DĖMESIO! Šiuo metu ši svetainė yra perkeliama į www.pasaulekura.lt. Jeigu kažkokio seniau čia buvusio turinio nepavyko rasti, greičiausiai jis bus jau naujame puslapyje.

Vyrai, kurie įrodė, kad amžius, tai tik skaičius!

Philippe Dumas, amžius 60 metųVisuomenė bando mus įtikinti, kad senėjimo reikia bijoti. Tačiau, šie žmonės įrodė ką kitą, kad tai tik skaičius, kurio iš viso nevertėtų bijoti. Visi sensta, ar mes norime to ar ne. Bet tai nereiškia, kad dėl to reikia aukoti savo gyvenimo kokybę. Valgymas sveikai, buvimas aktyviu, rūpinimasis savo emociniu ir dvasiniu potencialiais, gali kiekvienam padėti jų auksinį amžių paversti jų pačiais geriausiais metais. O kada žmogus jaučiasi gerai, tai ir atrodo gerai.

Philippe Dumas, amžius 60

Šiam spalvingam džentelmenui, pasinėrus į modelių pasaulį, jam išgarsėti padėjo ir barzda. Jis taip pat susilaukia nemažai gerbėjų per savo instagram, po to kai apie jį buvo paviešinta informacija per reddit. Kilęs iš Paryžiaus vyras sako - Mano, kaip vyresnio amžiaus modelio karjera yra jauna, bet ji prasidėjo gerai!

Anthony Varecchia, amžius 53

Iš kur šis vyriškis turi tokius raumenis, tokią figūrą? Jis jums atsakytų, kad tai ilgo ir sunkaus darbo, sporto ir sveiko gyvenimo būdo rezultatas, kad būnant 53 metų, atrodyti taip gerai. Jis yra iš Niujorko, taip pat daugiau jo nuotraukų galima pamatyti instagram.

Anthony Varecchia, amžius 53

Gianluca Vacchi, amžius 50

Šis sportiškai atrodantis vyriškis, be to, kad yra verslininkas, dar yra ir šokėjas. Štai video įrašas, kur jis šoka.

Gianluca Vacchi, amžius 50

Aiden Brady, amžius 50

Ne taip seniai, jis pradėjo savo karjerą madų pasaulyje, kaip ir nesiliauna populiarėjęs instagram. Manote tai riba? Ne! Jis taip pat pateko ir į didįjį ekraną! Taip! Jis taip pat ir kino žvaigždė.

Aiden Brady, amžius 50

Eric Rutherford, amžius 49

Kaip geras vynas, Erikas tampa labiau patrauklus su laiku. Šis spalvingas vyriškis yra ne tik modelis, bet ir renginių organizatorius Niujorke ir didelio žurnalo redaktorius. Taip pat, naujienas apie jį galima sekti jo instagram.

Eric Rutherford, amžius 49

Alessandro Manfredini, amžius 48

Šio vyro šviesi barzda, stipriai kontrastuoja su jo tamsiomis akimis ir antakiais. Šis italų kilmės vyras yra modelis, susilaukęs daug kontraktų. Taip pat jis propaguoja stilingas, įkvepiančias barzdas. Kaip ir jį galima sekti jo instagram.

Alessandro Manfredini, amžius 48

Deshun Wang, amžius 80

Šiam 80 metų amžiaus vyriškiui, sudalyvavus madų savaitėje, labai puikiai pavyko su šiuo savo debiutu išgarsėti. Publika net pavadino jį "karščiausiu Kinijos seneliu"! Be to, šis vyriškis yra ir kino žvaigždė.

Deshun Wang, amžius 80

Irvin Randle, amžius 54

"Druska ir pipirai", šio vyriškio atveju pasiekė visai kitą lygmenį. Jo stilinga barzda, kaip ir jo pinigai, gali daugeliui jaunuolių sukelti pavydą. Kas gali pamanyti, kad jis jau yra senelis? Patys galite įsitikinti, kaip jo amžius nesustabdo, o kaip tik daro labiau stilingu. 

Irvin Randle, amžius 54

Ron Jack Foley, amžius 50

Greičiausiai, Rono veidas gerai atspindėtų Kanados miesto, Toronto įvaizdį. Šio vyro plaukų, pavydėtų daugelis supermodelių, kaip ir jo šeimyninis gyvenimas stebina. Ronas, "50 pilkumo atspalvius" pakėlė į naują lygmenį, Tik pažvelkite į jo barzdą.

Ron Jack Foley, amžius 50

Shan Michael Hefley, amžius 54

Jeigu jūs ieškote motyvacijos tam, kad užsiimti sportu ir sveiku gyvenimo būdu, tai Šano pavyzdys, kaip tik tam tinka. Jis motyvuoja sveikai valgyti, sportuoti ir kaip matote, pasiekęs puikių rezultatų. Šio vyriškio istoriją, galima perskaityti čia.

Shan Michael Hefley, amžius 54

Kartais mums trūksta tik labai nedidelio stumtelėjimo, kad priminti, kad amžius ne kliūtis, kaip ir ne argumentas, kad apleisti save. Net jeigu po šio straipsnio, tik pirmą kartą gyvenime susimastėte sveikai gyventi ir sportuoti, tai vistiek verta daryti! Siekite to! Niekada nėra vėlu padaryti teisingą sprendimą, kas liečia jus!

