DĖMESIO! Šiuo metu ši svetainė yra perkeliama į www.pasaulekura.lt. Jeigu kažkokio seniau čia buvusio turinio nepavyko rasti, greičiausiai jis bus jau naujame puslapyje.

Egregorai

Šlovės trimitai

Šlovės trimitaiYra tokia sąvoka rusų folklore:  "Он прошел огонь, воду и медные трубы" - "jis praėjo ugnį, vandenį ir varinius trimitus". Kurį laiką aš masčiau, kad turima galvoje varinius vambzdžius (t.y. kanalizaciją). Dėl to buvo sunku suvokti iš kur kilo šis posakis. Tačiau vėliau supratau tikrą šio posakio reikšmę.

Vis tik tai verčiasi kaip variniai trimitai - kitaip tariant "šlovė!". O kilo tai iš vienos rusų liaudies pasakos, apie koščėjų, kai Ivanuškai prireikė visa tai pereiti, kad išvaduoti jo mylimąją. Jis turėjo praeiti ugnies, vandens karalystes, o vėliau ir varinius trimitus - įveikti šlovę ir tik jeigu nepaluš šiame kelyje, tik tada jam pavyks pasiekti savo tikslą. Taip pat yra su tobulėjimu, bet kokioje srityje!

Indigo atsakymai 129 - 160

129. Kokias nežemiškas civilizacijas tu žinai, kokie yra jų tikslai, kas liečia Žemę, kokių iš jų vertėtų pasisaugoti, kurie iš jų padeda žmonėms?

Aš žinau daug draugų, bet jie nepadeda žmonėms. Dėl to jų neina suskirstyti į pavojingus ir nepavojingus. Visada užduokite aiškius ir teisingus klausimus ir klausykite į juos atsakymą savo galvoje. Pavojingi tie, kurie verčia jus blogai jaustis. Tokiu atveju atsisakykite bendrauti. Tikslai pas kitus visokie, kaip ir pas jus. Vieni iš jų yra toli, kiti arti. Artimieji – Marse (saugotis), Veneroje, Saturne. Prieš žmones priešiškai nusiteikę yra Marse ir Neptūne.

130. Kaip užmegzti kontaktą su savo mokytoju?

(C) 2007-2016 zulus.lt | Pasaulekura.lt

Hey.lt