Sveiki, tai senas Zulus.lt puslapis, su senu dizainu ir turiniu, kuriame yra daug klaidų ir t.t... Šiuo metu kuriama visiškai nauja šio puslapio versija, kuri neatpažįstamai skirsis nuo dabartinio puslapio. Visas turinys (straipsniai, knygos ir t.t...), šiuo metu yra peržiūrimi ir naujinami, dažnai visiškai perrašomi, kaip ir sprendžiama ką palikti ir ką iš jo iš viso pašalinti. Tačiau tik atlikus pilną rekonstrukciją, bus paleistas naujasis puslapis - šie pakeitimai ne atliekami dabartiniame puslapyje. Dabartinis puslapis vėliau bus tiesiog išjungtas ir vietoj jo paleistas visai naujas puslapis. Prieš dešimtmetį laiko, kada šis puslapis buvo kuriamas tik siauram ratui žmonių, nebuvo stengiamasi rašyti jo turinį labai kruopščiai, tvarkingai ir taisyklingai. Ryšium su tuo, buvo nuspręsta jį visą pertvarkyti, kas šiuo metu ir vyksta ir šis darbas jau apytiksliai 30% atliktas. 

Zhang Ziyi Biografija

Zhang ZiyiZhang Ziyi (章子怡), dar vadinama kaip Ziyi Zhang. Tai pasakiško grožio kinų aktorė, šokėja ir super modelis. Ziyi išgarsėjo dėka tokių kino filmų kaip Piko Valanda 2 (2001), Skraidančių durklų namai (2004), Geišos Išpažintis (2005) ar Sėlinantis tigras, tūnantis drakonas (2000). Ziyi Zhang yra puiki šokėja, tačiau ji niekada nesitreniravo jokių rytų kovos menų ir filmuose, kur jai teko kovoti jai stipriai padėdavo jos šokių judesių arsenalas! Taip pat įdomus faktas yra tas, kad pvz. filmuojantis Piko Valanda 2 ji dar nemokėjo anglų kalbos ir viską ką jai režisierius sakė daryti jai išversdavo į kinų kalbą Jackie Chanas, kuris tuo metu taip pat vaidino tame filme – tai labai geras pavyzdys, kad kai žmogus nori tai ir gali!

Zhang Ziyi šokio scena filme "House Of Flying Daggers" (2000)Ziyi gimė 1979 vasario 9 dieną Kinijoje, Pekino mieste, kur vėliau ir užaugo. Būdama 8 metų ji pradėjo mokytis šokti, o kada jai buvo 11 metų, paklausius tėvų patarimo įstojo į Pekino šokių akademiją. Šioje mokykloje iš kitų mokinių pusės ji jautė didelę konkurenciją, nes visi mokiniai bandydavo pasirodyti prieš mokytojas kuo geriau ir vieną kartą ji dėl to net buvo pabėgus iš mokyklos. Vėliau, būdama 15 metų Ziyi laimėjo nacionalinį jaunimo šokių čempionatą ir po to ją pakvietė filmuotis reklaminiuose klipuose, kurie buvo rodomi per televiziją. O sulaukus 17 metų ji įstojo į centrinę dramos akademiją, kuri yra laikoma labai prestižine Kinijoje.

Zhang Ziyi filme "Hero"

Kada Ziyi buvo 19 metų ji nusifilmavo kino filme „The Road Home” (1999), kuris vėliau Berlyno kino festivalyje laimėjo sidabrinio meškino apdovanojimą. Kiek vėliau, 2000 metais jai buvo pasiūlytas kitas vaidmuo filme „Sėlinantis tigras, tūnantis drakonas“, kur ji puikiai suvadino jaunos rytų kovos meistrės vaidmenį ir vėliau už tai gavo net kelis apdovanojimus vakarietiškame pasaulyje. Po to Zhang Ziyi pasitaikė pirmoji galimybė vaidinti amerikiečių kine, kino filme „Piko Valanda 2“, kur ji suvaidino heroję vardu „Hu Li”, kas iš kinų kalbos išvertus reiškia „lapė“. O kiek vėliau Zhang pasirodė kino filme „Hero“ (2002), kur suvaidino garsiojo Kung Fu meisto mokinę vardu "Mėnulis". Kadangi „Hero“ susilaukė didelės sėkmės tuo pačiu vis labiau išgarsėjo ir Zhang Ziyi.

Po to Zhang Ziyi suvaidino dar daug įvairių filmų, tame tarpe tokiuose kaip Skraidančių durklų namai (2004), už kurį ji gavo britų akademijos apdovanojimą, kaip geriausia aktorė, Mano žmona - gangsterė 2 (2003) ir t.t...

Zhang Ziyi filme "House Of Flying Daggers" (2000)Įdomūs faktai apie Zhang Ziyi

 • 2001 m. Taivanyje vykusiame FHM konkurse "Тop 100 Seksualiausių moterų" - laimėjo antrają vietą;
 • 2001 m. Žurnalas "Hottest Stars" ją įtraukė į karščiausių žvaigždžių TOP 25;
 • 2002 m. Žurnalas "Hottest Stars" ją įtraukė į karščiausių žvaigždžių TOP 25;
 • 2002 m. UK vykusiame FHM konkurse pakliuvo į "100 Seksualiausių merginų" sąrašą;

Kaip modelio atstovauti brendai:

 • Heuer watches;
 • Maybelline (kosmetika);
 • Korean mineral water;
 • Pantene shampoo;
 • Coca-Cola" (Asia);
 • Lenovo Computers.

