Truputis optimizmo

1. 80/20 Taisyklė (Pareto principas)

80% visų jūsų gaunamų pajamų, atneša jums tik 20% jūsų veiklos. Daug kas iš to ką jųs veikiate, iš tikrūjų ne taip ir reikalinga, kaip jums atrodo.

2. Parkinsono taisyklė

Bet kokį darbą jūs galite atlikti daug greičiau nei, kad manote. Kuo daugiau laiko yra skiriama konkrečiai užduočiai, tuo daugiau prie jos laiko ir sugaištama.

3. Grupinė operacija

Greitas būdas atlikti nuobodžius ir monotoniškus darbus yra atlikti juos visus kartu, vieną po kito.

4. Pirmiausiai duokite, o tik po to imkite.

Būtent tokia tvarka atliekant šiuos veiksmus, su laiku gausite daugiau nei, kad davėte.

5. Stenkitės aplenkti įvykius, ne stabdyti!

Tai ne tik išvaduos jus nuo laukimo, bet ir suteiks malonumą, kurio pasekoje jūs pajusite, kad patys valdote savo gyvenimą.

6. Nesėkmės ir klaidos yra gerai

Nesėkmių ir klaidų dėka jūs įgysite neįkainuojamą patirtį, sužinosite daug naujų ir įdomių dalykų ir tapsite sėkmingu, nes sėkmė gyvenime ateina retai, jeigu žmogus pasiduoda nesėkmėms ir padarytoms klaidoms. Sėkmė paprastai aplanko tik užsispyrusius!

7. Nesielkite su savimi per daug griežtai

Taip tik sukursite nereikalingą vidinį skausmą ir iššvaistysite veltui laiką.

8. Kurkite gerus ryšius

Bet kokį susitikimą traktuokite taip, lyg susitiktumėte su pačiais geriausiais draugais. Būtent nuo tokio nusiteikimo reikėtų pradėti bendravimą, vietoj to, kad visą susitikimo laiką nerimauti.

9. Kaip savo privalumu, pasinaudokite savo retikuliarinio aktyvavimo sistema

Tai susikaupimo sistema "RAS", kuri randasi smegenyse. Kad ja pasinaudoti, jums reikėtų stipriai susikaupti ties tuo, ko jūs trokštate ir stengtis ne prarasti tam dėmesio. Tai galėtų būti ir poperėlis, kuriame reikėtų užrašyti svarbų jums siekiamą tikslą, pvz. kad ir kažkurį iš šio straipsnio punktų.

10. Jūsų požiūris keičia realybę

Pesimizmas gali slėptis po realizmo kauke. Tačiau taip vyksta dėl to, kad jūsų "RAS" yra nustatyta priimti viską negatyviai ir laukia tik neigiamų įvykių. Būtent dėl to jūs būnate kiekvieną kartą "teisus". Tačiau iš kitos pusės pažiūrėjus, gal geriau tokiose situacijose būti ne teisiam. Pabandykite kardinaliai pakeisti savo požiūrį, vietoj to, kad tiesiog svarstyti neigiamą variantą, to pasekoje būsite maloniai nustebintas.

11. Dėkingumas - tai būdas pasijusti laimingu

Jeigu jums pasakytų, kad vieną ar kelias minutes jaučiamas dėkingumo jausmas, gali puikiai pataisyti jūsų nuotaiką, jųs tikriausiai stengtumėtės jaustis dėkingi kuo dažniau. Tai taip pat yra gera priemonė, padedanti palaikyti teigiamus santykius su aplinkiniais ir susitelkti prie teisingų tikslų. Be to tokiu būdu galima daryti ir kitus žmones laimingais, kas savo ruožtu padarys jus dar laimingesniu, kadangi emocijos yra užkrečiamos.

12. Ne lyginkite savęs su kitais

Lygindami save su kitais, leidžiate išoriniam pasauliui kontroliuoti jūsų savijautą. Tokiu atveju nuotaikų kaita yra garantuota. Daug produktyviau yra lyginti save su savimi, kad pamatyti kiek jūs savo gyvenime pasiekėte ar kokius tikslus pasiekėte ir išaugote virš savęs. Galbūt tai neatrodo labai šaunu, bet bent tai atneš vidinę ramybę, sustiprins jūsų valios jėgą ir užpildys jus teigiamomis emocijomis.

13. 80-90% to ko bijote, niekada nenutiks iš tikrųjų

Tai tik pabaisos, kurios egzistuoja jūsų galvoje. Net jeigu tai ir nutinka, tai dažniausiai viskas būna ne taip siaubingai, kaip tikėjomės. Daugeliu atvejų nerimas yra tiesiog be reikalingas laiko švaistymas.

14. Ne priimkite visko per daug rimtai

To kas šiandieną jums atrodo yra didelė problema, po trijų metų galite nė neprisiminti. Jeigu priimti save ir savo mintis per daug rimtai, tai tai gali atnešti tik bereikalingas kančias. Dėl to atsipalaiduokite ir atvėskite ir jūsų nuotaika pasitaisys.

Panašūs straipsniai

Kaip užmegzti kontaktą su nežemiškomis būtybėmis

Kontaktas su nežemiškomis civilizacijomis - Atskridęs ateivių laivasDaugeliui žmonių, kontakto užmezgimas su nežemiškomis ir palankiai mūsų atžvilgiu nusiteikusiomis būtybėmis, yra žingsnis teigiama kryptimi, prisiėmimas sau atsakomybės už savo gyvenimą ir veiksmus.

