tai kas šioje civilizacijoje neveikia ir grysti kelią, padaryti pradžią, geresniam pasauliui.

Kristaliniai vaikai – yra tie, kurie čia atėjo kurti, statyti ir vystyti naujus būdus ar dalykus, kurti harmoniją tarp gamtos ir žmogaus potencialų.

Vaivorykštės vaikai – atėjo tam, kad duodi gyvybę ir patręšti naują, patobulintą pasaulį, kuris bus harmonijoje tarp gamtos ir žmogaus potencialų.

Kad pakeisti šio pasaulio tolimesnę evoliuciją, nukreipti ją į labiau pozityvią vagą, šiems trims dvasiniams tipams reikia dirbti kartu.

Tačiau, tai nereiškia, kad jeigu jūs esate indigo, tuo pačiu metu jūs negalite būti ir kristalinis ar vaivorykštės vaikas. Per savo dvasinę evoliuciją, jūs galite praeiti visus šiuos dvasinius kelius ir tipus, priklausomai kokia yra jūsų aplinka, suvokimas ir paskirtis. Ir daugelis žmonių eina būtent tokiu keliu. (past. panašiai kaip tai nutiko ir man).

Tai tiesiog yra trys atskiri, vienos didelės programos aspektai, reiškiantys, kad jūs esate Šviesadarbis (Lightworker), kuris dirba tam, kad gydyti šį pasaulį.

Viskas yra susiję

Kokiu būdu mes visi tampame šios dvasinės revoliucijos dalimi

Ši dvasinė revoliucija yra kolektyvinės žmonių sąmonės rezultatas. Kad tai suprasti, reikia suprasti, kaip viskas yra susiję. Jums reikia suvokti tokį faktą, kad VISKAS yra susiję su viskuo, net ir jūsų mintys.

Emilis Diurkheimas, buvo pirmasis žmogus, kuris 1893 m. pristatė kolektyvinės sąmonės sąvoką, kaip bendrus įsitikinimus, idėjas ir moralines nuostatas, kas veikia kaip visuomenę vienijantys faktoriai. Panašiai kaip mes kalbame apie kolektyvinę sąmonę, Karlas Jungas pasakojo apie „kolektyvinės pasąmonės“ fenomeną, kaip apie visos žmonijos pasąmonę.

Tokiu būdu, mes visi esame susiję. Tokiu būdu, žmonija nesąmoningai sukūrė idealią dirvą tam, kad galėtų ateiti ir dirbti „šviesadarbiai“, kaip priešnuodis prieš virusą, kuris gali mus visus sunaikinti. Galbūt tai buvo kolektyvinės pasąmonės ar aukštesnių mūsų sąmonės matmenų veiklos rezultatai, kad apsaugoti mus, kaip rūšį, nuo išnykimo.  

Šaltiniai

 • lifecoachcode.com
 • Vertimas / Translation: Arvydas Grigonis
 • This website don't own any of used in article media files. All media files are copyrighted respectively to their owners.

* Pavadinimą "šviesadarbis", pasiūliau aš, kadangi nebuvo jokio lietuviško žodžio, kuris atstovautų šį žodį. O norėjosi kažko panašaus į anglišką terminą, trumpo ir vieno žodžio.

Panašūs straipsniai

Mitybos tipų gidas

Mitybų tipai - kuo aukštesnis, tuo didesnė harmonija su visataMityba, tai fizinio kūno, kaip vieno iš šių trijų aspektų (fizinis kūnas, sąmonė ir dvasia), sudedamoji dalis, kaip ir fizinė veikla. Aukštesni mitybos lygiai yra pasiekiami tik darnioje harmonijoje su sąmone ir įsitikinimų sistema. Pvz. jeigu apstoti valgyti mėsą, o jūs tuo metu esate įsitikinęs, kad be mėsos neišgyvensite, tai tik sau pakenksite.

Tokie perėjimai, būtinai turi vykti harmoningai su sąmone, įsitikinimų sistema ir pirmiausiai pokyčiai prasideda nuo jos. Kuo aukštesnė mitybos forma, tuo aukštesnės bus fizinio kūno vibracijos, kaip ir persijungti ant pakankamai aukštų mitybos formų, reikalingos irgi, pakankamai aukštos vibracijos. Ne tai, kad bet kuris žmogus, iš gatvės, gali iš karto tapti, pvz. vegetaru, žaliavalgiu ar vaisiavalgiu...