Šaltiniai

 • Wikipedia;
 • IMDB;

Gerbėjai gali apsilankyti jos oficialiame puslapyje (tiesa viskas kinietiškai;) http://www.helloziyi.com/

Panašūs straipsniai

Jet Li Biografija

Jet Li meninėje juostoje "Hero"

Jet Li, tai viena ryškesnių veiksmo filmų žvaigždžių, vaidinančių veiksmo filmuose, kuriuose yra vaizduojama didelė gausa aukšto meistriškumo kovos menų elementų.

Pats Jet Li yra ne vien aktorius, bet ir rytų kovos menų meistras. Jo pačio kovos menų technika yra itin kokybiška ir sukelia susižavėjimą ne vien ekspertams, bet ir paprastiems žmonėms. Kovos scenos, kuriose dalyvauja šis meistras visada prikausto milijonus žmonių prie ekranų.  

Tolimųjų rytų istorija ir filmai

Kad sukurti kiek įmanoma didesnį praeities laikų autentiškumą, paprastai istoriniai filmai reikalauja didelio biudžeto. Tokiuose filmuose tenka imituoti praeities laikus, sukurti atitinkamas dekoracijas, senovinę techniką, galbūt architektūrą, kultūrą, rūbus ir pan. Kaip ir norint pademonstruoti didelio masto praeities istorinius įvykius, pvz. didžiuosius senovinius mūšius, tokiuose filmuose dalyvauja ir daugybė žmonių, kuriems reikalingi ne vien atitinkami įgūdžiai, režisūra, bet ir drabužiai, šarvai, ginklai ir pan. kas irgi pasireiškia dideliu biudžetu. Dėl to šio žanro filmuose visada yra į ką pažiūrėti, tuo pačiu galima apsišviesti, sužinoti kažkokį istorijos trupinį. Šiame straipsnyje, išvardinsiu keletą tokių filmų:

Donnie Yen Biografija

Donnie Yen - IP ManDonnie Yen tai garsus visame pasaulyje kinų kilmės aktorius, rytų kovos menų žinovas, filmų režisierius, direktorius ir prodiuseris. Taip pat Donnie Yen yra garsus ir kaip veiksmo scenų choreografas ir pasaulio UŠU čempionato medalistas.

Donnie Yen gimė 1963 m. liepos 27 dieną Canton provincijoje Kinijoje. Jo tėvas buvo laikraščio redaktorius Klyster Yen, o mama Kung Fu meistrė Bow Sim Mark. Gimus, iš pradžių jis buvo pavadintas Zhen Zidan.

Savo kovos menų karjėrą, šis kovos menų meistras, pradėjo keturių metų amžiaus, kartu su savo mama treniruojantis Kung Fu. Jo mama, savo sūnų mokė Tai Či ir UŠUKada jam suėjo vienuolika metų, jo tėvai nusprendė emigruoti į JAV, kur Donnie Yen ir toliau tęsė Tai Či ir ušu treniruotes. Tačiau, jis gan reitai susidomėjo ir kitais kovų menais, tokiais kaip pvz. Tae Kwon DoKick Box ir net boksu. Kada Donnie Yen buvo šešiolika metų, jo tėvai jį išsiuntė į Pekino ušu akademiją, kad jis galėtų mokytis iš tokio Kung Fu meistro kaip Wu Bin, kuris yra žinomas kaip Jet Li treneris.

Bruce Lee Biografija

Briusas Li šypsosi„Būk vandeniu mano drauge“ - sakydavo garsusis rytų kovos menų meistras ir kino žvaigždė Bruce Lee! Turėdamas omenyje, kad žmogus, savo gyvenime, turi būti lankstus ir prie visko prisitaikyti, lyg vanduo. Priklausomai į kokios formos indą vanduo yra įpiltas, tokią formą jis ir priima, prie jos prisitaiko.

Kaip jau supratote, šis straipsnis apie legendinį Briusą Li (ang. Bruce Lee). Briusas Li, buvo  rytų kovos menų meistras, aktorius, režisierius, filosofas ir Džit Kiun Do (ang. Jeet Kune Do) Kung Fu stiliaus įkūrėjas.

Briusas gimė 1940 m. lapkričio 27 dieną, San Franciske, JAV, katonietiškos operos dainininko Lee Hoi Chuen šeimoje. Kadangi Briuso mama buvo pusiau vokietė ir pusiau kinė, Briusas gimė kiek maišytų bruožų.

Legenda apie Chen Zhen

Legenda apie Chen Zhen, tai viena iš garsių Kinijos legendų, apie realiai egzistavusio Kung-Fu meistro Huo Yuanjia mokinį, vardu Chen Zhen. Pagal šią istoriją, buvo pastatyti net 4 filmai ir 8 TV serialai.

Jet Li - Fist of legend viršelis

(C) 2007-2016 www.zulus.lt

Hey.lt