Save jūs taip pašalinsite iš tų žmonių gretų, kurie yra pasyvūs, tų kurie laukia vietoj to, kad naudotų savo galimybes ir imtųsi kurti naują realybę. Taip jūs tapsite katalizatoriumi, prisidedančiu prie harmoningos sąveikos vizijos, puoselėjančios „atsibudusios žmonijos“ atėjimą.

Egzistuoja tokia šviesi vizija, kad visi sąmoningi sutvėrimai yra vienas su kitu sujungti meile ir, kad taip pat ir kūrėjas yra kartu su visais savo kūriniais. Niekas mūsų neatskiria vienų nuo kitų, išskyrus mūsų pačių sąmonę. Mums nebūtina būti izoliuotiems, vieni nuo kitų, pasaulis yra be ribų, ar sienų ir net galaktikos nėra to ribos...

Už ribos - Kaip atverti pasakiškas galias ar pojūčius

Šiandieną nusprendžiau, kad galbūt verta apžvelgti šį klausimą atskirai, atrakinti šią žmonių suvokimo dalį, vien tik tam, kad būtų žinių pilnumas, konkretizuota informacija, suvokimas ir apie tai. Tikrai žinau, kad šia tema domisi daug žmonių. Bet kadangi puoselėju kompleksinę dvasinę saviugdą, kosminio pašviesėjimo kelią, tai šią temą, kaip atskirą, nelaikiau svarbia. Nes dvasiškai tobulėjant ir evoliucionuojant, harmonijoje su visata, jūs vis tiek tai pereisite, jeigu to jūsų dvasinei misijai reikės ir kada to reikės, šios galios savaime jums atsivers ir būtent tokios, kokių jums reikia. Dėl to, šį klausimą gvildenti atskirai, man paprastai atrodo, kad nėra aktualu. Bet reikia padėti ir kairiapusrutuliniams mūsų artimiesiems, kuriems yra sunku suvokti visą paveikslą ir kuriems svarbu būtent konkrečios detalės.

Metodai kaip greičiau užsikrėsti gripu, virusais ir kitomis ligomis

AIDS Virusas visam gražume

Šio straipsnio tema yra aprašyti gyvenimo būdą ir metodus, kaip elgiantis, didėja tikimybė apsikrėsti gripu, virusais ir įvairiomis kitomis ligomis. Kitaip sakant, ko kaip tik nereikėtų daryti.

Mitybos tipų gidas

Mitybų tipai - kuo aukštesnis, tuo didesnė harmonija su visataMityba, tai fizinio kūno, kaip vieno iš šių trijų aspektų (fizinis kūnas, sąmonė ir dvasia), sudedamoji dalis, kaip ir fizinė veikla. Aukštesni mitybos lygiai yra pasiekiami tik darnioje harmonijoje su sąmone ir įsitikinimų sistema. Pvz. jeigu apstoti valgyti mėsą, o jūs tuo metu esate įsitikinęs, kad be mėsos neišgyvensite, tai tik sau pakenksite.

Tokie perėjimai, būtinai turi vykti harmoningai su sąmone, įsitikinimų sistema ir pirmiausiai pokyčiai prasideda nuo jos. Kuo aukštesnė mitybos forma, tuo aukštesnės bus fizinio kūno vibracijos, kaip ir persijungti ant pakankamai aukštų mitybos formų, reikalingos irgi, pakankamai aukštos vibracijos. Ne tai, kad bet kuris žmogus, iš gatvės, gali iš karto tapti, pvz. vegetaru, žaliavalgiu ar vaisiavalgiu...

Indigo - dažniausiai užduodami klausimai

Na štai, pagaliau užbaigiau didžiulį darbą, verčiant labai ilgą diskusiją, su vienu, 11 metų amžiaus berniuku, gyvenančiu Rusijoje. Kuris yra vienas iš Indigo vaikų.

Pagal naujausius mano tyrimo duomenis, diskusija vyko apytiksliai 2006 metais, kovo mėnesį, viename iš Rusijos internetinių forumų. Kur vienas iš Indigo vaikų, vardu Saša, kuris tenai save vadino nick'u "Elhfi", nusprendė papasakoti apie žemės ir visos saulės sistemos praeitį ir ateitį.

Apie tai, kokie didžiuliai pokyčiai laukia mūsų planetos. Apie tai ką žmonės daro blogai ir kam reikėtų ruoštis. Kokiu keliu visiems derėtų eiti ir kaip tobulėti ir kas su mumis greičiausiai neišvengiamai nutiks, kad ir kaip to bandysime išvengti.

Jis atsakė į apytiksliai 300 klausimų, įvairiomis temomis, kuriuos klausinėjo skirtingi žmonės. Tai labai apsunkino teksto vertimą. Kadangi klausimus klausinėjo ir formulavo visiškai skirtingi žmonės, kurių yra visiškai skirtingas mentalitetas, išprusimo, išsivystymo ir dvasinis lygmuo.

Vieniems buvo įdomu labiau kažkokia tiksli mokslinė informacija, techninės žinios, kitiems ezoterika, religija, nežemiškos civilizacijos, ateiviai, visatos sandara, tretiems kažkokios filosofijos ar dvasinės praktikos, saviugda ir t.t... O kai kurie iš klausimų, buvo gan kvaili ir aplamai nelabai verti atsakymų.

(C) 2007-2016 www.zulus.lt

Hey.lt