DĖMESIO! Šiuo metu ši svetainė yra perkeliama į www.pasaulekura.lt. Jeigu kažkokio seniau čia buvusio turinio nepavyko rasti, greičiausiai jis bus jau naujame puslapyje.
Sielų kontraktai
Prieš mums gimstant, mūsų sielų
šeima mūsų paklausia tik vieno klausimo - „Ką mes ketiname
išmokti sekančiame gyvenime?“.
Jums atsakius į šį klausimą ir būna sudaromas sielos kontraktas, ką jūs pasirinkote nuveikti. Tačiau pasaulis veikia atbulai. Dualumo filosofija tai pakankamai gerai apžvelgia.
Geriausias būdas kažką patirti ir išmokti yra susidūrimas su priešingu konkretaus dalyko, dualumo potencialu. Norite išmokti kantrybės? Jums teks išgyventi tokioje aplinkoje, kur jus visaip erzins, kibins ir kitaip visaip bandys jūsų kantrybę. Tas liečia ir jūsų brolius, seseris ar vaikus. Dzen praktikos nėra atsakymas į tai (past. įvairios meditacijos ir pan. kurių pagalba pasiekiama vidinė ramybė). Kad suvokti gryną meilės aistrą, teks praeiti gryno įniršio liepsnas.
Jūsų pasitikėjimas savimi, bus statomas ant įvairių žmonių, kurie pretenduoja būti jūsų draugais išdavysčių pamatų. Tokiu principu yra grįsti visi sielų kontraktai, kai mes neturime kito pasirinkimo, bet tik tai įveikti.
Deimantas turi būti nušlifuotas, prieš tai kol jis pradės švytėti. Ir tik tada ateis eilė sekančiam jūsų sielos deimantui. Geriausias plienas yra gaunamas karščiausiose liepsnose. Šie posakiai iš tikrųjų labai gerai atspindi tai. Kad pasiekti taikos būseną, teks susidurti su chaosu ir žiaurumu. Kad iš tikrųjų augti, teks praeiti šiurkščią lūžių ir kritimų mokyklą. Skausmas gali jus mokyti, kaip ir būti bevertis. Nereikalingas skausmas yra bevertis. Jis tik jums sukels skausmą ir nieko neišmokys.
Pastaba: nors jeigu pažvelgti iš kitos pusės, jeigu jūs sau be reikalo kelsite skausmą, tai net ir tada jis jus mokys, kad nėra prasmės taip elgtis! Tai juk irgi pamoka.
Pralaimėjimo kartėlis yra tuo pačiu ir patirties kalvė. Praeidami tokią kančią, mes išmokstame tokiose situacijose elgtis, jas suvaldyti ir įveikti. Pirmas augimo žingsnis prasideda mums praradus balansą (savitvardą). Už drąsą ir milžiniškas pastangas, kurias mums tenka į tai įdėti, mes išmokstame pasiekti balansą, bet kokiose situacijose. Tokios pastangos yra toli gražu ne bevertės. Jos kuria jus. Jūsų asmenybės plytos bus pastatytos kartu su jūsų patirties skiediniu. Šių patirčių praėjimas tiesiogiai prisidės prie jūsų kaip asmenybės augimo. Beribės meilės visata, mums nesustodama siųs vis naujas pamokas ir viena iš liūdnų tiesų, kurią teks priimti bus: "Oho, jūs išmokote pamoką, jūs įveikėte problemą?"
Tai yra sielos kontrakto pagrindas. Tokie įvykiai, kurie yra už mūsų horizonto, įtakojantys subtiliais būdais mūsų gyvenimą, kurių galbūt mes net nesugebame suvokti. Gyvenimas bus pilnas įvairių siurprizų ir tik jūsų reikalas ar jums su jais prasidėti ar ne. Prieš pradėdami galvoti apie tai, kad toks gyvenimas visada bus slegiantis, prisiminkite kad jis yra ištisinėje kovoje tarp dvasios ir aplinkybių, kuriose mes stengiamės atrasti balansą. Mes esame paprasti žmonės, kurie besipriešindami savo keliui, bandome kurti savas vizijas apie Absoliutą.