Nuo Zulus.lt

Straipsnio tikslas, motyvuoti gyventi sveikai, kaip ir motyvuoti žmones ne senti taip anksti. Viskas visada priklauso nuo jūsų pačių, nuo jūsų sąmonės, juk ji kuria realybę! Kai žmogus pasiduoda ir pasako sau, aš jau esu senas ir nieko negaliu, nesvarbu ar jam yra 20 ar 40 metų, tuo jo gyvenimas ir baigiasi. Bet tai tik iliuzija, kurią jums sukuria jūsų pačių baimės, egregorai, pasąmonės veiklos šiukšlės ar su jumis nesiskaitantys ir jūsų negerbiantys, jūsų potencialą ribojantys aplinkiniai žmonės. Atsiminkite, vienintelis autoritetas esate jūs pats sau, o kitų nuomonė yra nei kiek nesvarbi. Norint, niekada nevėlu pasiekti bet ką, ko jums ir linkiu!

Šaltiniai

Panašūs straipsniai

Dešimt patarimų nuo Šaolin vienuolio, kaip išlikti amžinai jaunu

Šaolin vienuolynasDaugelis žmonių teigia, kad sveikata yra pats brangiausias mūsų turtas. Tačiau ar daugelis iš mūsų gyvena pagal šią taisyklę? Vertėtų tai pradėti daryti nuo šiandien.

Tai vieno Šaolin (Shaolin) vienuolio, kovos menų meistro, patarimai, kaip išlikti sveikam ir jaunam kuo ilgiau:

Išgyvenimas mieste karo metu

Išgyvenimas mieste karo metuŽmogaus, išgyvenusio karo metu mieste, patarimai, kaip apsaugoti save tokioje nepaprastoje situacijoje, o esant galimybėms, pasiruošti ir apsirūpinti reikalingais daiktais, žiniomis ar įgūdžiais?

Jam teko visa tai išgyventi pačiam 1992 m. vykusio Bosnijos karo metu. Jis ir kaip jis pavadino, jo klanas, išgyveno metus laiko mieste, kuriame gyveno 60000 gyventojų.

Vėliau jis pats tapo taip vadinamu „survivalistu“ (nuo angliško žodžio – „survival“ - išgyvenimas).

Arijų žinios – Žmogaus vystymasis

HiperborėjaŠių žinių paieška, yra vienas iš mano „arkliukų“, kaip ir labai žila senovė ir jos žinios, bei technologijos. Tačiau jų rasti yra labai sunku, nes per daugelį amžių, tūkstantmečių ar aeon'ų, jų beveik neliko Europoje. Dėl to, tenka ieškoti kitur, pvz. Indijoje, tolimuose rytuose, slavų, etruskų kultūroje ir t.t...

Žiloje senovėje, kai dar neegzistavo įvairių Europos šalių, kai baltieji žmonės, kaip manoma,  persikėlė į šiuos ir kitus kraštus Hiperborėjos, kai dar nebuvo tokių tautų, kaip pvz. lietuviai, rusai, švedai, vokiečiai ir t.t... ar pvz. baltai, prūsai, kuršiai. slavai ir t.t... Kai visa baltoji rasė skaitėsi viena tauta! Ateidami iš Hiperborėjos, arijai atsinešė daug žinių. Dalis jų keliavo gan toli ir nepasiliko Europoje. Dalis jų pasiekė tokias vietas kaip Egiptas, Indija, Kinija, tolimos Sibiro ar dabartinės Rusijos žemės. Tenai šių žinių trupinėliai ir išliko, kur mažesnį poveikį darė įvairios pasaulinės religijos, kaip pvz. katalikų bažnyčia ir pan.

Išgyvenimo mokykla - Kaip rasti vandens dykumoje

VanduoŠiandieną, vakarų žiniasklaidoje, paskaičius straipsnį apie prancūzų porą, kuri žuvo dykumoje, nes savo vandenį atidavė savo vaikui... Susimasčiau... Juk sovietmečiu tai žinojo kiekvienas vaikas, kaip išgyventi dykumoje. Tiksliau, kaip joje pasigaminti vandens.

Buvo knygelės vaikams, kuriose buvo to mokoma. Tas mane paskatino parašyti šį straipsnį. Galbūt tai net kam nors išgelbės gyvybę!

Kaip išgyventi keliaujant po pasaulį

Dalis iš mūsų turi avantiūristo, o gal net ir pramuštgalvio gyslelę, aistrą pasinerti į keliones, galbūt patraukti piligrimų keliais ar tiesiog patirti nuotykių, sukaupti didelį unikalios patirties bagažą, pamatyti pasaulį, susipažinti su įvairių pasaulio šalių žonėmis, kultūra, papročiais, istorija, architektūra, kalbomis ir kitais dalykais. Tik susimasčius apie tai, daugeliui kyla panašus klausimas: kaip keliaujant aplinkui pasaulį išgyventi? Iš kur gauti pinigų? Ką aš valgysiu ar kur nakvosiu ir t.t...

(C) 2007-2016 zulus.lt | Pasaulekura.lt

Hey.lt