Ryžių sriuba

Ryžių sriuba

Šiandieną pateiksiu, labai paprastą, sriubos receptą. Idėja gaminti tokią sriubą, į galvą šovė netyčia. Tiesiog, vieną kartą, kilo mintis tai pabandyti. Rezultate to, gavosi labai skani sriuba. Šią sriubą taip pat galima pavadinti sultiniu su ryžiais.

Šiai sriubai išvirti reikės:

- Vištienos - aš paprastai verdu iš vištienos ketvirčių. Pageidaujant, galima naudoti ir kitokią mėsą;
- Ryžių pakelio;
- Vienos ar kelių bulvių - paprastai į sriubą dedu vieną, vidutinio didumo, smulkiai pjaustytą bulvę. Tačiau tai yra skonio reikalas, galite dėti tiek bulvių, kiek paprastai jų mėgstate dėti į sriubą

Į puodą įpilame vandens, įdedame vištienos ketvirčius ir verdame, prižiūrėdami ar neišvirė vanduo 1,5-2,5 valandаs. Jeigu mėsa pasitaikė kietesnė, galima virti ir ilgiau. Šioje stadijoje verdame tiesiog mėsą.

Po mėsos virimo, atstatome vandens kiekį, kuris buvo išviręs, pasūdome, pridedame prieskonių, lauro lapelių ir t.t... Tada į sriubą dedame ryžius ir supjaustytas bulves. Po to, verdame, kol išvirs bulvės ir ryžiai.

Panašūs straipsniai

Paprasti miltiniai blynai

Miltiniai blynaiŠis receptas nėra niekuo ypatingas ir aprašo paprastų miltinių blynų gamybą. Šiuos blynus, greičiausiai  jums ne kartą gamino namiškiai.

Kiaušinienė su duonos riekiemis

Omletas su duonos riekėmis

Šis receptas yra vienas iš tokių, kurie paruošiami gan greitai ir nereikalauja ypatingų komponentų. Jis gerai tinka, turint tik kiaušinių ir duonos, pageidaujant pasigaminti kažką įmantresnio, nei paprasti kepti kiaušiniai.

Pievagrybių omletas

Pievagrybių omletas

Šiandieną, pateiksiu omleto su pievagrybiais receptą. Grybai yra labai sveikas produktas, duodantis organizmui trūkstamas maistines medžiagas, tame tarpe fosforą. Taipogi jų privalumas yra ir tame, kad jie gali pakeisti mėsą. Kas reiškia, kad šiame pasaulyje, bus nužudyta mažiau gyvūnų. Pievagrybiai kainuoja palyginus nedaug ir yra pigesni už pvz. dešrelės, apie kurias daugelis pasakytų, kad ten beveik nėra mėsos. Tiesa, grybus organizmas virškina pakankamai ilgai, tai gan sotus maistas.

Šaltibarščiai

Pagaminti šaltibarščiaiŠiuo šiltu metų laiku, daugelį žmonių kamuoja karštis ir visi ieško kaip nuo jo pabėgti ar sumažinti jo efektą. Tai galima labai puikiai suderinti su tokiu žmogui maloniu dalyku, kaip maistas. Daugelis žmonių šiuo metų laiku valgo ledus. Tačiau, kad ir ledai atvėsina, bet taip pat prideda ir nemažai kalorijų. Nors ir teigiama, kad žmogaus organizmui įsisavinti šaltus ledus, taip pat reikia ir nemažai energijos, tačiau greičiausiai suvalgius jų daug, kas liečia kalorijų klausimą, vistiek labiau sau pakenksime.

(C) 2007-2016 www.zulus.lt

Hey.lt