Epilogas
Kaip ir posakyje: kas mūsų nenužudo - padaro mus stipresniais! Šis posakis labai gerai atspindi pvz. kario dvasią, kur kaip tik su tuo seniau teko susidurti, ją studijuojant. Tačiau taip išeina, kad tai tinka visiems. Kas reiškia, kad kelių praeiti patirtis ir augti yra begalė ir tokiu būdu auga net tie žmonės, kurie jokiu dvasingumu net nesidomi! Taip paėmus, jie net laiko veltui nešvaisto ant bandymų dirbtinai siekti balansą, bet visa galva neria į problemas ir mokosi. Gal dėl to vienas iš indigo minėjo, kad jų kelias net greitesnis, lyg praeidinėti viską eksternu, ypač kalbant apie neigiamus žmones, kurie pasirenka labiausiai „vingiuotą“ kelią...
Tai galima priimti ir kaip avantiūrą, nuotykį ar net iššūkį. Ar pvz. kaip kompiuterinį žaidimą, pvz. RPG, kur mūsų herojus vystosi ir auga, kur irgi kertinis dalykas yra patirtis (exp), įveikdamas įvairius išbandymus, kurie jus sustiprina, ne vien fiziškai, bet ir dvasiškai ar plečia suvokimą, pažinimą, kaip ir sugebėjimą įvaldyti konkrečias situacijas, tapti aukščiau to! Kaip irgi vienas iš indigo teigė - „žmogaus tikslas yra pakilti virš materijos“! Iš esmės viskas į tai ir susiveda. Aplinkybės irgi yra materialaus pasaulio ar materijos dalis, kurios mums sukuria visus tuos siurprizus. Kitaip dar tai yra vadinama kaip Samsara.
Ar kaip tai dar yra išreiškiama, kaip viso to beprasmybės atradimas, visų tų dalykų, pamokų, kurias tenka praeiti. O jas praėjus, jos tampa beprasmiškos. Nes egzistuoja tik kaip pamokos ir toliau pasidaro nesvarbios, kai jos jau išmoktos ir jūs išeinate iš rezonanso su jomis. Jos jūsų toliau netrikdo ir pradeda ne traukti ar ne erzinti, provokuoti kažkokiai reakcijai, per kurią žmogus gali prarasti balansą ir tuo pačiu įsivelti į konkrečias pamokas. Abejingumas kažkokiam dalykui irgi yra to rodiklis, jeigu šios būsenos nesistengiama pasiekti dirbtinai.
Samsara / Sansara
Samsara - mirties ir gyvenimų, reinkarnacijų ciklas. Savo namų kasdienybėje ar darbe, mes kaip tik esame mūsų Samsaros sūkurio centre. Tai viena iš esminių sąvokų apie tai. Taip pat dar yra vadinama ir kaip „Sansara“. Ši sąvoka yra kilusi iš Tibeto, apibrėžianti reinkarnacijų, mirčių ir gimimų ciklą, paprastą pasaulietišką gyvenimą, paprastus žmogiškus kasdieninius reikalus ir t.t.. Kur būtent ir vyksta visos mūsų pamokos ar augimas.
Pats dažniau naudoju žodį „Samsara“, nes yra muzikos grupė, kuri pasivadinusi kaip „Sansara“, kad kiltų mažesnė painiava. Nors jie abu reiškia tą patį. Greičiausiai tiesiog vertimų ypatybės.
- Straipsnį vertė ir papildė: Arvydas Grigonis
- Šaltinis: Understanding Soul Contracts: Agreements We Made Before Coming To Earth
- 3460 peržiūrų
Šiandieną lankytojai skaitė
- Kaip užmegzti kontaktą su nežemiškomis būtybėmis (1)
- Paieškos (1)
- Dvasinė Evoliucija - Dvasia, Kūnas ir Sąmonė (1)
- Kaip išsivaduoti iš depresijos (1)
- Baisus oras (1)
- Pagalbos linija (1)
- Keltų zodiakas - Gyvūnai (1)
- 500 frankų (1)
- Kvantinė genetika - DNR perdavimas ЕМ bangomis (1)
- Už ribos - Kaip atverti pasakiškas galias ar pojūčius (1)