DĖMESIO! Šiuo metu ši svetainė yra perkeliama į www.pasaulekura.lt. Jeigu kažkokio seniau čia buvusio turinio nepavyko rasti, greičiausiai jis bus jau naujame puslapyje.

Plejados

Plejados

PlejadosTie, kurie kilę iš Plejadų sistemos yra jautrūs, mylintys ir malonūs. Visų žmonių atžvilgiu jie jaučia gilią ir nuolatinę aistrą taikai ir gerumui. Jeigu kas nors paklaustų Plejadiečio, ko jis labiausiai trokšta iš gyvenimo? Jis greičiausiai pasakytų „būti laimingu“. Plejadiečiai turi malonią ir švelnią energiją, kuria mėgaujasi šalia jų esantys žmonės.

Jie yra emociški ir mylintys, bet norėdami įtikti kitiems yra linkę šias savo savybes slopinti. Plejadiečiai yra jautrūs ir greitai reaguoja į kritiką. Stengdamiesi įtikti kitiems, jie yra linkę paaukoti savo asmeninius norus ir poreikius. Jiems tai gali sukelti vidinį pasipiktinimą. Tačiau, užuot to, kad jie atvirai reikštų pyktį ant ko nors, jie pasirinks agresyvų pasyvumą, tikėdamiesi, kad į jų jausmus bus atsižvelgta ir pavyks šia tema išvengti diskusijos. Plejadiečiai turi išmokti suvokti, kad tiems kam jie stengiasi įtikti, reikėtų leisti žinoti apie jų pačių asmeninius jausmus ir poreikius.

(C) 2007-2016 zulus.lt | Pasaulekura.lt

Hey.lt