Už ribos - Kaip atverti pasakiškas galias ar pojūčius

Šiandieną nusprendžiau, kad galbūt verta apžvelgti šį klausimą atskirai, atrakinti šią žmonių suvokimo dalį, vien tik tam, kad būtų žinių pilnumas, konkretizuota informacija, suvokimas ir apie tai. Tikrai žinau, kad šia tema domisi daug žmonių. Bet kadangi puoselėju kompleksinę dvasinę saviugdą, kosminio pašviesėjimo kelią, tai šią temą, kaip atskirą, nelaikiau svarbia. Nes dvasiškai tobulėjant ir evoliucionuojant, harmonijoje su visata, jūs vis tiek tai pereisite, jeigu to jūsų dvasinei misijai reikės ir kada to reikės, šios galios savaime jums atsivers ir būtent tokios, kokių jums reikia. Dėl to, šį klausimą gvildenti atskirai, man paprastai atrodo, kad nėra aktualu. Bet reikia padėti ir kairiapusrutuliniams mūsų artimiesiems, kuriems yra sunku suvokti visą paveikslą ir kuriems svarbu būtent konkrečios detalės.

Šlovės trimitai

Šlovės trimitaiYra tokia sąvoka rusų folklore:  "Он прошел огонь, воду и медные трубы" - "jis praėjo ugnį, vandenį ir varinius trimitus". Kurį laiką aš masčiau, kad turima galvoje varinius vambzdžius (t.y. kanalizaciją). Dėl to buvo sunku suvokti iš kur kilo šis posakis. Tačiau vėliau supratau tikrą šio posakio reikšmę.

Vis tik tai verčiasi kaip variniai trimitai - kitaip tariant "šlovė!". O kilo tai iš vienos rusų liaudies pasakos, apie koščėjų, kai Ivanuškai prireikė visa tai pereiti, kad išvaduoti jo mylimąją. Jis turėjo praeiti ugnies, vandens karalystes, o vėliau ir varinius trimitus - įveikti šlovę ir tik jeigu nepaluš šiame kelyje, tik tada jam pavyks pasiekti savo tikslą. Taip pat yra su tobulėjimu, bet kokioje srityje!

Indigo - dažniausiai užduodami klausimai

Na štai, pagaliau užbaigiau didžiulį darbą, verčiant labai ilgą diskusiją, su vienu, 11 metų amžiaus berniuku, gyvenančiu Rusijoje. Kuris yra vienas iš Indigo vaikų.

Pagal naujausius mano tyrimo duomenis, diskusija vyko apytiksliai 2006 metais, kovo mėnesį, viename iš Rusijos internetinių forumų. Kur vienas iš Indigo vaikų, vardu Saša, kuris tenai save vadino nick'u "Elhfi", nusprendė papasakoti apie žemės ir visos saulės sistemos praeitį ir ateitį.

Apie tai, kokie didžiuliai pokyčiai laukia mūsų planetos. Apie tai ką žmonės daro blogai ir kam reikėtų ruoštis. Kokiu keliu visiems derėtų eiti ir kaip tobulėti ir kas su mumis greičiausiai neišvengiamai nutiks, kad ir kaip to bandysime išvengti.

Jis atsakė į apytiksliai 300 klausimų, įvairiomis temomis, kuriuos klausinėjo skirtingi žmonės. Tai labai apsunkino teksto vertimą. Kadangi klausimus klausinėjo ir formulavo visiškai skirtingi žmonės, kurių yra visiškai skirtingas mentalitetas, išprusimo, išsivystymo ir dvasinis lygmuo.

Vieniems buvo įdomu labiau kažkokia tiksli mokslinė informacija, techninės žinios, kitiems ezoterika, religija, nežemiškos civilizacijos, ateiviai, visatos sandara, tretiems kažkokios filosofijos ar dvasinės praktikos, saviugda ir t.t... O kai kurie iš klausimų, buvo gan kvaili ir aplamai nelabai verti atsakymų.

Dvasinė Evoliucija - Dvasia, Kūnas ir Sąmonė

Kūnas, Sąmonė ir DvasiaYra trys pagrindiniai dvasinio tobulėjimo aspektai, dvasia, kūnas ir sąmonė, iš kurių susideda mūsų dvasinė evoliucija. Šią filosofiją, taip pat, puoselėja Indijoje išlikusi prieštvaninė medicina „Ajurveda“ (Sanskr. „Ajur“ – gyvenimas, „veda“ – žinios).

Kaip manoma, kiekvienas iš šių aspektų, turi individualias savo vibracijas, vibracijų dažnį, ką galima suprasti ir kaip pasiektą tobulėjimo lygmenį. Atvejais, kada šie aspektai yra skirtingai išlavinti, vibruoja labai skirtingais dažniais, tarp jų vyksta didelė vibracinė disharmonija, kurios pasekoje pas žmogų atsiranda įvairios ligos.

Ligų rūšys priklauso nuo konkrečios vibracinės disharmonijos. Pvz. vienu atveju, gal tai bus paprastos ligos ar infekcijos, o kitu atveju galbūt tai bus dvasiniai ar psichikos sutrikimai.

(C) 2007-2016 www.zulus.lt

Hey.lt